Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 37 686 PLN
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sterylizatorów parowych Sterivap
Numer referencyjny: DZP/TP/73/2026
Zamawiający
Szpital Powiatowy w Zawierciu
Miodowa 14
42-400 Zawiercie, Śląskie
NIP: 6491918293
REGON: 276271110
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o. | Warszawa | NIP 5252239631 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | 37 686 PLN | 37 686 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3 - Materiały medyczne)
Najniższa cena
1 525 PLN
Średnia cena
66 379 PLN
Najwyższa cena
465 715 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Dutchmed PL Sp. z o.o. Bydgoszcz | 3 | 100 421 PLN | 52 428 PLN |
| ANMAR Spółka z o. o. Tychy | 3 | 99 773 PLN | 299 320 PLN |
| Anmar Sp. z o.o. Tychy | 2 | 61 830 PLN | 123 660 PLN |
| SINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Przyszowice | 2 | 18 909 PLN | 37 818 PLN |
| MAR FOUR SIEKIERSKA, TITIENKO S.C. Konstantynów Łódzki | 2 | 52 996 PLN | 105 992 PLN |
| MEDICAVERA Sp. z o.o. Dahlhausen Group Szczecin | 1 | 14 331 PLN | 27 687 PLN |
| MMM Muenchener Medizin Mechanik Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 37 686 PLN | 37 686 PLN |
| Falco Medic Jerzy Kudrycki Białystok | 1 | 8 942 PLN | 8 942 PLN |
| HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA Tychy | 1 | 168 033 PLN | - |
| ANMAR Sp. z o.o. Tychy | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sterylizatorów parowych Sterivap
2026-08-26 10:51:36Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Dostawa różnych wyrobów medycznych
2026-08-20 10:01:20Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368318 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sterylizatorów parowych Sterivap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Zawierciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276271110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miodowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpitalzawiercie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalzawiercie.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sterylizatorów parowych Sterivap
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f16ce55a-c362-475c-b798-29b881b67389
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368318
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048883/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Różne urządzenia i produkty medyczne
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13513653.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami odbywa się przy użyciu strony internetowej prowadzonego postępowania, tj. platformę zakupową: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351365
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie Internetowej Platformy zakupowej platformazakupowa.pl Open
Nexus Sp. z o.o. ((https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin)
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DZP/TP/73/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sterylizatorów parowych Sterivap, zgodnie z zapisami zawartymi w formularzu asortymentowo cenowym – załącznik nr 2 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zgodnie z częścią XV SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy
4.3.6.) Waga: 20
Kryterium 3
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin wymiany towaru na wolny od wad
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z zapisami paragrafu 9 PPU - załącznik nr 4 do SWZ PPU7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-06 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351365
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-06 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- 06.08.2026 07:00
- Wartość umowy
- 37 686 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące