Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP
Zamawiający
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7770003104
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| HOOF Design Sp z o. o. | Poznań | 7811885289 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HOOF Design Sp z o. o. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39130000-2)
Najniższa cena
4 637 PLN
Średnia cena
173 161 PLN
Najwyższa cena
639 329 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| HOOF Design Sp z o. o. Poznań | 2 | - | - |
| ABEA Robert Pierzycki Olsztyn | 2 | 639 329 PLN | 639 329 PLN |
| UNIKAT KRZYSZTOF I AGATA MOELLENBROCK SPÓŁKA JAWNA Poznań | 2 | 72 497 PLN | 144 995 PLN |
| Drzewiarz-Bis Sp. z o. o. Lipno | 1 | 137 354 PLN | 137 354 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO "BIUROMAKS" IRENEUSZ WÓJCIK Kalisz | 1 | 33 081 PLN | 33 081 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Kielce | 1 | 193 252 PLN | 193 252 PLN |
| EMEL-Lasota Marcin Koło | 1 | 17 139 PLN | 17 139 PLN |
| Emel-Lasota Marcin Koło | 1 | - | - |
| F&B GASTRO Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 17 361 PLN | 17 361 PLN |
| ERTRON ERYK SUKIENNIK Częstochowa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa wyposażenia meblowego części konferencyjno - biurowej DS Eskulap.
2026-08-11 08:09:40Z
Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP
2026-07-29 11:21:32Z
Dostawa i montaż wyposażenia meblowego i edukacyjnego do pomieszczeń budynku SP ZOZ Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Ostrowie Wielkopolskim ul. Szkolna 24
2026-07-21 11:59:06Z
Dostawa wraz z transportem, wniesieniem oraz montażem krzeseł konferencyjnych oraz foteli biurowych
2026-07-09 05:17:18Z
Dostawa i montaż wyposażenia do pomieszczeń budynku biurowego Nadleśnictwa Konin
2026-06-26 11:31:40Z
Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń biurowych Spółki
2026-05-14 08:35:39Z
Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń biurowych Spółki
2026-05-14 08:35:39Z
Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń biurowych Spółki
2026-05-14 08:35:39Z
Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń biurowych Spółki
2026-05-14 08:35:39Z
Dostawa i montaż wyposażenia do budynku Żłobka nr 5 w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 w podziale na 3 Części
2026-05-13 09:33:00Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368173 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
1.2.) Oddział zamawiającego: DZP UMP
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288811
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Fredry 10
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-701
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ump.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ump.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-607c24ae-f9c0-40f2-bbbe-d885485419af
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368173
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
KPOD.07.05-IP.10-0024/24/24/KPO/1208/2025/95"Budowa, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w zw.zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne - UMP w ramach KPO i Zwiększania Odporności: Komponent "D" „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D2.1.1 „Inwestycje zzw. z modernizacją i doposażeniem ob.dyd.w związku ze zw. limitów przyjęć na st.medyczne”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa mebli i wyposażenia wraz z rozładunkiem, wniesieniem oraz montażem do Coll. Anatomicum UMP
3.9.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
56 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HOOF Design Sp z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811885289
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 440970,82 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 358770-2026-PL
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
w trakcie dokonywania pomiarów do dokumentacji przedprodukcyjnej związanej z wyposażeniem Collegium Anatomicum zaistniała konieczność rozszerzenia zakresu umowy o dodatkowe dostawy - dotyczy 50 szt. krzeseł konferencyjnych w pomieszczeniach BIOL_02 i BIOL_04
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
postanowienie par. 5 ust. 1 umowy otrzymują następujące brzmienie:
Za zrealizowanie przedmiotu umowy ustala się wynagrodzenie w wysokości brutto:
484789.57 zł słownie: czterysta osiemdziesiąt cztery tysiące siedemset osiemdziesiąt dziewięć złotych 57/100 wynikające z przyjętej oferty.
5.4.6.) Wartość zmiany: 43818,75
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 484789,57 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE