Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 59 500 PLN

Dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla Żłobka Miejskiego nr 2 w Płocku przy ul. gen. F. Kleeberga 3

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00266098

Numer referencyjny: WZP.271.1.63.2026.AG

Zamawiający

GMINA - MIASTO PŁOCK

Stary Rynek 1

09-400 Płock, Mazowieckie

NIP: 7743135712

REGON: 611016086

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla Żłobka Miejskiego nr 2 w Płocku przy ul. gen. F. Kleeberga 3, realizowana w ramach zadania „Utworzenie 68 nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Żłobku Miejskim nr 2, ul. Generała Franciszka Kleeberga 3, 09-410 Płock.”

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
KKUCHNIOSFERA Jakub Nowacki Czarnylas 6222191989

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 KKUCHNIOSFERA Jakub Nowacki (Czarnylas) Umowa podpisana 59 500 PLN 59 500 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 75 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie)

Najniższa cena

1 771 PLN

Średnia cena

125 640 PLN

Najwyższa cena

553 553 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 11 285 985 PLN 2 001 895 PLN
Studio Wyposażenia Wnętrz Sławomir Zmysłowski Płock 5 47 995 PLN 239 973 PLN
BPR MEBLE S.C. Warszawa 3 - 38 573 PLN
HABA Sp. z o.o. Wrocław 2 76 349 PLN 152 699 PLN
KKUCHNIOSFERA Jakub Nowacki Czarnylas 2 59 500 PLN 59 500 PLN
POLSTEIN Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 2 6 421 PLN 12 841 PLN
ABES Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Cieślicki Warszawa 2 - 83 724 PLN
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA PROGMET SP. Z O.O. SP.K. MIKOŁÓW 2 14 045 PLN 14 045 PLN
KUCHNIOsfera Jakub Nowacki Czarnylas 2 138 000 PLN 138 000 PLN
DOMI STYL Maciej Banaszek Minkowice 2 3 383 PLN 6 765 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla nowego Żłobka Miejskiego w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7

KUCHNIOsfera Jakub Nowacki -

2026-08-31 11:10:19Z

Dostawa wyposażenia do sal dziecięcych, szatni i łazienek dziecięcych w nowym Żłobku Miejskim w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7

Moje Bambino Sp. z o.o. -

2026-08-27 08:56:35Z

Zakup i montaż wyposażenia i pomocy dydaktycznych w budynku przedszkola w Sobieniach-Jeziorach

Moje Bambino Sp. z o.o. 160 790 PLN

2026-08-20 05:34:16Z

„Dostawa i montaż wyposażenia żłobka w Nowym Miszewie”

Moje Bambino Sp. z o.o. -

2026-08-12 04:29:59Z

Dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla Żłobka Miejskiego nr 2 w Płocku przy ul. gen. F. Kleeberga 3

KKUCHNIOSFERA Jakub Nowacki -

2026-08-04 08:13:55Z

Dostawa 4 szt. boksów akustycznych na potrzeby Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie przy ul. św. Bonifacego 10, 02-914 Warszawa

METAAKUS J&M s.c. Ł. Jakszta B.Marcjanik 167 034 PLN

2026-08-04 08:02:43Z

Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych

KJMK MEBLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 20 290 PLN

2026-08-03 12:44:23Z

Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych

IREKO Irena Kotowska , Jacek Kotowski Sp. jawna 1 771 PLN

2026-08-03 12:44:23Z

Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych

POLSTEIN Sp. z o.o. 10 332 PLN

2026-08-03 12:44:23Z

Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych

POLSTEIN Sp. z o.o. 2 509 PLN

2026-08-03 12:44:23Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 294 PLN Średnia: 130 159 PLN Max: 1 113 150 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla Żłobka Miejskiego nr 2 w Płocku przy ul. gen. F. Kleeberga 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla Żłobka Miejskiego nr 2 w Płocku przy ul. gen. F. Kleeberga 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1a806c0-f14e-4bf6-81ec-197bad6555d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266098

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043108/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Dostawa mebli, w tym mebli na wymiar oraz mebli biurowych, gospodarczych i socjalnych dla ŻM nr 2 w Płocku ul. Kleeberga 3

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zadanie dofinansowane w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029.

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318025

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318025

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Środkiem komunikacji elektronicznej w niniejszym postępowaniu jest:
a) Platforma, dostępna pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318025 i formularz Wyślij wiadomość (dostępny na stronie postępowania). Uwaga! Komunikat Wyślij wiadomość nie służy do składania ofert.
b) przetargi@plock.eu w sytuacjach awaryjnych np. niedziałania Platformy.
Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
2. Zaleca się, aby komunikacja z Wykonawcami odbywała się tylko na Platformie, a nie za pośrednictwem email.
3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych opisane zostały w Regulaminie Platformy.
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy na Platformie został podany w instrukcji dla Wykonawców.
5. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość”, po którym pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
6. Zamawiający rekomenduje przesyłanie danych w formatach dopuszczalnych odpowiednimi przepisami prawa: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na pdf. W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystywanie jednego z formatów: .zip .7Z.
7. Zamawiający zaleca, aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować podpisy tego samego rodzaju. Podpisywanie różnymi rodzajami podpisów np. osobistym i kwalifikowanym może doprowadzić do problemów w weryfikacji podpisów.
8. Forma dokumentów zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Projektowanymi postanowieniami umowy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WZP.271.1.63.2026.AG

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla Żłobka Miejskiego nr 2 w Płocku przy ul. gen. F. Kleeberga 3, realizowana w ramach zadania „Utworzenie 68 nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Żłobku Miejskim nr 2, ul. Generała Franciszka Kleeberga 3, 09-410 Płock.”

4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-06-25

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1) Pełnomocnictwo osoby lub osób podpisujących ofertę - jeżeli uprawnienie do podpisu nie wynika bezpośrednio z załączonych dokumentów,
2) W przypadku złożenia oferty wspólnej – pełnomocnictwo udzielone liderowi.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) W przypadku złożenia oferty wspólnej Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2) Oferta wspólna musi spełniać wymagania:
a) oświadczenie, o niepodleganiu wykluczeniu składa:
- każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (na oddzielnym formularzu)
lub
- pełnomocnik w imieniu każdego z Wykonawców osobno.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z Projektowanymi postanowieniami umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-08 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318025

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-08 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-07

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla Żłobka Miejskiego nr 2 w Płocku przy ul. gen. F. Kleeberga 3, realizowana w ramach zadania „Utworzenie 68 nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Żłobku Miejskim nr 2, ul. Generała Franciszka Kleeberga 3, 09-410 Płock.”
Zadanie dofinansowane w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029.
2026-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.05.2026
Termin składania ofert
08.06.2026 07:00
Wartość umowy
59 500 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39150000-8 (Różne meble i wyposażenie)

Okres realizacji

do 2026-06-25