Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 34 902 PLN
Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych
Numer referencyjny: CEZAMAT/ZP14/2026
Zamawiający
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
PLAC POLITECHNIKI 1
00-661 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250005834
REGON: 000001554
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| KJMK MEBLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Katowice | 525-000-58-34 |
| IREKO Irena Kotowska , Jacek Kotowski Sp. jawna | Warszawa | 5241018599 |
| POLSTEIN Sp. z o.o. | Grodzisk Mazowiecki | 5222327112 |
| POLSTEIN Sp. z o.o. | Grodzisk Mazowiecki | 5222327112 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KJMK MEBLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Katowice) | Umowa podpisana | 20 290 PLN | 20 290 PLN |
| 2 | IREKO Irena Kotowska , Jacek Kotowski Sp. jawna (Warszawa) | Umowa podpisana | 1 771 PLN | 1 771 PLN |
| 3 | POLSTEIN Sp. z o.o. (Grodzisk Mazowiecki) | Umowa podpisana | 10 332 PLN | 10 332 PLN |
| 4 | POLSTEIN Sp. z o.o. (Grodzisk Mazowiecki) | Umowa podpisana | 2 509 PLN | 2 509 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 75 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie)
Najniższa cena
1 771 PLN
Średnia cena
125 640 PLN
Najwyższa cena
553 553 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 11 | 285 985 PLN | 2 001 895 PLN |
| Studio Wyposażenia Wnętrz Sławomir Zmysłowski Płock | 5 | 47 995 PLN | 239 973 PLN |
| BPR MEBLE S.C. Warszawa | 3 | - | 38 573 PLN |
| HABA Sp. z o.o. Wrocław | 2 | 76 349 PLN | 152 699 PLN |
| KKUCHNIOSFERA Jakub Nowacki Czarnylas | 2 | 59 500 PLN | 59 500 PLN |
| POLSTEIN Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki | 2 | 6 421 PLN | 12 841 PLN |
| ABES Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Cieślicki Warszawa | 2 | - | 83 724 PLN |
| FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA PROGMET SP. Z O.O. SP.K. MIKOŁÓW | 2 | 14 045 PLN | 14 045 PLN |
| KUCHNIOsfera Jakub Nowacki Czarnylas | 2 | 138 000 PLN | 138 000 PLN |
| DOMI STYL Maciej Banaszek Minkowice | 2 | 3 383 PLN | 6 765 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla nowego Żłobka Miejskiego w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7
2026-08-31 11:10:19Z
Dostawa wyposażenia do sal dziecięcych, szatni i łazienek dziecięcych w nowym Żłobku Miejskim w Płocku przy ul. Szymona Kossobudzkiego 7
2026-08-27 08:56:35Z
Zakup i montaż wyposażenia i pomocy dydaktycznych w budynku przedszkola w Sobieniach-Jeziorach
2026-08-20 05:34:16Z
„Dostawa i montaż wyposażenia żłobka w Nowym Miszewie”
2026-08-12 04:29:59Z
Dostawa mebli na wymiar z płyty HPL dla Żłobka Miejskiego nr 2 w Płocku przy ul. gen. F. Kleeberga 3
2026-08-04 08:13:55Z
Dostawa 4 szt. boksów akustycznych na potrzeby Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie przy ul. św. Bonifacego 10, 02-914 Warszawa
2026-08-04 08:02:43Z
Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych
2026-08-03 12:44:23Z
Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych
2026-08-03 12:44:23Z
Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych
2026-08-03 12:44:23Z
Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych
2026-08-03 12:44:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307420 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.cezamat@pw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa regałów magazynowych, taboretów oraz krzeseł laboratoryjnych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e8e8064-5abc-4729-b3c8-79d316a8e08b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.43 Dostawa mebli metalowych do laboratorium
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje-wykonawca
Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, tj.:
a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 2 Mbit/s,
b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
c) zainstalowana przeglądarka internetowa obsługująca Javascript np.: EDGE, Chrome, FireFox, w najnowszej dostępnej wersji, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” lub możliwością korzystania z lokalnej pamięci przeglądarki,
d) komunikacja z platformazakupowa.pl jest szyfrowana z wykorzystaniem protokołu TLS 1.3.
e) Czas odbioru danych przez platformę zakupową jest zsynchronizowany z czasem urzędowym obowiązującym w Polsce wyznaczonym przez serwery czasu Głównego Urzędu Miar z użyciem protokołu NTP.
Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanego formularza do złożenia oferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość jednego pliku to maksymalnie 500 MB.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: CEZAMAT/ZP14/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 4
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Regały 8 szt.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Regały 18 szt.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Krzesła laboratoryjne 20 szt.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Taborety laboratoryjne 8 szt.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Informacje zawarte w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.06.2026
- Termin składania ofert
- 03.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 34 902 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
1 miesiące