Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych, sześciu sztuk dwustanowiskowych stacji wolnego ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o maksymalnej mocy wyjściowej minimum 120 kW (2*60).
Zamawiający
ZAKŁAD USŁUG KOMUNIKACYJNYCH "ROKBUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rostworowo, Wielkopolskie
NIP: 7772371496
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Arinea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Borek | 9680990666 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arinea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Borek) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31158000-8)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Arinea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Borek | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Cała Polska — 18 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365932 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych, sześciu sztuk dwustanowiskowych stacji wolnego ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o maksymalnej mocy wyjściowej minimum 120 kW (2*60).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD USŁUG KOMUNIKACYJNYCH "ROKBUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631286580
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Rokietnicka 106
1.4.2.) Miejscowość: Rostworowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-090
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rokbus@rokbus.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rokbus.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - usługi transportowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8785561a-bbcb-4ab4-878c-6c61f290a72d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365932
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 122-418510
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowyi Zwiększenia Odporności, Inwestycje G 1.3.2 Zeroemisyjny transport
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych, sześciu sztuk dwustanowiskowych stacji wolnego ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o maksymalnej mocy wyjściowej minimum 120 kW (2*60).
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych, sześciu sztuk dwustanowiskowych stacji wolnego ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o maksymalnej mocy wyjściowej minimum 120 kW (2*60) każda, na terenie wskazanym przez Zamawiającego
3.9.) Główny kod CPV: 31158000-8 - Ładowarki
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 31158100-9 - Ładowarki do baterii
31681500-8 - Ogniwa doładowawcze
34142200-6 - Ładowarki przegubowe
34144710-8 - Ładowarki jezdne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-04-204.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Arinea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680990666
4.3.3.) Ulica: Działkowa 11B
4.3.4.) Miejscowość: Borek
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-872
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1057629 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 216-743950
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1057629 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.2.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE