Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 408 904 PLN
Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 4 części
Numer referencyjny: ZP.271.1.15.2026.KM
Zamawiający
Gmina Długołęka
Robotnicza 12
55-095 Długołęka, Dolnośląskie
NIP: 9111102754
REGON: 931935017
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Dokumenty zamówienia
SWZ
SWZ.7z
Zmiana SWZ
Zmiana SWZ.pdf
Wyjaśnienia SWZ, Zmiana SWZ
Wyjaśnienia Zmiana SWZ.7z
Wyjaśnienia SWZ, Zmiana SWZ
Wyjaśnienia SWZ, Zmiana SWZ.pdf
Wyjaśnienia SWZ, Zmiana SWZ
Wyjaśnienia SWZ, Zmiana SWZ.pdf
Wyjaśnienia SWZ, Zmiana SWZ
Wyjaśnienia SWZ, Zmiana SWZ.pdf
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert.pdf
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania - Część 2
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania_Część 2.pdf
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty Część 1, 3, 4
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK | Piekary Śląskie | REGON 241354688 |
| - | ||
| New Life Property Sp. z .o.o. | Warszawa | 386354339 |
| WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK | Piekary Śląskie | REGON 241354688 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK (Piekary Śląskie) | Umowa podpisana | 111 818 PLN | 111 818 PLN |
| 2 | - | Unieważniono | - | - |
| 3 | New Life Property Sp. z .o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | 294 383 PLN | 274 328 PLN |
| 4 | WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK (Piekary Śląskie) | Umowa podpisana | 22 758 PLN | 22 758 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy)
Najniższa cena
11 808 PLN
Średnia cena
69 315 PLN
Najwyższa cena
294 383 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Microne Sp. z o.o. Wrocław | 2 | - | - |
| WEB-PROFIT MACIEJ KUŹLIK Piekary Śląskie | 2 | 67 288 PLN | 134 576 PLN |
| TRECOM WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | - | - |
| New Life Property Sp. z .o.o. Warszawa | 1 | 294 383 PLN | 274 328 PLN |
| MicrOne Sp. z o.o. pl. Strzelecki 20 50-224 Wrocław | 1 | - | - |
| PROGRESS SYSTEMY KOMPUTEOWE SP.Z O.O. AL. MICKIEWICZA 27 31-120 KRAKÓW | 1 | 11 808 PLN | 11 808 PLN |
| PROGRESS SYSTEMY KOMPUTEOWE SP.Z O.O. AL. MICKIEWICZA 27 31-120 RAKÓW KRAKÓW | 1 | 15 456 PLN | 15 456 PLN |
| DIGITAL COOPERATION SP Z O.O. ul. ŚWIERADOWSKA nr 47 02-662 Warszawa Warszawa | 1 | 15 391 PLN | 15 391 PLN |
| SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722 WROCŁAW | 1 | 13 592 PLN | 13 592 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
SZP/243-051/2026_Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Wrocławskiej.
2026-08-11 10:43:43Z
SZP/243-105/2026_Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Wrocławskiej.
2026-07-20 08:27:49Z
SZP/243-105/2026_Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Wrocławskiej.
2026-07-20 08:27:49Z
SZP/243-105/2026_Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Wrocławskiej.
2026-07-20 08:27:49Z
Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 4 części
2026-06-15 07:50:50Z
Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 4 części
2026-06-15 07:50:50Z
Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 4 części
2026-06-15 07:50:50Z
SZP/243-323/2025 Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej
2026-04-09 12:44:20Z
SZP/243-323/2025 Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Wydziału Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów Politechniki Wrocławskiej
2026-04-09 12:11:42Z
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach projektu Cyberbezpieczna Gmina Długołęka – część trzecia
2026-04-01 09:48:28Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00179219 z dnia 2026-03-31 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 4 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.michalak@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 4 części
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74ca69af-2c94-4781-a279-86e7aed4f778
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043953/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa multimedialnego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Dostawa realizowana jest w ramach projektu „Otwarte i aktywne szkoły w gminie Długołęka” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74ca69af-2c94-4781-a279-86e7aed4f7783.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: k.michalak@gmina.dlugoleka.pl, platforma e-zamówienia
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu, z
wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za
pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem
„Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie
odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj
załącznik”).
Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy”
na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji”
służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta
uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości
widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
Zamawiający może również komunikować się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej - zgodnie z Rozdz. XI ust. 10
SWZ.
Dokumenty elektroniczne składane są przez Wykonawcę za pośrednictwem „Formularza do komunikacji” jako załączniki.
Zamawiający dopuszcza również możliwość składania dokumentów elektronicznych za pomocą poczty elektronicznej na wskazany
w Rozdz. XI ust. 10 SWZ adres e-mail. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami
określonymi w obowiązującym rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania
informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o
udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz obowiązującym rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i
Technologii w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń,
jakich może żądać zamawiający od wykonawcy.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.1.15.2026.KM
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 4
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - Multimedialne pracownie przedmiotowe
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w SWZ, w szczególności w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ)
4.2.6.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
39162000-5 - Pomoce naukowe
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
30231320-6 - Monitory dotykowe
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferty ocenianie będą punktowo dla podanego kryterium. O wyborze najkorzystniejszej oferty
zdecyduje największa liczba zdobytych punktów w podanym kryterium. Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty
niepodlegające odrzuceniu. Punktacja przyznawana ofertom będzie liczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z zasadami arytmetyki
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Sprzęt komputerowy i multimedialny
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w SWZ, w szczególności w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ)
4.2.6.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
39162000-5 - Pomoce naukowe
30213300-8 - Komputer biurkowy
48624000-8 - Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych komputerów osobistych (PC)
30231300-0 - Monitory ekranowe
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
30231320-6 - Monitory dotykowe
38650000-6 - Sprzęt fotograficzny
42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne
19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferty ocenianie będą punktowo dla podanego kryterium. O wyborze najkorzystniejszej oferty
zdecyduje największa liczba zdobytych punktów w podanym kryterium. Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty
niepodlegające odrzuceniu. Punktacja przyznawana ofertom będzie liczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z zasadami arytmetyki
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 – Pomoce dydaktyczne z zakresu VR, robotyki, programowania, kodowania
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w SWZ, w szczególności w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ)
4.2.6.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
39162000-5 - Pomoce naukowe
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferty ocenianie będą punktowo dla podanego kryterium. O wyborze najkorzystniejszej oferty
zdecyduje największa liczba zdobytych punktów w podanym kryterium. Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty
niepodlegające odrzuceniu. Punktacja przyznawana ofertom będzie liczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z zasadami arytmetyki
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 4
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 – Drukarki 3D i materiały eksploatacyjne
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w SWZ, w szczególności w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ)
4.2.6.) Główny kod CPV: 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Oferty ocenianie będą punktowo dla podanego kryterium. O wyborze najkorzystniejszej oferty
zdecyduje największa liczba zdobytych punktów w podanym kryterium. Ocenie będą podlegać wyłącznie oferty
niepodlegające odrzuceniu. Punktacja przyznawana ofertom będzie liczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z zasadami arytmetyki
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji (jeżeli w oświadczeniu o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp Wykonawca nie wskazał danych umożliwiających dostęp do tych środków podmiotowych, o których mowa w poniższym ust. 5 – 6 SWZ).
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku ustanawiają oni pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowania i do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.2. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.
3. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdz. VIII ust. 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenie, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ potwierdza brak podstaw wykluczenia.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania wskazane w Rozdz. VIII ust. 3 składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie na wezwanie Zamawiającego.
5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących zamówień na dostawy
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-09 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-09 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-08
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.03.2026
- Termin składania ofert
- 21.04.2026 08:00
- Wartość umowy
- 408 904 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
35 dni