Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”
Zamawiający
Gmina Bystrzyca Kłodzka
Bystrzyca Kłodzka, Dolnośląskie
NIP: 8811006578
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Frank-Cars Sp. z o.o. | Częstochowa | 5732282035 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Frank-Cars Sp. z o.o. (Częstochowa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144210-3)
Najniższa cena
595 000 PLN
Średnia cena
595 000 PLN
Najwyższa cena
595 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Jaskólski ZABUDOWY SPECJALNE Michał Jaskólski Opinogórska Góra | 1 | - | - |
| Pan Artur Tyjeński prowadzący działalność gospodarczą wpisaną do CEIDG pod nazwą: Inżynieria Pojazdów Specjalnych STRAŻAK SAM s.c. Artur Łączyński, Artur Tyjeński Ciechanów | 1 | - | - |
| Frank-Cars Sp. z o.o. Częstochowa | 1 | - | - |
| PERFECT Pojazdy Pożarnicze Sp. z o.o. Nakonowo | 1 | - | - |
| IUVO CARS Jan Świeboda, Częstochowa | 1 | 595 000 PLN | 595 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kwielicach
2026-09-02 13:09:03Z
Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”
2026-08-24 08:00:05Z
Zakup fabrycznie nowego lekkiego samochodu pożarniczo-gaśniczego 4x4 dla jednostki OSP Wolibórz
2026-05-18 08:13:26Z
Dostawa używanego lekkiego samochodu pożarniczego dla OSP w Sędzimirowie
2026-05-15 07:57:52Z
Dostawa lekkiego pojazdu pożarniczego dla OSP Jelenia Góra, ul. Wiejska 85B
2026-03-03 12:45:12Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403530 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystrzyca Kłodzka
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717958
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.4.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
1.4.3.) Kod pocztowy: 57-500
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.7.) Numer telefonu: 748117605
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bystrzycaklodzka.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bystrzycaklodzka.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2534a2c-3ea5-4e87-870f-3fc320f7d378
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403530
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 859098-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego rozpoznawczego
3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Frank-Cars Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732282035
4.3.3.) Ulica: Jagiellońska 147/151
4.3.4.) Miejscowość: Częstochowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-200
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 399700,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 144034-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 399700,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE