Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 21 720 PLN
Dostawa odczynników do biologii komórkowej
Zamawiający
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN
Adolfa Pawińskiego 5
02-106 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250008169
REGON: 000326463
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. | Warszawa | NIP 5271055984 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | 21 720 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)
Najniższa cena
347 PLN
Średnia cena
98 486 PLN
Najwyższa cena
1 021 202 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| STI Bartosz Czajkowski Poznań | 5 | 12 034 PLN | 60 172 PLN |
| Idalia Ludwikowscy Sp.jawna Radom | 4 | 6 213 PLN | 24 851 PLN |
| Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 26 359 PLN | - |
| BIOKOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Janki | 4 | 3 580 PLN | 14 319 PLN |
| Biokom spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Janki | 3 | 8 917 PLN | 26 752 PLN |
| Symbios Sp. z o.o. Gdańsk | 3 | 16 169 PLN | 54 785 PLN |
| RADIOMETER Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 250 202 PLN | 750 605 PLN |
| Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 42 512 PLN | 47 498 PLN |
| Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Poznań | 3 | 26 297 PLN | 198 325 PLN |
| Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 111 174 PLN | 333 521 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa odczynników do Biologii Komórkowej
2026-09-01 10:28:46Z
Dostawa odczynników do biochemii i immunochemii na analizatorze Cobas 6000 firmy Roche
2026-08-31 08:48:31Z
Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów do badań gazometrycznych
2026-08-31 08:36:43Z
Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów do badań gazometrycznych
2026-08-31 08:36:43Z
Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów do badań gazometrycznych
2026-08-31 08:36:43Z
Dostawa odczynników genetycznych – wg 2 pakietów.
2026-08-18 07:23:18Z
Dostawa odczynników genetycznych – wg 2 pakietów.
2026-08-18 07:23:18Z
Dostawa odczynników do biologii komórkowej
2026-08-17 08:49:14Z
ZP/CZD/039/25 DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO APARATU PHADIA 250
2026-08-13 12:46:42Z
Dostawa podłoży mikrobiologicznych, testów i surowic dla PSSE w Radomiu 2026r.
2026-08-13 09:02:46Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393848 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa odczynników do biologii komórkowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego PAN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326463
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adolfa Pawińskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@imdik.pan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: imdik.pan.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa odczynników do biologii komórkowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2150bdf-9bd2-4928-ada5-300d56820fa8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00202679/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa odczynników do biologii komórkowej, rekombinowanych białek i peptydów, chemicznych do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań badawczych i podstawowych związków chemicznych do zastosowań laborato
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu ZP.261.08.2026 prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1) ustawy PZP przez upływem terminu składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego w SWZ i ogłoszeniu o zamówieniu, nie złożono żadnej oferty. Gdy brak jest choćby jednej prawidłowej oferty, postępowanie o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. Ponieważ nie złożono żadnej oferty, postępowanie uległo unieważnieniu w zakresie pakietu nr 8.
Uzasadnienie prawne: Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki jest uzasadnione na podstawie art. 304 i 305 pkt 2) ustawy PZP.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.261.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odczynniki laboratoryjne - 7 pozycji asortymentowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5271055984
7.3.3) Ulica: ul. Osmańska 14
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21720,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 21 720 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.14
- Próg unijny
- Poniżej progów UE