Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa odczynników oraz przeciwciał do diagnostyki IHC wraz z odpłatną dzierżawą aparatów do barwień IHC dla Zakładu Patomorfologii
Zamawiający
Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
Wałbrzych, Dolnośląskie
NIP: 8862385315
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Altium International Sp. z o. o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Altium International Sp. z o. o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 96 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)
Najniższa cena
109 PLN
Średnia cena
102 003 PLN
Najwyższa cena
1 262 528 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Pro-Environment Polska Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 97 916 PLN | 391 663 PLN |
| KAWA.SKA Sp. z o.o. Zalesie Górne | 4 | 126 512 PLN | 588 075 PLN |
| LIFE TECHNOLOGIES POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 4 | 47 200 PLN | 188 798 PLN |
| Elektro Med Grzegorz Pałkowski Niepołomice | 3 | 21 437 PLN | 8 214 PLN |
| Odczynniki Sp. z o.o. Sp. K. Katowice | 3 | 1 432 PLN | 4 295 PLN |
| TRIMEN CHEMICALS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Łódź | 3 | 16 069 PLN | 48 208 PLN |
| Adam Taszner, który prowadzi działalność gospodarczą pod firmą: Chemat Adam Taszner Gdańsk | 3 | 1 979 PLN | 5 937 PLN |
| PZ CORMAY S.A. Łomianki | 3 | 686 321 PLN | 2 058 962 PLN |
| Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 15 685 PLN | 31 370 PLN |
| IDALIA IRENEUSZ WOLAK SPÓŁKA JAWNA Radom | 2 | 34 105 PLN | 34 105 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
63.2025 Sukcesywna dostawa odczynników firm: Novus Biologicals, Tocris oraz R&D Systems lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
2026-09-02 06:49:42Z
54.2025 Sukcesywna dostawa odczynników firmy Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
2026-09-01 10:30:27Z
37.2025 Sukcesywna dostawa odczynników firmy Agilent Daco lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
2026-09-01 10:19:28Z
19.2025 Sukcesywna dostawa odczynników firmy BIO-RAD lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
2026-09-01 10:07:42Z
18.2025 Sukcesywna dostawa odczynników firmy Becton Dickinson lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
2026-09-01 09:47:47Z
SZP/243-209/2026,Sukcesywna dostawa aminokwasów do zastosowań badawczych ....., na potrzeby projektu pn. PACMAN, realizowanego w ramach Wirtualnego Instytutu Badawczego
2026-08-31 09:18:25Z
Dostawa odczynników oraz przeciwciał do diagnostyki IHC wraz z odpłatną dzierżawą aparatów do barwień IHC dla Zakładu Patomorfologii
2026-08-24 09:58:03Z
Dostawa odczynników do biochemii i koagulologii dla Laboratorium Analitycznego Specjalistycznego Szpitala Ginekologiczno - Położniczego im. E. Biernackiego w Wałbrzychu
2026-08-20 08:07:03Z
Dostawa odczynników do biochemii i koagulologii dla Laboratorium Analitycznego Specjalistycznego Szpitala Ginekologiczno - Położniczego im. E. Biernackiego w Wałbrzychu
2026-08-20 08:07:03Z
Sukcesywna dostawa oryginalnych odczynników do zintegrowanego systemu biochemiczno – immunochemicznego wraz z dzierżawą analizatora w ilościach wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego
2026-08-17 11:07:35Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403923 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników oraz przeciwciał do diagnostyki IHC wraz z odpłatną dzierżawą aparatów do barwień IHC dla Zakładu Patomorfologii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890047446
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sokołowskiego 4
1.4.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-309
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.kuczynska@zdrowie.walbrzych.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdrowie.walbrzych.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f07c49af-adef-11ee-a681-52fe4aa7189e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403923
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 00730637-2023
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa odczynników oraz przeciwciał do diagnostyki IHC wraz z odpłatną dzierżawą aparatów do barwień IHC dla Zakładu Patomorfologii
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
odczynniki oraz przeciwciała do diagnostyki IHC wraz z odpłatną dzierżawą aparatów do barwień IHC
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Altium International Sp. z o. o.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 603877,89 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 362238-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-01-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 618552,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE