Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakladu Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie
Zamawiający
Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5242688913
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Cepheid GmbH | Krefeld | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cepheid GmbH (Krefeld) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696200-7)
Najniższa cena
26 163 PLN
Średnia cena
117 514 PLN
Najwyższa cena
199 247 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 185 464 PLN | 185 464 PLN |
| DiaHem AG Diagnostic Products Szwajcaria | 1 | 199 247 PLN | 199 247 PLN |
| Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 128 066 PLN | 128 066 PLN |
| Cepheid GmbH Krefeld | 1 | - | - |
| Medservice Sztandar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Gliwice | 1 | 26 163 PLN | 26 163 PLN |
| Medservice Sztandar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Gliwice | 1 | 48 632 PLN | 48 632 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakladu Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie
2026-08-28 12:42:32Z
Dostawa zestawów krwinek wzorcowych do analizatorów HemoCue oraz krwi kontrolnej do fotometru Plasma/Low Hb (HemoCue).
2026-06-16 13:24:47Z
Dostawa zestawów krwinek wzorcowych do analizatorów HemoCue oraz krwi kontrolnej do fotometru Plasma/Low Hb (HemoCue).
2026-06-16 13:24:47Z
13/ZP/2026 „Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim – 2 pakiety”
2026-05-27 08:19:19Z
13/ZP/2026 „Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim – 2 pakiety”
2026-05-27 08:19:19Z
Dostawa odczynników i krwinek wzorcowych kompatybilnych ze sprzętem firmy DiaMed będącym w posiadaniu Zamawiającego.
2026-03-05 08:22:28Z
Cała Polska — 68 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412951 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakladu Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141983460
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kondratowicza 8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-242
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien.publicznych@brodnowski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brodnowski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
osoba prawna świadcząca usługi o charakterze powszechnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42a549b7-7e89-401b-ba35-712baa72448a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412951
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakladu Diagnostyki Laboratoryjnej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Odczynniki do badania krwi
3.9.) Główny kod CPV: 33696200-7 - Odczynniki do badania krwi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Cepheid GmbH
4.3.4.) Miejscowość: Krefeld
4.3.7.) Kraj: Niemcy
4.4.) Wartość umowy: 7503437,12 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 098-268935
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1) zmienia się wskazana w komparycji umowy firma pod którą działa Zamawiający; 2) modyfikacja specyfikacji asortymentowo-cenowej.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1) zmienia się wskazana w komparycji umowy firma pod którą działa Zamawiający z "Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o." na "Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.".
2) w specyfikacji asortymentowo-cenowej w kolumnie nazwa handlowa, nr katalogowy., producent w poz. 9 zmienia się nazwę i nr katalogowy tesut Xpret Xpress SARS=CoV-2 nr katalogowy: " XPRSARS-COV2-10", NA XPERT XPRESS cOv-2 PLUS NR KATALOGOWY: "xp3sars-cov2-10", co nie zmienia zaproponowanego w ofercie i ujętego w umowie przedmiotu zamówienia.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Modyfikacja specyfikacji asortymentowo-cenowej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W specyfikacji asortymentowo-cenowej w pozycji nr 14 zmienia się nazwę, nr katalogowy oraz sposób konfekcjonowania z "Nasopharyngeal swab sample Collection kit", na: " Nasopharyngeal copan SWAB and transport medium 50 konfekcjonowane po 50szt", co zmienia cenę netto za opakowanie z 963,00 zł na 481,50 zł, co nie zmienia zaproponowanego w ofercie iujetego w umowie przedmiotu zamówienia
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Termin realizacji umowy zostaje wydłużony
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin realizacji przedmiotu umowy ulega wydłużeniu o 3 miesiące, tj. do dnia 10.06.2025 r. "
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1352751,59 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE