Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
DOSTAWA ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA DO MONITOROWANIA STĘŻENIA LEKÓW
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Zabrze, Śląskie
NIP: 6482301274
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Siemens Healthcare Sp. z o.o. | Warszawa | 1132885680 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Siemens Healthcare Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 176 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33696500-0)
Najniższa cena
232 PLN
Średnia cena
71 036 PLN
Najwyższa cena
695 582 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ARGENTA Sp. z o.o. Poznań | 7 | 5 544 PLN | 38 805 PLN |
| Alpha Diagnostics Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 9 947 PLN | 47 699 PLN |
| Grifols Polska Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 622 091 PLN | 1 244 182 PLN |
| Graso ZS sp. z o.o. Starogard Gdański | 3 | 6 618 PLN | 19 855 PLN |
| Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 211 208 PLN | 422 416 PLN |
| BioMaxima S.A. Lublin | 3 | 15 371 PLN | 46 114 PLN |
| MEDAN ANDRZEJ HĘDRZAK GLIWICE | 3 | 2 024 PLN | 6 071 PLN |
| BIOLIM Paulina Lemańczyk Gdynia | 3 | 25 154 PLN | 141 187 PLN |
| BioMaxima S.A. Lublin | 3 | 28 226 PLN | 84 677 PLN |
| Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 470 087 PLN | 470 087 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
DOSTAWA PRZECIWCIAŁ I ODCZYNNIKÓW DO IMMUNOFENOTYPIZACJI ORAZ MONITOROWANIA CHOROBY RESZTKOWEJ
2026-08-31 05:42:33Z
DOSTAWA ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA DO MONITOROWANIA STĘŻENIA LEKÓW
2026-08-20 10:13:52Z
Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do analizatora ABL 90 Flex firmy Radiometer.
2026-08-20 08:11:40Z
Dostawa odczynników do wykonywania badań immunochemicznych
2026-08-19 06:56:00Z
Dostawa odczynników do wykonywania badań immunochemicznych
2026-08-19 06:56:00Z
Dostawa odczynników biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do określania identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z panelami
2026-08-12 13:47:54Z
Dostawa odczynników biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do określania identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z panelami
2026-08-12 13:47:54Z
Dostawa odczynników biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do określania identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z panelami
2026-08-12 13:47:54Z
Dostawa odczynników biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do określania identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z panelami
2026-08-12 13:47:54Z
Dostawa odczynników biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora do określania identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z panelami
2026-08-12 13:47:54Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400202 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA DO MONITOROWANIA STĘŻENIA LEKÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271566088
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 3 - go Maja 13-15
1.4.2.) Miejscowość: Zabrze
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-800
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubli@szpital.zabrze.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zabrze.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-100b219c-0df8-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400202
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00317502
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
DOSTAWA ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA DO MONITOROWANIA STĘŻENIA LEKÓW
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do monitorowania stężenia leków zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1a, opisem parametrów wymaganych stanowiących załącznik nr 3 oraz wzorem umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 38434000-6 - Analizatory
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Siemens Healthcare Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132885680
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 487980,21 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00347606/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 471678,24 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE