Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa oleju opałowego
Zamawiający
12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP: 9562288838
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PHU PETROMOT TADEUSZ DĘBOWSKI | SKULSK | 6650013855 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PHU PETROMOT TADEUSZ DĘBOWSKI (SKULSK) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 35 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5)
Najniższa cena
6 PLN
Średnia cena
246 462 PLN
Najwyższa cena
931 930 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PHU PETROMOT Skulsk | 3 | 171 785 PLN | 343 570 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANS-OLL Jarosław Kwiatkowski Felicjanów 11A | 2 | - | - |
| EKOOPAŁ Sp. z o.o. Starogard Gdański | 2 | 126 945 PLN | 312 285 PLN |
| PHU PETROMOT - Tadeusz Dębowski Skulsk | 1 | 270 398 PLN | 270 398 PLN |
| T&J Paliwa Sp. z o. o. Kotlin | 1 | - | - |
| T&J Paliwa Sp. z o.o. Kotlin | 1 | - | - |
| P.H.U. TRANS-OLL JAROSŁAW KWIATKOWSKI Władysławów | 1 | 129 250 PLN | 129 250 PLN |
| P.H.U. TRANS-OLL Jarosław Kwiatkowski Felicjanów | 1 | 6 PLN | 58 200 PLN |
| P.H.U. TRANS-OLL Jarosław Kwiatkowski Felicjanów nr 11A | 1 | - | - |
| OLKOP BIS Sp. z o.o. Golub Dobrzyń | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego w 2026 r.- postępowanie II
2026-08-26 13:50:45Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do ogrzewania dwóch budynków Domu Pomocy Społecznej w Warzynie w II półroczu 2026 roku
2026-08-26 11:32:17Z
Dostawa oleju opałowego
2026-08-10 11:55:04Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do ogrzewania budynków Domu Pomocy Społecznej w Ludzisku.
2026-07-13 08:40:29Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do ogrzewania budynku Domu Pomocy Społecznej w Parchaniu
2026-07-07 07:54:11Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do ogrzewania dwóch budynków Domu Pomocy Społecznej w Warzynie w I półroczu 2026 roku
2026-07-01 11:39:20Z
Dostawa sukcesywna oleju napędowego grzewczego
2026-06-25 09:46:43Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego w sezonie grzewczym 2025/2026
2026-06-22 10:09:55Z
Dostawa oleju opałowego do obiektów gminnych
2026-06-16 07:58:23Z
Dostawa oleju opałowego do obiektów gminnych
2026-06-16 07:58:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385473 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa oleju opałowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340901725
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: OKÓLNA 37
1.4.2.) Miejscowość: Toruń
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-103
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 12WOG@RON.MIL.PL
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://12wog.wp.mil.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
WOJSKOWA JEDNOSTKA BUDŻETOWA
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b7a071d-ba63-4dde-a4e6-c15d078c579e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385473
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 110-375895
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa oleju opałowego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa oleju opałowego
3.9.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU PETROMOT TADEUSZ DĘBOWSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6650013855
4.3.3.) Ulica: KONIŃSKA 45
4.3.4.) Miejscowość: SKULSK
4.3.5.) Kod pocztowy: 52-560
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6000000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 166-568802
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2691180,74 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE