Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa oleju opałowego dla ZSCKR w Hańczowej
Zamawiający
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
Wysowa-Zdrój, Małopolskie
NIP: 7381099624
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| EUROSPED PALIWA sp. z o.o. | Bytom | 6262859519 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EUROSPED PALIWA sp. z o.o. (Bytom) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 16 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5)
Najniższa cena
4 449 PLN
Średnia cena
208 140 PLN
Najwyższa cena
308 308 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| EUROSPED PALIWA Sp.zo.o. Bytom | 2 | 4 449 PLN | 714 010 PLN |
| EUROSPED Paliwa Sp. z o. o Bytom | 2 | - | - |
| Arge Paliwa Sp. z o.o. Kraków | 1 | 308 308 PLN | 308 308 PLN |
| Eurosped Paliwa Sp. z o.o. Bytom | 1 | - | - |
| EUROSPED PALIWA SP. Z O.O Bytom | 1 | 207 071 PLN | 207 071 PLN |
| EUROSPED PALIWA Sp. z o.o. Bytom | 1 | - | - |
| EUROSPED PALIWA Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu Bytom | 1 | - | - |
| EUROSPED PALIWA sp. z o.o. Bytom | 1 | - | - |
| Eurosped Paliwa sp. z o.o. Bytom | 1 | - | - |
| EDEN SP. Z O.O. CZARNY DUNAJEC | 1 | 250 332 PLN | 250 332 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa w systemie ciągłym oleju opałowego
2026-09-03 07:11:45Z
„Dostawa oleju opałowego lekkiego dla Gminy Ochotnica Dolna”
2026-09-03 06:41:19Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego w sezonie grzewczym 2026/2027 do budynków administrowanych przez Miasto i Gminę Czarny Dunajec, GZO oraz SGZPOZ w Czarnym Dunajcu
2026-08-17 08:19:00Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego dla szkół w Gronkowie, Krempachach, Nowej Białej, GOK w Łopusznej i WDK w Krempachach
2026-08-04 12:11:06Z
ZP.73.2026 Dostawa w systemie ciągłym oleju opałowego typu lekkiego
2026-08-03 12:15:22Z
Dostawa oleju opałowego dla Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie oraz Zespołu Szkół im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie w sezonie grzewczym 2025/2026
2026-07-21 05:58:11Z
Dostawa oleju opałowego lekkiego w sezonie grzewczym 2025/2026 do budynków administrowanych przez Miasto i Gminę Czarny Dunajec, GZO oraz SGZPOZ w Czarnym Dunajcu
2026-07-08 13:35:27Z
Dostawa oleju opałowego dla Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie oraz Zespołu Szkół im. bł. ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie w sezonie grzewczym 2025/2026
2026-07-01 10:30:08Z
Dostawa oleju opałowego w sezonie grzewczym 2025/2026 dla potrzeb Fundacji „Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie”
2026-06-08 08:52:32Z
Dostawa oleju opałowego dla ZSCKR w Hańczowej
2026-03-17 11:52:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00158573 z dnia 2026-03-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa oleju opałowego dla ZSCKR w Hańczowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095377
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Hańczowa
1.4.2.) Miejscowość: Wysowa-Zdrój
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-316
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zsr-hanczowa@pro.onet.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsr-hanczowa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-097c9a3d-6627-437c-b5bc-d6380bcbecb6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158573
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-03-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00000913
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa oleju opałowego dla ZSCKR w Hańczowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa realizowana sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego oleju opałowego w ilości do 40 000 litrów w okresie trwania umowy do zbiorników znajdujących się w siedzibie Zamawiającego. Zamawiający dysponuje zbiornikami o pojemności 10 000 litrów
3.9.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EUROSPED PALIWA sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262859519
4.3.3.) Ulica: Dworska 6
4.3.4.) Miejscowość: Bytom
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-902
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 157440,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00108443/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 157440,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.03.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE