Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO L-1

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00416902

Zamawiający

31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH

Poznań, Wielkopolskie

NIP: 7770004575

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
T&J Paliwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kotlin -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 T&J Paliwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kotlin) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 15 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09135100-5)

Najniższa cena

5 090 PLN

Średnia cena

305 638 PLN

Najwyższa cena

496 270 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
WRC Sp. z o.o. Licheń Stary 3 335 559 PLN 671 117 PLN
Zakład Usługowo Handlowy NAFTOHURT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sompolno 2 496 270 PLN 496 270 PLN
WRC Sp. z o. o. Licheń Stary 1 391 657 PLN 391 657 PLN
T&J Paliwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kotlin 1 - -
PHU PETROMOT Skulsk 1 - -
PHU Trans-Oll Jarosław Kwiatkowski Władysławów 1 - -
PHU Trans Oll Jarosław Kwiatkowski Władysławów 1 - -
PHU Trans-Oll Jarosław Kwiatkowski Władysławów 1 5 090 PLN -
Przedsiebiporstwo Handlowo - Usługowe Trans OLL Władysławów 1 282 285 PLN 282 285 PLN
Firma ABN Rafał Przybył Czarnków 1 293 048 PLN 293 048 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 5 PLN Średnia: 292 299 PLN Max: 1 003 926 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO L-1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632431771

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Silniki 1

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 61-325

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 31blt.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://31blt.wp.mil.pl/pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c4331fc-e1a8-49b7-82ba-b8d832c769a0

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416902

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 253817-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO L-1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 150 m³ oleju opałowego wg PN - C - 96024:2020-12 do celów energetycznych dla 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań. Olej opałowy musi spełniać następujące parametry:
- wartość opałowa MJ/kg – min 42,60
- temperatura zapłonu – min 56º C max. 61oC
- zawartość siarki % (m/m) – max 0,1
- temperatura krzepnięcia ºC – nie wyższa niż -20º C
- gęstość w temp. 15º C kg/m³ – max 860

3.9.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): T&J Paliwa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.4.) Miejscowość: Kotlin

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 512007,84 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 375812-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1042494,90 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

wartość umowy jest szacunkowa
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 09135100-5
09135100-5 (Olej opałowy)