Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych, narzędzi i maszyn, realizowana bezgotówkowo przy użyciu kart flotowych.
Zamawiający
Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie
Wejherowo, Pomorskie
NIP: 5871475424
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MOL Polska Sp. z.o.o. | Gdańsk | NIP: 583-10-23-182 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MOL Polska Sp. z.o.o. (Gdańsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09134000-7)
Najniższa cena
320 231 PLN
Średnia cena
320 231 PLN
Najwyższa cena
320 231 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| OKTAN Brzeski Grzenkowicz Sp. z o.o. Słupsk | 1 | 320 231 PLN | 320 231 PLN |
| MOL Polska Sp. z.o.o. Gdańsk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych, narzędzi i maszyn, realizowana bezgotówkowo przy użyciu kart flotowych.
2026-08-06 07:42:30Z
Dostawa oleju napędowego dla SDOO Karzniczka
2026-05-19 11:24:20Z
Cała Polska — 27 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380149 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych, narzędzi i maszyn, realizowana bezgotówkowo przy użyciu kart flotowych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wejherowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191686680
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Pucka 11
1.4.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarzaddrogowy.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarzaddrogowy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2e7dc0f-7a0b-4b86-ac3b-b78d8f8614c8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380149
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-06
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00589501
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych, narzędzi i maszyn, realizowana bezgotówkowo przy użyciu kart flotowych.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup (przy użyciu kart flotowych) paliw płynnych, materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów samochodowych do samochodów służbowych, narzędzi
i maszyn, będących w posiadaniu Zarządu Drogowego, tj.:
• oleju napędowego ON,
• benzyny bezołowiowej Pb 95,
• materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów samochodowych tj.:
◦ olejów silnikowych,
◦ płynów: do spryskiwaczy letnich i zimowych, do układu chłodzenia, do układu wspomagania, płynów uszlachetniających do oleju napędowego, kosmetyków do pielęgnacji samochodu itp.,
◦ żarówek samochodowych, odświeżaczy powietrza oraz innych akcesoriów (np.: gąbki, ścierki, skrobaczki do szyb, pióra wycieraczek itp.).
• usług związanych z myciem pojazdów na stacjach Wykonawcy.
2. Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwa do pojazdów, narzędzi i maszyn w przewidzianym okresie realizacji przedmiotu zamówienia wynosi odpowiednio:
• benzyna bezołowiowa Pb 95 – 18 000 litrów,
• olej napędowy ON – 17 000 litrów
Podane wyżej ilości są wartościami szacunkowymi, które mogą posłużyć jedynie Wykonawcy do kalkulacji ceny ofertowej. Dostawy realizowane będą sukcesywnie,
w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego do zbiorników pojazdów wskazanych przez Zamawiającego oraz kanistrów.
3. Wykonawca będzie dysponował co najmniej 1 stacją, czynną w godzinach pracy Zamawiającego tj. 7.00-15.00, we wszystkie dni miesiąca, która znajdować się będzie w odległości nie większej, niż 20 kilometrów od placówek zamawiającego:
• siedziby Zarządu Drogowego – ul. Pucka 11, 84-200 Wejherowo,
• Obwodu Drogowego w Wejherowie – ul. Przemysłowa 21c, 84-200 Wejherowo,
4. Dostarczane paliwa Dostarczane paliwa muszą spełniać wymagania jakościowe wynikające z rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2015, poz. 1680).
5. Ceny paliw będą odpowiadać cenom obowiązującym na stacji paliw w dniu zakupu (tankowania) z uwzględnieniem opustu (zgodnie z ofertą Wykonawcy).
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ oraz wzór umowy, tj. Załącznik nr 6 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 09134000-7 - Oleje napędowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 09132000-3 - Benzyna
30163100-0 - Karty na zakup paliwa
50112300-6 - Mycie samochodów i podobne usługi
34640000-5 - Elementy samochodowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MOL Polska Sp. z.o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 583-10-23-182
4.3.3.) Ulica: Aleja Grunwaldzka 50A
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-241
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 215040,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00634662/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 214975,02 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 06.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE