Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa pelletu drzewnego do kotłowni Urzędu Gminy Kaliska
Zamawiający
Gmina Kaliska
Kaliska, Pomorskie
NIP: 5922052829
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Biomass Future Adrian Kaliszak | Rozbitek | 5951449512 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Biomass Future Adrian Kaliszak (Rozbitek) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09111400-4)
Najniższa cena
1 713 PLN
Średnia cena
78 075 PLN
Najwyższa cena
256 086 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SYLVA Sp. z o.o. Wiele | 3 | 1 713 PLN | 322 117 PLN |
| SYLVA sp. z o.o., Wiele | 1 | - | - |
| SYLVA SP. Z O.O Wiele | 1 | 256 086 PLN | 256 086 PLN |
| Biomass Future Adrian Kaliszak Rozbitek | 1 | - | - |
| MERAL Sp. z o. o. Gdańsk | 1 | - | - |
| Sylva Sp. z o.o. Wiele | 1 | 129 150 PLN | 167 895 PLN |
| Firma ExPro PPHUT Import-Export Wałdowo | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup i sukcesywne dostawy pelletu drzewnego do trzech szkół w Gminie Przodkowo
2026-08-05 13:24:56Z
Zakup i sukcesywne dostawy pelletu drzewnego do trzech szkół w Gminie Przodkowo
2026-08-05 13:24:56Z
Zakup i sukcesywne dostawy pelletu drzewnego do trzech szkół w Gminie Przodkowo
2026-08-05 13:24:56Z
„Dostawa pelletu drzewnego do kotłowni Urzędu Gminy Kaliska”
2026-07-20 08:05:29Z
Dostawa pelletu drzewnego do kotłowni Urzędu Gminy Kaliska
2026-07-20 07:50:18Z
Sukcesywne dostawy pelletu drzewnego na potrzeby obiektów gminnych w Gminie Dębnica Kaszubska 2025-2026
2026-07-08 11:21:08Z
Dostawa pelletu drzewnego do kotłowni Urzędu Gminy Kaliska
2026-07-06 06:51:16Z
Sukcesywna dostawa paliwa drzewnego – pelletu do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Helu.
2026-06-15 07:40:40Z
Zakup z sukcesywnymi dostawami granulatu drzewnego (typu pellet, pelet, pellets) do Szkoły Podstawowej im. Pamięci Ofiar Stutthofu w Sztutowie w roku 2026
2026-03-10 10:08:54Z
Cała Polska — 101 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350548 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa pelletu drzewnego do kotłowni Urzędu Gminy Kaliska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kaliska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675698
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowowiejska 2
1.4.2.) Miejscowość: Kaliska
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-260
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.4.7.) Numer telefonu: 585889201
1.4.8.) Numer faksu: 585889206
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kaliska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kaliska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5e5f8d2-13a7-44eb-9db6-e18d63ac8124
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350548
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00432603
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa pelletu drzewnego do kotłowni Urzędu Gminy Kaliska
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pod nazwą „Dostawa pelletu drzewnego do kotłowni Urzędu Gminy Kaliska”.
2. Dostawy pelletu odbywać się będą sukcesywnie przez okres 9 miesięcy (od października 2024 r. do czerwca 2025 r.).
3. Przewidywana ilość pelletu w ww. okresie wynosi 150,00 ton. Ilość zamawianego pelletu może ulec zmianie o +/- 30 %, w zależności od faktycznych potrzeb wynikających z warunków atmosferycznych.
4. Wykonawca będzie dostarczał pellet sukcesywnie, zgodnie ze składanym przez Zamawiającego zapotrzebowaniem. Zamawiający będzie składał zamówienia pisemnie lub telefonicznie (potwierdzone e-mailem).
5. Dostawy (transport – cysterna lub przyczepa samowyładowcza o szerokości zsypu do 1,2 m) odbywać się będą do: kotłowni Urzędu Gminy Kaliska przy ul. Nowowiejskiej 5 w miejscowości Kaliska.
6. Wielkość jednorazowej dostawy wynosić będzie około 25 ton pelletu.
7. Dostarczany pellet musi być zgodny z normą PN-EN ISO 17225-2:2014-07, klasa A1 i programem certyfikującym DIN Plus lub EN plus oraz posiadać minimalne wymagania:
a) wartość opałowa w stanie roboczym nie niższa niż 18 000 kJ/kg,
b) wilgotność całkowita nie większa niż 10 %,
c) zawartość popiołu w stanie roboczym nie większa niż 1,0 %,
d) zawartość siarki w stanie roboczym nie większa niż 0,5 %,
e) długość od 10 mm do 50 mm,
f) średnica pelletu od 6 mm do 8 mm
8. Do każdej dostawy Wykonawca jest zobowiązany dołączyć dokument potwierdzający parametry jakościowe dostarczonego pelletu (sprawozdanie z badań pelletu wykonane przez akredytowane laboratorium). Wykonawca ponosi odpowiedzialność za jakość dostarczonego pelletu i za ewentualne szkody Zamawiającego wynikłe z tego tytułu. W przypadku zastrzeżeń zgłoszonych przez Zamawiającego w zakresie wymaganych parametrów, Wykonawca musi wykazać, że pellet posiada parametry wymagane przez Zamawiającego i jest zgodny z umową. W przypadku gdy pellet okaże się niewłaściwej jakości (niezgodnej z wymaganiami Zamawiającego i umową), Wykonawca na swój koszt opróżni magazyn z pelletu nieodpowiadającego wymaganiom i dostarczy nowy pellet o parametrach zgodnych z wymaganiami Zamawiającego, z zastrzeżeniem § 4 projektu umowy stanowiącego załącznik nr 7 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
9. Dostawa będzie realizowana na koszt Wykonawcy, a rozładunek odbywać się będzie w godzinach od 7:30 do 14.00.
3.9.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
9 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biomass Future Adrian Kaliszak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5951449512
4.3.4.) Miejscowość: Rozbitek
4.3.5.) Kod pocztowy: 64-420
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 168817,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00496973/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 168817,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE