Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 180 086 PLN

„Dostawa pieczywa dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

Rozstrzygnięty Dostawy 2025/BZP 00216760

Numer referencyjny: ZP-271-12/2025

Zamawiający

"UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA

Aleja inż. Nowotarskiego 9 lokal 4

33-380 Krynica-Zdrój, Małopolskie

NIP: 7340010604

REGON: 491900275

Opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SIWZ

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
termin jednostkowej dostawy 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Jan Filip - PIEKARNIA Korzenna 7341014337

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Jan Filip - PIEKARNIA (Korzenna) Umowa podpisana 180 086 PLN 180 086 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 13 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15811000-6 - Pieczywo)

Najniższa cena

16 401 PLN

Średnia cena

75 513 PLN

Najwyższa cena

153 767 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Piekarnia Jan Filip Łęka 95 2 129 147 PLN 129 147 PLN
Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna Tarnów 2 96 166 PLN 192 332 PLN
Piekarnia W&M Raczek Sp.z o.o. Krzyszkowice 474 1 135 818 PLN 135 818 PLN
Piekarnia Wojciech Kopacz Nowe Brzesko 1 20 576 PLN 20 576 PLN
Jan Filip - PIEKARNIA Korzenna 1 - -
Janem Filipem (Filip) prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Jan Filip-PIEKARNIA Łęka 1 153 767 PLN 153 767 PLN
HURTOWNIA Spożywczo – Przemysłowa Janusz Cerek Miechów 1 54 533 PLN 49 575 PLN
PIEKARNIA NA OGRODOWEJ Aleksander Gładysz Miechów 1 41 820 PLN 38 018 PLN
HURTOWNIA WĘDLIN I DROBIU ROBERT BIERNAT Skawa 1 73 986 PLN 67 260 PLN
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Bochnia 1 50 116 PLN 45 560 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

"Dostawa pieczywa i wyrobów piekarniczych do Zakładu Karnego w Nowym Sączu"

Piekarnia Jan Filip -

2026-07-29 09:12:54Z

"Dostawa pieczywa i wyrobów piekarniczych do Zakładu Karnego w Nowym Sączu"

Piekarnia Jan Filip 129 147 PLN

2026-06-26 08:47:40Z

„Dostawa pieczywa dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

Jan Filip - PIEKARNIA -

2026-06-18 06:09:42Z

Dostawa pieczywa do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna 105 304 PLN

2026-05-26 08:04:33Z

Dostawa pieczywa do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna 87 028 PLN

2026-05-26 08:04:33Z

„Dostawa pieczywa dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

Janem Filipem (Filip) prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Jan Filip-PIEKARNIA 153 767 PLN

2026-05-25 08:43:11Z

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Nowym Brzesku w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2026 r. z podziałem na zadania: (...)

Piekarnia Wojciech Kopacz 20 576 PLN

2026-04-21 10:21:22Z

„Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Mianocicach”

PIEKARNIA NA OGRODOWEJ Aleksander Gładysz 41 820 PLN

2026-03-26 13:32:37Z

„Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Mianocicach”

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 50 116 PLN

2026-03-26 13:32:37Z

„Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Mianocicach”

HURTOWNIA WĘDLIN I DROBIU ROBERT BIERNAT 73 986 PLN

2026-03-26 13:32:37Z

Cała Polska — 138 przetargów

Min: 1 797 PLN Średnia: 91 852 PLN Max: 473 341 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Dostawa pieczywa dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491900275

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja inż. Nowotarskiego 9 lokal 4

1.5.2.) Miejscowość: Krynica-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-380

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kryniczanka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa pieczywa dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d1a5000-e708-4f7a-aa09-ab4dafe6bca1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00216760

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039532/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.12 Dostawa pieczywa dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://www.platformazakupowa.pl/pn/kryniczanka/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informacje dotyczące odpowiedzi na
pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji“Komunikaty”.
Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca,będzie przekazywana w formie
elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Zamawiający wymaga złożenia oferty w postaci katalogu elektronicznego

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-271-12/2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SIWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia dopuszcza możliwość przedmiotowej zmiany poprzez zwiększenie ilości do 20
%.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: termin jednostkowej dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą obu Stron wyrażoną na piśmie w formie aneksu do umowy
pod rygorem nieważności takiej zmiany, na zasadach określonych w art. 455 prawa zamówień publicznych.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-05-15 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://www.platformazakupowa.pl/pn/kryniczanka/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-05-15 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-06-13

2025-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
06.05.2025
Termin składania ofert
15.05.2025 08:00
Wartość umowy
180 086 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15811000-6 - Pieczywo
15811000-6 (Pieczywo)

Okres realizacji

12 miesiące