Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 192 332 PLN

Dostawa pieczywa do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00167990

Numer referencyjny: Dkw.2232.1.2026.DR

Zamawiający

ZAKŁAD KARNY W TARNOWIE

ul. Stanisława Konarskiego 2

33-100 Tarnów, Małopolskie

NIP: 8731371991

REGON: 000320006

Opis przedmiotu zamówienia

część I – Zakład Karny Tarnów bułka tarta (pakowana 0,5-5 kg) – 319kg chleb pszenno-żytni, pakowany, krojony 350g – 39 693 kg chleb pszenny (weka) pakowany, krojony 350g – 7680 kg chleb graham 350g – 650 kg

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Czas dostawy 40%

Część 2

Cena 60%
Czas dostawy 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna Tarnów 8730008030
Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna Tarnów 8730008030

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna (Tarnów) Umowa podpisana 105 304 PLN 105 304 PLN
2 Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna (Tarnów) Umowa podpisana 87 028 PLN 87 028 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 13 rozstrzygniętych przetargów (CPV 15811000-6 - Pieczywo)

Najniższa cena

16 401 PLN

Średnia cena

75 513 PLN

Najwyższa cena

153 767 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Piekarnia Jan Filip Łęka 95 2 129 147 PLN 129 147 PLN
Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna Tarnów 2 96 166 PLN 192 332 PLN
Piekarnia W&M Raczek Sp.z o.o. Krzyszkowice 474 1 135 818 PLN 135 818 PLN
Piekarnia Wojciech Kopacz Nowe Brzesko 1 20 576 PLN 20 576 PLN
Jan Filip - PIEKARNIA Korzenna 1 - -
Janem Filipem (Filip) prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Jan Filip-PIEKARNIA Łęka 1 153 767 PLN 153 767 PLN
HURTOWNIA Spożywczo – Przemysłowa Janusz Cerek Miechów 1 54 533 PLN 49 575 PLN
PIEKARNIA NA OGRODOWEJ Aleksander Gładysz Miechów 1 41 820 PLN 38 018 PLN
HURTOWNIA WĘDLIN I DROBIU ROBERT BIERNAT Skawa 1 73 986 PLN 67 260 PLN
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Bochnia 1 50 116 PLN 45 560 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

"Dostawa pieczywa i wyrobów piekarniczych do Zakładu Karnego w Nowym Sączu"

Piekarnia Jan Filip -

2026-07-29 09:12:54Z

"Dostawa pieczywa i wyrobów piekarniczych do Zakładu Karnego w Nowym Sączu"

Piekarnia Jan Filip 129 147 PLN

2026-06-26 08:47:40Z

„Dostawa pieczywa dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

Jan Filip - PIEKARNIA -

2026-06-18 06:09:42Z

Dostawa pieczywa do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna 105 304 PLN

2026-05-26 08:04:33Z

Dostawa pieczywa do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

Piekarnia Ziarno Jan Winiarski Spółka Jawna 87 028 PLN

2026-05-26 08:04:33Z

„Dostawa pieczywa dla punktów żywienia dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica -Zdrój”

Janem Filipem (Filip) prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Jan Filip-PIEKARNIA 153 767 PLN

2026-05-25 08:43:11Z

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Nowym Brzesku w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2026 r. z podziałem na zadania: (...)

Piekarnia Wojciech Kopacz 20 576 PLN

2026-04-21 10:21:22Z

„Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Mianocicach”

PIEKARNIA NA OGRODOWEJ Aleksander Gładysz 41 820 PLN

2026-03-26 13:32:37Z

„Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Mianocicach”

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 50 116 PLN

2026-03-26 13:32:37Z

„Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Mianocicach”

HURTOWNIA WĘDLIN I DROBIU ROBERT BIERNAT 73 986 PLN

2026-03-26 13:32:37Z

Cała Polska — 138 przetargów

Min: 1 797 PLN Średnia: 91 852 PLN Max: 473 341 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa pieczywa do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W TARNOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320006

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Konarskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_tarnow@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zktarnow.bip.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pieczywa do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach - II półrocze 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26311db1-4886-4628-9fe5-e30d19b5c9a8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167990

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00113210/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa pieczywa do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościcach

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280472

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: zgodnie z treścią SWZ https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280472

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z treścią SWZ https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280472

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: Dkw.2232.1.2026.DR

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część I – Zakład Karny Tarnów
bułka tarta (pakowana 0,5-5 kg) – 319kg
chleb pszenno-żytni, pakowany, krojony 350g – 39 693 kg
chleb pszenny (weka) pakowany, krojony 350g – 7680 kg
chleb graham 350g – 650 kg

4.2.6.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-07-01 do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część II – Oddział Zewnętrzny Tarnów-Mościce
bułka tarta (pakowana 0,5-5 kg) –279kg
chleb pszenno-żytni, pakowany, krojony 350g – 32 947 kg
chleb pszenny (weka) pakowany, krojony 350g – 5812 kg
chleb graham 350g – 390 kg

4.2.6.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-07-01 do 2026-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Czas dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

zgodnie z https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280472

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: zgodnie z https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280472

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280472

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-08 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280472

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-08 09:05

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.03.2026
Termin składania ofert
08.04.2026 07:00
Wartość umowy
192 332 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 15811000-6 - Pieczywo
15811000-6 (Pieczywo)

Okres realizacji

01.07.2026 - 31.12.2026