Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 199 278 PLN
„Dostawa, podłączenie, szkolenie i uruchomienie agregatów w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”
Numer referencyjny: IR.271.1.6.2026.AK
Zamawiający
Gmina Jerzmanowice-Przeginia
Rajska 22
32-048 Jerzmanowice, Małopolskie
NIP: 6772019451
REGON: NIP 6772019451
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik_nr_4_do_SWZ_Oświadczenie Wykonawcy
Załącznik_nr_4_do_SWZ_Oświadczenie Wykonawcy.pdf
wersja edytowalna
wersja edytowalna.zip
Załącznik_nr_5_do_SWZ_Oświadczenie Wykonawców
Załącznik_nr_5_do_SWZ_Oświadczenie Wykonawców.pdf
Załącznik_nr_3_do_SWZ_Oświadczenie wykonawcy
Załącznik_nr_3_do_SWZ_Oświadczenie wykonawcy.pdf
Załącznik_nr_2_do_SWZ_Formularz ofertowy
Załącznik_nr_2_do_SWZ_Formularz ofertowy.pdf
Załącznik_nr_1_do_SWZ_OPZ
Załącznik_nr_1_do_SWZ_OPZ.pdf
SWZ
SWZ-sig.pdf
Załącznik_nr_8_do_SWZ_Oświadczenie_Grupa_kapitałowa
Załącznik_nr_8_do_SWZ_Oświadczenie_Grupa_kapitałowa.pdf
załącznik_nr_7_do_SWZ_wzór_umowy
załącznik_nr_7_do_SWZ_wzór_umowy-sig.pdf
Załącznik_nr_6_do_SWZ_Pełnomocnictwo
Załącznik_nr_6_do_SWZ_Pełnomocnictwo.pdf
Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 01.07.2026 r.
08ded754-fed2-0ad6-d9ee-9200019589fe.pdf
odpowiedź na pytania z dnia 07.07.2026 r.
odpowiedź na pytania z dnia 07.07.2026 r.-sig.pdf
informacja z otwarcia ofert z dnia 09.07.2026 r.
informacja z otwarcia ofert z dnia 09.07.2026 r.-sig.pdf
sprostowanie do informacji z otwarcia ofert z dnia 09.07.2026 r.
sprostowanie do informacji z otwarcia ofert z dnia 09.07.2026 r.-sig.pdf
inf. z wyboru oferty z dnia 22.07.2026 r.
inf. z wyboru oferty z dnia 22.07.2026 r. na www-sig.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| EVOLTO sp. z o.o. | Łapy | 9662208968 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EVOLTO sp. z o.o. (Łapy) | Umowa podpisana | 199 278 PLN | 199 278 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 28 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze)
Najniższa cena
59 040 PLN
Średnia cena
237 697 PLN
Najwyższa cena
1 067 640 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "Jak-POL" Jacek Kudła Bębica | 2 | 108 000 PLN | 108 000 PLN |
| ELEKTROECO Sp. z o.o. Ładna 116a | 2 | 145 664 PLN | 145 664 PLN |
| Zakład Usługowy ELMI Sucha Beskidzka | 2 | 123 369 PLN | 123 369 PLN |
| MACHTMANN Polska Sp. z o.o. Głogów | 2 | 109 500 PLN | 109 500 PLN |
| West4Rent Sp. z o.o. Świebodzin | 1 | - | - |
| RS MATEUSZ CIUK ul. Zamkowa 24, Koziegłowy 42-350, REGON 381732156 Koziegłowy 42-350 | 1 | 59 040 PLN | 59 040 PLN |
| Maxto Technology Sp. z o.o. Modlniczka | 1 | - | - |
| Safe Energy Solutions Sp. z o.o. Krzeszowice | 1 | - | - |
| ELVISION Spółka z ograniczoną odpowoiedzialnością Kraków | 1 | - | - |
| CENTRUM ZABEZPIECZENIA KRYZYSOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Zgorzelec | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Dostawa, podłączenie, szkolenie i uruchomienie agregatów w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”
2026-08-25 08:52:11Z
Dostawa agregatu prądotwórczego w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd"
2026-08-19 09:20:03Z
Dostawa, montaż i uruchomienie dwóch agregatów prądotwórczych - ZP-16/26
2026-07-17 12:15:34Z
IR.ZP.271.8.2026 Dostawa stacjonarnego agregatu prądotwórczego wraz z montażem i uruchomieniem na potrzeby Urzędu Gminy Grybów
2026-07-17 07:07:23Z
Zamówienie na dostawę dwóch agregatów prądotwórczych mobilnych o mocy nie mniejszej niż 80 kW.
2026-07-08 07:55:38Z
Dostawa i montaż wraz z niezbędnymi pracami przyłączeniowymi agregatu prądotwórczego dla budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej przy ul. Kościelnej 5b
2026-06-30 12:23:38Z
Dostawa agregatu prądotwórczego wraz z wykonaniem instalacji oraz podłączeniem agregatu do istniejącego budynku Urzędu Gminy Skrzyszów w związku z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-06-29 12:38:49Z
Dostawa sprzętu z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
2026-06-23 10:02:41Z
„Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd” w Gminie Iwkowa”
2026-06-12 09:42:18Z
Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego dla budynku Urząd Gminy Babice oraz wykonanie niezbędnych prac przy posadowieniu oraz prac elektrycznych związanych z montażem agregatu
2026-06-11 08:03:27Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00317276 z dnia 2026-07-01 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Dostawa, podłączenie, szkolenie i uruchomienie agregatów w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jerzmanowice-Przeginia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6772019451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rajska 22
1.5.2.) Miejscowość: Jerzmanowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-048
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jerzmanowice-przeginia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jerzmanowice-przeginia.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa, podłączenie, szkolenie i uruchomienie agregatów w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a806cfb-188e-4abf-85ea-dac027aeacc4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117029/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzetu technicznego w ramach zwiększenia cyberbezpieczeństwa w Gminie Jerzmanowice-Przeginia
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC) - Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a806cfb-188e-4abf-85ea-dac027aeacc43.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Oferta musi być złożona pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem osobistym lub podpisem zaufanym.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: RODO, informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Urząd Gminy Jerzmanowice Przeginia reprezentowany przez Wójta z siedzibą przy ul. Rajska 22 32-048 Jerzmanowice-Przeginia, NIP:513-024-79-83, REGON: 000535043, tel 12 3895 247.
We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora danych można uzyskać informację, kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych: Panem Marcinem Zemła za pośrednictwem poczty elektronicznej, przesyłając informację na adres e-mail: marcin@informatics.jaworzno.pl, telefonicznie lub listownie i osobiście pod adresem siedziby Administratora Danych.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wybrania najkorzystniejszej oferty oraz w przypadku wyboru Pani/Pana oferty w celu realizacji warunków zawieranych umów; wykonania ciążących na Administratorze danych obowiązków prawnych (np. wystawienia i przechowywania faktur oraz innych dokumentów księgowych, udostępniania danych tzw. uprawnionym podmiotom w tym do sądu lub prokuratury); dochodzenia ewentualnych roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zawartej umowy.
Podstawą prawną ich przetwarzania są: art. 6 ust. 1 lit. b RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy), art. 6 ust. 1 lit. c RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) w związku z przepisami prawa takimi jak ustawa z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych i jej aktami wykonawczymi, ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny i jej aktami wykonawczymi, ustawa z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości i jej aktami wykonawczymi.
Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane innym odbiorcom tylko i wyłącznie jeśli są podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa lub umowy powierzenia danych.
Pani/Pana dane osobowe pozyskane w związku z postępowaniem ofertowym będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie w celu złożenia w/w oferty cenowej, w tym ewentualnego wykonania umowy, realizacji obowiązków i praw (w tym roszczeń) wiążących się z zawartą umową oraz w celu realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w zgodnym z przepisami powszechnie obowiązującego prawa przez okres 5 lat od dnia zakończenia zapytania ofertowego, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 5 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej; prawo do ograniczenia przetwarzania danych, przy czym przepisy odrębne mogą wyłączyć możliwość skorzystania z tego praw; prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy. W celu realizacji wymienionych praw należy złożyć pisemny wniosek z wybranym żądaniem.
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również profilowane.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: IR.271.1.6.2026.AK
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Dostawa , podłączenie, szkolenie i uruchomienie agregatów w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR), NumerFERC.02.02-CS.01-001/23/1675/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024, które swoim zakresem obejmuje:
1) Generator prądotwórczy 30kW – szt.1
2) Generator prądotwórczy 100kW – szt.1
3) Generator prądotwórczy 65kW – szt.1
4.2.6.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Podmiotowe środki dowodowe wymagane od wykonawcy na wezwanie obejmują:
1) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2023 r. poz. 1689 ze zm.), z innym Wykonawca, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – Załącznik nr 8 do SWZ
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika (art. 58 ust 2 ustawy Pzp) do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być podpisane i załączone do oferty.2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X ust. 1 pkt 1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, w tym oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależność do tej samej grupy kapitałowej, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
4. Jeżeli została wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający żąda przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców przed przystąpieniem do podpisania umowy o zamówienie publiczne. Termin, na jaki winna być zawarta umowa Wykonawców występujących wspólnie, nie może być krótszy od terminu określonego na wykonanie zamówienia.
5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia załączają do oferty oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zgodnie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp wskazując, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy – Załącznik nr 5 do SWZ.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ, § 87.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e-Zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub z konkursu zamawiający wyklucza:1) wykonawcę oraz uczestnika konkursu wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 w/w ustawy;
2) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 w/w ustawy;
3) wykonawcę oraz uczestnika konkursu, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z 29 września 1994 r. o rachunkowości jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 w/w ustawy.
Wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych w ust. 1 art. 7 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z Wytycznymi w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami i zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027, w szczególności Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.07.2026
- Termin składania ofert
- 09.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 199 278 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
30 dni