Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Zabrze, Śląskie
NIP: 6482301274
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ROCHE POLSKA Sp. z o.o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ROCHE POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33600000-6)
Najniższa cena
92 PLN
Średnia cena
44 312 PLN
Najwyższa cena
356 686 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o. Katowice | 6 | 43 531 PLN | 261 185 PLN |
| Bialmed Sp. z o. o. Warszawa | 5 | 31 878 PLN | 159 391 PLN |
| Farmacol Logistyka Sp. z o.o Katowice | 5 | 40 914 PLN | 204 569 PLN |
| ASCLEPIOS S. A. Wrocław | 4 | 78 738 PLN | 314 952 PLN |
| Urtica Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 12 815 PLN | 38 444 PLN |
| FARMACOL LOGISTYKA Sp. z o.o. Katowice | 3 | 11 757 PLN | 35 271 PLN |
| NEUCA S.A Toruń | 3 | 21 689 PLN | 65 068 PLN |
| SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o Katowice | 3 | 13 575 PLN | 40 726 PLN |
| ASCLEPIOS S.A. Wrocław | 2 | 26 694 PLN | 53 388 PLN |
| ASCLEPIOS S.A Wrocław | 2 | 27 050 PLN | 54 100 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywne dostawy produktów leczniczych onkologicznych na potrzeby Apteki Szpitalnej Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
2026-09-03 10:17:58Z
Sukcesywne dostawy produktów leczniczych onkologicznych na potrzeby Apteki Szpitalnej Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
2026-09-03 10:17:58Z
Sukcesywne dostawy produktów leczniczych onkologicznych na potrzeby Apteki Szpitalnej Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
2026-09-03 10:17:58Z
Sukcesywne dostawy produktów leczniczych onkologicznych na potrzeby Apteki Szpitalnej Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
2026-09-03 10:17:58Z
DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
2026-09-03 08:37:19Z
ZP-34/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, PŁYNÓW INFUZYJNYCH, ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
2026-09-01 09:50:04Z
ZP-34/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, PŁYNÓW INFUZYJNYCH, ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
2026-09-01 09:50:04Z
ZP-34/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, PŁYNÓW INFUZYJNYCH, ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
2026-09-01 09:50:04Z
ZP-34/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, PŁYNÓW INFUZYJNYCH, ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
2026-09-01 09:50:04Z
ZP-34/26 DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH, PŁYNÓW INFUZYJNYCH, ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH
2026-09-01 09:50:04Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420125 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271566088
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 3 - go Maja 13-15
1.4.2.) Miejscowość: Zabrze
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-800
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubli@szpital.zabrze.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zabrze.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56671164-f3ac-4d8f-8c72-a4aae35ef44c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420125
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 028-96443
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
dostawa Risdiplamum
3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROCHE POLSKA Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 676573,13 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 051-175409
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 676573,13 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE