Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa produktów leczniczych - Poliheksanid 0,08% (0,8 mg/ml)
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 1132168300
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Urtica Sp. z.o. o. | Wrocław | 8942556799 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urtica Sp. z.o. o. (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33600000-6)
Najniższa cena
797 PLN
Średnia cena
119 240 PLN
Najwyższa cena
558 900 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Salus International Sp. z o.o. Katowice | 4 | 63 345 PLN | 253 378 PLN |
| Asclepios S.A. Wrocław | 4 | 45 690 PLN | 137 070 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 75 572 PLN | 319 773 PLN |
| FARMACOL-LOGISTYKA Sp. z o.o. Katowice | 3 | 347 451 PLN | 1 042 354 PLN |
| Polypharm S.A. Piaseczno | 2 | 77 185 PLN | 154 370 PLN |
| Tramco Sp. z o.o. Wolskie | 2 | 10 707 PLN | 21 415 PLN |
| Baxter Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 106 067 PLN | 212 134 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 39 723 PLN | 39 723 PLN |
| Consultronix Sp. z o.o. Balice | 1 | 797 PLN | 797 PLN |
| Roche Polska Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 48 902 PLN | 48 902 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa produktów leczniczych - Poliheksanid 0,08% (0,8 mg/ml)
2026-09-02 07:36:50Z
Dostawa produktów leczniczych: Awibaktam + Ceftazydym, Ceftarolina, Tygecyklina.
2026-09-01 12:24:19Z
sukcesywne dostawy produktów leczniczych
2026-08-26 11:37:38Z
sukcesywne dostawy produktów leczniczych
2026-08-26 11:37:38Z
sukcesywne dostawy produktów leczniczych
2026-08-26 11:37:38Z
sukcesywne dostawy produktów leczniczych
2026-08-26 11:37:38Z
sukcesywne dostawy produktów leczniczych
2026-08-26 11:37:38Z
sukcesywne dostawy produktów leczniczych
2026-08-26 11:37:38Z
sukcesywne dostawy produktów leczniczych
2026-08-26 11:37:38Z
sukcesywne dostawy produktów leczniczych
2026-08-26 11:37:38Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417462 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa produktów leczniczych - Poliheksanid 0,08% (0,8 mg/ml)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016084355
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sierakowskiego 13
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-709
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@spkso.waw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spkso.waw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78e8c263-d9d3-4b31-83f7-f561d3b131db
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417462
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa produktów leczniczych - Poliheksanid 0,08% (0,8 mg/ml)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Poliheksanidu 0,8mg/ml, krople do oczu, do wskazanego pomieszczenia mieszczącego się w siedzibie Samodzielnego Publicznego Klinicznego Szpitala Okulistycznego w Warszawie
3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Urtica Sp. z.o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942556799
4.3.3.) Ulica: Krzemieniecka 120
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 54-613
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 498945,14 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 75/2026 263240-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Aneks obowiązujący od 01.07.2026 r. obniżający cenę ze względu na objęcie leku refundacja NFZ.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Aneks obowiązujący od 01.07.2026 r. obniżający cenę ze względu na objęcie leku refundacja NFZ.
5.4.6.) Wartość zmiany: 58356,26
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 440588,85 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE