Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa rękawic chirurgicznych - powtórka
Zamawiający
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7811618944
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Skamex SA | Łódź | 9521822413 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Skamex SA (Łódź) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33141420-0)
Najniższa cena
367 157 PLN
Średnia cena
367 157 PLN
Najwyższa cena
367 157 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| SKAMEX S.A. Łódź | 1 | 367 157 PLN | 367 157 PLN |
| SKAMEX Spółka Akcyjna Łódź | 1 | - | - |
| Skamex SA Łódź | 1 | - | - |
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K. Zabrze | 1 | - | - |
| MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA Kraków | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywne dostawy rękawic diagnostycznych nitrylowych
2026-08-14 07:46:08Z
Dostawa rękawic chirurgicznych - powtórka
2026-07-16 07:59:32Z
Sukcesywne dostawy rękawic diagnostycznych nitrylowych
2026-05-13 12:16:13Z
„Sukcesywna dostawa rękawic chirurgicznych”
2026-05-11 09:33:07Z
Sukcesywna dostawa rękawic chirurgicznych
2026-03-31 11:53:50Z
Cała Polska — 164 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345896 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa rękawic chirurgicznych - powtórka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292209
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Juraszów 7/19
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 60-479
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: minska@lutycka.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutycka.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b08b361-8839-4167-823e-c88018b1ab6b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345896
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00546090
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa rękawic chirurgicznych - powtórka
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Rękawice diagnostyczne syntetyczne, nitrylowe bez pudrowe . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - formularz asortymentowo-cenowy, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33141420-0 - Rękawice chirurgiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Skamex SA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9521822413
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 378115,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00603961/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-11-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 377035,56 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE