Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa rękawic diagnostycznych nitrylowych jednostkowych
Zamawiający
UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W KRAKOWIE
Kraków, Małopolskie
NIP: 6792525795
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Sakmex Sp. z o.o. | Łódź | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sakmex Sp. z o.o. (Łódź) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 18424300-0)
Najniższa cena
710 PLN
Średnia cena
207 853 PLN
Najwyższa cena
638 280 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Mercator Medical Spółka Akcyjna Kraków | 3 | 51 099 PLN | 153 298 PLN |
| Mercator Medical S.A. Kraków | 2 | - | - |
| MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA Kraków | 1 | 96 714 PLN | 96 714 PLN |
| Mercator Medical SA Kraków | 1 | 58 968 PLN | 58 968 PLN |
| ABOOK Spółka z o.o. Warszawa | 1 | 507 708 PLN | 507 708 PLN |
| ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K. Zabrze | 1 | 638 280 PLN | 638 280 PLN |
| Sakmex Sp. z o.o. Łódź | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa rękawic lateksowych, nitrylowych i winylowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
2026-07-20 09:13:53Z
Dostawa rękawic lateksowych, nitrylowych i winylowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
2026-07-20 09:13:53Z
Sukcesywna dostawy środków ochrony indywidualnej
2026-07-15 07:55:43Z
Sukcesywna dostawa rękawiczek diagnostycznych i chirurgicznych, odpowiednio od jednej do trzech części zamówienia
2026-06-22 07:09:04Z
Sukcesywna dostawa rękawiczek diagnostycznych i chirurgicznych, odpowiednio od jednej do trzech części zamówienia
2026-06-22 07:09:04Z
Sukcesywna dostawa rękawiczek diagnostycznych i chirurgicznych, odpowiednio od jednej do trzech części zamówienia
2026-06-22 07:09:04Z
Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy rękawiczek jednorazowych dla jednostek organizacyjnych UJ CM w Krakowie.
2026-05-18 06:55:20Z
Wyłonienie Wykonawcy w zakresie sukcesywnej dostawy rękawiczek jednorazowych dla jednostek organizacyjnych UJ CM w Krakowie.
2026-04-20 11:08:44Z
DOSTARCZANIE RĘKAWIC NITRYLOWYCH
2026-04-01 08:51:24Z
Dostawa rękawic diagnostycznych nitrylowych jednostkowych
2026-03-04 08:05:24Z
Cała Polska — 182 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00138424 z dnia 2026-03-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa rękawic diagnostycznych nitrylowych jednostkowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W KRAKOWIE
1.2.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351375886
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wielicka 265
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-663
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@usdk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitalzdrowia.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f765b5c7-baf3-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138424
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-03-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 191-540421
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa rękawic diagnostycznych nitrylowych jednostkowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa rękawic diagnostycznych nitrylowych jednostkowych
3.9.) Główny kod CPV: 18424300-0 - Rękawice jednorazowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sakmex Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 486000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 191-540421
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-09-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 450000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.03.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE