Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 08:00 (4 dni)

Dostawa rur do przepustów

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00416277

Numer referencyjny: WZP.272.1.51.2026

Zamawiający

Powiat Chełmski

Plac Niepodległości 1

22-100 Chełm, Lubelskie

NIP: 5632194320

REGON: 110198221

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do przepustów. 2. Wymagane parametry techniczne rury: a) materiał: polipropylen (PP); b) konstrukcja: rura przepustowa, dwuścienna, karbowana c) średnica: DN 400 mm; d) długość pojedynczego odcinka: 3,0 m; e) sztywność obwodowa: SN 8, tj. ≥ 8 kN/m²; f) kolor: czarny; g) wyposażona w zintegrowany kielich połączeniowy; h) przeznaczenie: do budowy przepustów drogowych oraz systemów odwadniających w pasach ruchu o wysokim obciążeniu mechanicznym; i) musi spełniać wymagania PN-EN 13476-3. 3. Dostawa nastąpi jednorazowo w dzień roboczy (od poniedziałku do piątku) w godzinach 7:00-14:00. Miejsce dostawy: baza materiałowo-sprzętowa w Sielcu, Sielec 144, 22-122 Leśniowice.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Termin realizacji dostawy 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy (cała Polska)

Najniższa cena

14 912 PLN

Średnia cena

324 712 PLN

Najwyższa cena

1 094 327 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
NEPTUN Sp. z o.o. Lublin 2 111 729 PLN 111 729 PLN
F.H.U INSTAL SOCHA SP.J Jasło 1 169 623 PLN 169 623 PLN
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy "WIERTMET" Sp. z o.o. Biecz 1 303 933 PLN 303 933 PLN
Izostal S.A. Kolonowskie 1 - -
Przedsiębiorstwo Handlowe "SEA" Paweł Bronikowski Płock 1 14 912 PLN 147 544 PLN
FIRMA - HAŁAS Krzysztof Hałas Leszno 1 26 215 PLN 26 215 PLN
Andarex Nazarczuk, Mosiejczuk S.K.A. Sulejówek 1 1 094 327 PLN 1 094 327 PLN
ATMOMAT Szatkowski, Ryniec, Sp. j. Włocławek 1 194 509 PLN 194 509 PLN
WODAM S.C. A.MICHALCZYK, M. MICHALCZYK Tyniec Mały 1 1 092 365 PLN 1 092 365 PLN
BAKAMA.PL Kielce 1 90 775 PLN 90 775 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa armatury kanalizacyjnej dla PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

BAKAMA.PL 90 775 PLN

2026-08-12 08:54:26Z

Dostawa materiałów instalacyjnych dla MPGK sp. z o.o. w Mogilnie

FIRMA HAŁAS - KRZYSZTOF HAŁAS 148 730 PLN

2026-07-22 07:47:19Z

Dostawa armatury wodociągowej i kanalizacyjnej dla PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

NEPTUN Sp. z o.o. -

2026-07-17 09:38:33Z

Sukcesywny zakup wraz z dostawą materiałów do budowy i eksploatacji przyłączy oraz sieci wod-kan

Andarex Nazarczuk, Mosiejczuk S.K.A. 1 094 327 PLN

2026-07-14 13:14:36Z

Zakup wraz z dostawą i rozładunkiem materiałów wodociągowych na potrzeby ZGKiM w Korfantowie

FIRMA - HAŁAS Krzysztof Hałas 26 215 PLN

2026-07-07 07:18:52Z

Dostawa rur stalowych na potrzeby realizacji zadania "Budowa gazociągu DN 300 MOP 8,4 MPa Nowe Tłoki – Sulechów w ramach budowy gazociągu Kotowo – Zielona Góra"

Izostal S.A. -

2026-06-12 13:03:39Z

Dostawa armatury wodociągowej i kanalizacyjnej dla PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.

NEPTUN Sp. z o.o. 111 729 PLN

2026-05-21 12:26:04Z

Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej

WODAM S.C. A.MICHALCZYK, D.WITEK -

2026-05-12 08:28:12Z

„Dostawa łączników do agregatów głębinowych z ciągami pompowymi” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy "WIERTMET" Sp. z o.o. 303 933 PLN

2026-04-28 08:31:07Z

Kompleksowa dostawa rur oraz armatury wodnej i kanalizacyjnej - 2026 (2)

WODAM S.C. A.MICHALCZYK, M. MICHALCZYK 1 092 365 PLN

2026-04-24 11:36:46Z

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa rur do przepustów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Chełmski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatchelmski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spchelm.bip.lubelskie.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa rur do przepustów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37aeaead-acd5-47ce-875e-1dc8edf33cde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416277

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039364/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa rur do przepustów

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.powiatchelmski.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zgodnie z art. 61 ust. 1
ustawy, komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zamówień publicznych, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: https://zamowienia.powiatchelmski.pl.
Link do adresu url, który przekierowuje bezpośrednio do zakładki zawierającej przedmiotowe postępowanie:
https://zamowienia.powiatchelmski.pl/#/offer/1268b75f-fec6-41fa-838a-0a67bfe00481
Komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą (nie dotyczy czynności złożenia oferty), może odbywać sie również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem zamowieniapubliczne@powiatchelmski.pl, którą należy traktować wyłącznie jako „awaryjną“ w przypadku problemów technicznych.
2. Platforma jest serwisem internetowym o charakterze zamkniętym, prowadzonym przez ZETO Sp. z o.o.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Zamawiający, zgodnie z art. 67 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych określa następujące wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy wykorzystaniu Platformy, tj.
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
2) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów
operacyjnych - MS Windows 10 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje;
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer;
4) włączona obsługa JavaScript;
5) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.;
6) podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę.
2. Zamawiający, zgodnie z §11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie podaje następujące informacje na temat
specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych:
1) dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj. plików o wielkości do 100 MB w formatach: txt, rtf, pdf ,xps, odt, ods, odp, doc, xls, ppt, docx, xlsx, pptx, csv, jpg, jpeg, tif, tiff, geotiff, png, svg, wav, mp3, avi, mpg, mpeg, mp4, m4a, mpeg4, ogg, ogv, zip, tar, gz, gzip, 7z, html, xhtml, css, xml, xsd, gml, rng, xsl, xslt, TSL, XMLsig, XAdES, CAdES,ASIC, XMLen,
2) informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zamówień Publicznych ZETO PZP i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero
po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert;
3. Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu platformy Microsoft Azure, który jest synchronizowany ze znacznikiem czasu UTC.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://zamowienia.powiatchelmski.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
1) Jest administratorem danych osobowych Wykonawcy oraz osób, których dane Wykonawca przekazał w niniejszym postępowaniu;
2) dane osobowe Wykonawcy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: „Dostawa rur do przepustów”, prowadzonym w trybie podstawowym;
3) odbiorcami danych osobowych Wykonawcy będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania
w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793), dalej „ustawa Pzp”.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 4) dane osobowe Wykonawcy będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp,
przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, w sposób gwarantujący jego nienaruszalność.
5) obowiązek podania przez Wykonawcę danych osobowych bezpośrednio go dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
6) w odniesieniu do danych osobowych Wykonawcy decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
7) Wykonawca posiada:
1) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Wykonawcy;
2) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych, o ile ich zmiana nie skutkuje zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie narusza integralności protokołu oraz jego załączników;
3) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
4) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy Wykonawca uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO;
8) Wykonawcy nie przysługuje:
1) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
2) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO
3) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Wykonawcy jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO,
9) Wykonawcy przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 3, 00-193 Warszawa.
W przypadku, gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 rozporządzenia 2016/679, wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu. Skorzystanie przez osobę, której dane dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych, o którym mowa w art. 16 rozporządzenia 2016/679, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą. Wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych
do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu.
W przypadku danych osobowych zamieszczonych przez Zamawiającego w Biuletynie Zamówień Publicznych, prawa, o których mowa w art. 15 i art. 16 rozporządzenia 2016/679, są wykonywane w drodze żądania skierowanego do Zamawiającego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WZP.272.1.51.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do przepustów.
2. Wymagane parametry techniczne rury:
a) materiał: polipropylen (PP);
b) konstrukcja: rura przepustowa, dwuścienna, karbowana
c) średnica: DN 400 mm;
d) długość pojedynczego odcinka: 3,0 m;
e) sztywność obwodowa: SN 8, tj. ≥ 8 kN/m²;
f) kolor: czarny;
g) wyposażona w zintegrowany kielich połączeniowy;
h) przeznaczenie: do budowy przepustów drogowych oraz systemów odwadniających w pasach ruchu o wysokim obciążeniu mechanicznym;
i) musi spełniać wymagania PN-EN 13476-3.
3. Dostawa nastąpi jednorazowo w dzień roboczy (od poniedziałku do piątku) w godzinach 7:00-14:00. Miejsce dostawy: baza materiałowo-sprzętowa w Sielcu, Sielec 144, 22-122 Leśniowice.

4.2.6.) Główny kod CPV: 44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający oceni i porówna oferty Wykonawców, których oferty nie zostały odrzucone.
2. Zamawiający przy wyborze oferty będzie kierował się następującymi kryteriami oceny ofert:

Lp. Nazwa kryterium Waga (w %)
1 cena 60,00
2 termin realizacji dostawy 40,00

1) Kryterium „cena”
W kryterium „cena” oceniana będzie cena brutto oferty. Maksymalną ilość punktów otrzyma Wykonawca, który zaproponuje niższą cenę, pozostali będą oceniani według następującego wzoru:
najniższa ocena z ofert niepodlegających odrzuceniu
P1 = ----------------------------------------------------------------------------------- x 60
cena badanej oferty
gdzie:
P1 – ilość punktów, jaką dana oferta otrzyma za cenę oferty brutto

2) Kryterium „termin realizacji dostawy”
Przy obliczaniu punktacji w powyższym kryterium Zamawiający będzie brał pod uwagę deklarację Wykonawcy złożoną w ofercie co do terminu realizacji.
Wykonawcy deklarują w ofercie termin realizacji, tj. do 7 dni od dnia podpisania umowy lub do 14 dni od dnia podpisania umowy lub do 21 dni od dnia podpisania umowy.

Lp. Termin realizacji dostawy: Ilość punktów
1 w terminie do 7 dni od dnia podpisania umowy 40,00
2 w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy 20,00
3 w terminie do 21 dni od dnia podpisania umowy 0,00

Uwaga:
Zamawiający określa minimalny oraz maksymalny termin realizacji, w przedziale od „do 7 dni od dnia podpisania umowy” do „do 21 dni od dnia podpisania umowy”.
W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę „terminu realizacji dostawy” dłuższego niż „do 21 dni od dnia podpisania umowy”, Zamawiający ofertę odrzuci.
W przypadku, gdy Wykonawca w ogóle nie wskaże w ofercie oferowanego terminu realizacji, Zamawiający ofertę odrzuci.
W przypadku gdy Wykonawca wskaże „termin realizacji dostawy” krótszy niż wyznaczony minimalny „do 7 dni od dnia podpisania umowy”, Zamawiający przyjmie do obliczeń wartość „do 7 dni od dnia podpisania umowy” – najkrótszy przyjęty w kryterium „termin realizacji dostawy”.
3. Łączna ilość punktów otrzymanych przez Wykonawcę będzie sumą punktów przyznanych w poszczególnych kryteriach i wagach danego kryterium:
PO = P1 + P2
gdzie:
PO – suma punktów przyznanych danej ofercie,
P1 – punkty w kryterium „cena”,
P2 – punkty w kryterium „termin realizacji dostawy”
4. Za najkorzystniejszą ofertę Zamawiający uzna ofertę z najwyższą łączną punktacją, tj. przedstawiającą najkorzystniejszy bilans kryteriów oceny ofert.
5. Jeżeli nie można wybrać najkorzystniejszej oferty z uwagi na to, że dwie lub więcej ofert przedstawia taki sam bilans ceny i innych kryteriów oceny ofert, Zamawiający wybierze spośród tych ofert ofertę, która otrzymała najwyższą ocenę w kryterium o najwyższej wadze.
6. Jeżeli oferty otrzymały taką samą ocenę w kryterium o najwyższej wadze, Zamawiający wybiera ofertę z najniższą ceną.
7. Jeżeli nie można dokonać wyboru oferty w sposób, o którym mowa w ust. 6, Zamawiający wzywa Wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez Zamawiającego ofert dodatkowych, zawierających nową cenę.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji dostawy

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę podmiotowych środków dowodowych w tym zakresie.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę podmiotowych środków dowodowych w tym zakresie.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku, do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych:
1) w art. 108 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych;
2) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące wstępne potwierdzenie, że Wykonawca na dzień składania ofert nie podlega wykluczeniu.
2.1. Oświadczenie, o którym mowa w pkt. XV.1 SWZ nie jest podmiotowym środkiem dowodowym i stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia na dzień składania ofert.
3. Oświadczenie należy złożyć według wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w pkt XV.1 SWZ składa z ofertą każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
3. Jeżeli została wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zamawiający wymaga od Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, aby zawarł z nim umowę w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiący Załącznik Nr 3 do SWZ, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy.
2. Zmiany treści umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadku, gdy nastąpią okoliczności zewnętrzne niezależne od Zamawiającego oraz od Wykonawcy skutkujących niemożliwością prowadzenia/zakończenia/wykonania dostawy i dotyczące tzw. „siły wyższej” (np. klęski żywiołowe, strajki generalne lub lokalne, epidemie) mające bezpośredni wpływ na terminowość wykonania zamówienia. W takim przypadku termin realizacji umowy zostanie wydłużony o czas trwania tzw. „siły wyższej” uniemożliwiającej dotrzymanie terminu.
4. Strona występująca o zmianę postanowień zawartej umowy zobowiązana jest do udokumentowania zaistnienia którejkolwiek z okoliczności wymienionej w ust. 3.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://zamowienia.powiatchelmski.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-08

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
44160000-9 (Rurociągi instalacje rurowe rury okładziny rurowe rury i podobne elementy)

Okres realizacji

21 dni