Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa rur stalowych na potrzeby realizacji zadania "Budowa gazociągu DN 300 MOP 8,4 MPa Nowe Tłoki – Sulechów w ramach budowy gazociągu Kotowo – Zielona Góra"
Zamawiający
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5272432041
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Izostal S.A. | Kolonowskie | 7560010641 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izostal S.A. (Kolonowskie) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 44160000-9)
Najniższa cena
1 094 327 PLN
Średnia cena
1 094 327 PLN
Najwyższa cena
1 094 327 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Izostal S.A. Kolonowskie | 1 | - | - |
| Andarex Nazarczuk, Mosiejczuk S.K.A. Sulejówek | 1 | 1 094 327 PLN | 1 094 327 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywny zakup wraz z dostawą materiałów do budowy i eksploatacji przyłączy oraz sieci wod-kan
2026-07-14 13:14:36Z
Dostawa rur stalowych na potrzeby realizacji zadania "Budowa gazociągu DN 300 MOP 8,4 MPa Nowe Tłoki – Sulechów w ramach budowy gazociągu Kotowo – Zielona Góra"
2026-06-12 13:03:39Z
Cała Polska — 14 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00288733 z dnia 2026-06-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa rur stalowych na potrzeby realizacji zadania "Budowa gazociągu DN 300 MOP 8,4 MPa Nowe Tłoki – Sulechów w ramach budowy gazociągu Kotowo – Zielona Góra"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015716698
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mszczonowska 4
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-337
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wroclaw@gaz-system.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gaz-system.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gaz i energia cieplna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a075869-998e-4ae6-b0e5-d063088b791f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288733
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 502334-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa rur stalowych na potrzeby realizacji zadania "Budowa gazociągu DN 300 MOP 8,4 MPa Nowe Tłoki – Sulechów w ramach budowy gazociągu Kotowo – Zielona Góra"
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa rur stalowych na potrzeby realizacji zadania "Budowa gazociągu DN 300 MOP 8,4 MPa Nowe Tłoki – Sulechów w ramach budowy gazociągu Kotowo – Zielona Góra"
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki nr 2 do SWZ – wzór umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-11-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Izostal S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7560010641
4.3.3.) Ulica: Opolska 29
4.3.4.) Miejscowość: Kolonowskie
4.3.5.) Kod pocztowy: 47-113
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 50616076,54 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 3146-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-11-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 11155288,75 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.2.3
- Próg unijny
- Powyżej progów UE