Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
Numer referencyjny: SUE.271.28.2026
Zamawiający
Gmina Sierakowice
Lęborska 30
83-340 Sierakowice, Pomorskie
NIP: 5891018894
REGON: 191674977
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| GEZET sp. z o.o. Spółka Komandytowa | Gorzów Wielkopolski | 5993162347 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GEZET sp. z o.o. Spółka Komandytowa (Gorzów Wielkopolski) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 52 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1 - Samochody osobowe)
Najniższa cena
41 328 PLN
Średnia cena
273 213 PLN
Najwyższa cena
700 731 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MGT M. Tataj, A. DYMEK Sp.j. Łowicz | 2 | 171 500 PLN | 171 500 PLN |
| Folwark Samochodowy Sp. z o.o. Kielce | 2 | 84 255 PLN | 84 255 PLN |
| GEZET sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gorzów Wielkopolski | 2 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "HADM" Mieczysław Gramatowski Starogard Gdański | 2 | 224 700 PLN | 224 700 PLN |
| DG GEZET Gorzów Wielkopolski | 2 | - | - |
| ITS System Sp. z o.o. Siechnice | 2 | 232 345 PLN | 232 345 PLN |
| Euro-Car Sp. z o.o. Gdynia | 2 | 222 999 PLN | 222 999 PLN |
| "CARRARA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lublin | 2 | - | - |
| Carter Sp. z o.o. Gdańsk | 1 | - | - |
| LIONCARS FLEET Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 398 033 PLN | 398 033 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
2026-09-01 09:52:29Z
Dostawa jednego fabrycznie nowego (rok produkcji 2026) samochodu osobowego typu Furgon/Van/Minivan do Zarządu Komunikacji Miejskiej w Gdyni
2026-08-30 17:51:02Z
Zakup fabrycznie nowego pojazdu – samochodu osobowego
2026-08-03 12:15:24Z
SR.272.d.09.2026.MD Dostawa wyposażenia w ramach realizacji projektu: „Nowoczesna Szkoła – gwarantem sukcesu”
2026-07-29 07:35:14Z
Dostawa - zakup samochodu osobowego
2026-07-28 07:01:09Z
Dostawa 1 szt. osobowego samochodu operacyjnego dla MSPiR typu limuzyna z napędęm 4x4
2026-07-24 09:12:45Z
Dostawa samochodu osobowo-dostawczego typu minibus (VAN) dla potrzeb transportu operacyjnego MSPiR w Gdyni
2026-07-23 11:43:59Z
Dostawa samochodu osobowego typu SUV na potrzeby OT KOWR w Pruszczu Gdańskim
2026-07-22 12:02:34Z
Najem samochodów klasy B i C na potrzeby ZDiZ w Gdyni
2026-07-20 11:12:54Z
Dostawa fabrycznie nowego samochodu terenowego typu Pick-up - II postępowanie
2026-07-09 09:50:32Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229432 z dnia 2026-05-05 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierakowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674977
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lęborska 30
1.5.2.) Miejscowość: Sierakowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-340
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586819500
1.5.8.) Numer faksu: sierakowice@sierakowice.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierakowice@sierakowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sierakowice.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca9ed831-6697-4f47-8515-a8677853c8ba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229432
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006727/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Rozwój infrastruktury społecznej służącej potrzebom osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym poprzez zagospodarowanie terenu wraz z doposażeniem Dziennego Domu Pobytu w Sierakowicach
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13056263.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305626
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między Wykonawcami a Zamawiającym, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość” znajdującego się na stronie danego postępowania. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku „wyślij wiadomość”, po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
Informacje publiczne, dotyczące w szczególności: odpowiedzi na pytania, zmiany SWZ, zmiany terminu składania i otwarcia ofert, Zamawiający będzie zamieszczał w formie elektronicznej na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. Platformie w sekcji „Komunikaty”.
Korespondencja, której adresatem jest konkretny Wykonawca będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy do tego konkretnego Wykonawcy. Domniemywa się, iż pismo wysłane przez Zamawiającego na ostatni znany adres Wykonawcy, zostało mu doręczone w sposób umożliwiający zapoznanie się z tym pismem.
Osobami upoważnionymi do kontaktowania się z Wykonawcami są:
a) w sprawach związanych z procedurą przetargową jest Pani Justyna Kuczkowska pod numerem tel. (058) 681-95-00 w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00–15:00;
b) w sprawach związanych z obsługą Platformy pracownicy Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus sp. z o.o., dostępni pod numerem tel. 22 101 02 02 w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00–17:00.
Określono w rozdziale VIII do SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający oświadcza, że spełnia wymogi określone w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 r.), dalej: RODO, tym samym dane osobowe podane przez wykonawcę będą przetwarzane zgodnie z RODO oraz zgodnie z przepisami krajowymi.
określono w rozdziale XXII
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SUE.271.28.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu dziewięcioosobowego na potrzeby Domu Dziennego Pobytu „Radosna przystań” w Sierakowicach
2. Wymagania ogóle dotyczące samochodu:
1) samochód musi być fabrycznie nowy, kompletny i wolny od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych),
2) samochód musi posiadać homologację na pojazd 9-cio osobowy, samochód musi posiadać instrukcję w języku polskim, książkę serwisową i gwarancję oraz inne dokumenty niezbędne do zarejestrowania pojazdu,
3) samochód musi spełniać wymagania techniczne obowiązujące w Polsce, tj. przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2022 roku poz. 988 z późn. zm.) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy.
Więcej informacji w rozdziale V do SWZ
4.2.6.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: okres Gwarancji jakości na wykonane roboty, użyte materiały oraz zastosowane urządzenia
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. Na podstawie art. 112 ustawy PZP, zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie precyzuje warunku w ww. zakresie,
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie precyzuje warunku w ww. zakresie,
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie precyzuje warunku w ww. zakresie,
4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający precyzuje warunek dot. zrealizowania, co najmniej 1 (jednej) dostawy nowego samochodu 9-osobowego o wartości, nie mniejszej niż 170 000,00 zł netto, w zakresie niezbędnym do wykazania spełnienia warunku wiedzy i doświadczenia, z podaniem wartości, przedmiotu, dat wykonania i odbiorców (dołączyć referencje).
2. Zamawiający może na każdym etapie postępowania uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.
3. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.
4. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy mogą polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, jeśli podmioty te wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
5. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa, wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ) do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
kartę pojazdu służącą wykazaniu, że oferowany pojazd spełnia wymagane parametry techniczne, cechy lub wymogi funkcjonalne wskazane w rodz. V SWZ.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-13 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305626
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-13 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-06-11
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.05.2026
- Termin składania ofert
- 13.05.2026 07:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
60 dni