Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRP
Zamawiający
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8960005408
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PIK Instruments Sp.z o.o. | Laszczki | 1231377998 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PIK Instruments Sp.z o.o. (Laszczki) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38433000-9)
Najniższa cena
33 549 PLN
Średnia cena
193 568 PLN
Najwyższa cena
440 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| UAB Monospektra Vilnius | 2 | 46 654 PLN | 93 308 PLN |
| BIOKOM Sp. z o.o. Sp. K. Janki | 2 | 199 609 PLN | 199 609 PLN |
| nLab sp. z o.o. Warszawa | 2 | 362 601 PLN | 362 601 PLN |
| BIOGENET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Józefów | 2 | 180 000 PLN | 180 000 PLN |
| PIK Instruments Sp.z o.o. Laszczki | 1 | - | - |
| "BRUKER POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań | 1 | - | - |
| Technical University of Munich Munich | 1 | - | - |
| EssentOptics Europe UAB Vilnius | 1 | 440 000 PLN | 440 000 PLN |
| Integrators Paweł Kulawiak Kałęczyn | 1 | 134 808 PLN | 134 808 PLN |
| ABL&E-JASCO Polska Sp. z o.o. Kraków | 1 | 61 190 PLN | 61 190 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa czytnika wielodetekcyjnego z adapterem do pomiaru w mikroobjętości dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej.
2026-08-19 08:33:09Z
SZP/243-212/2026 Dostawa sprzętu dla Instytutu Materiałów Zaawansowanych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej - Zadania
2026-08-04 07:52:55Z
SZP/243-212/2026 Dostawa sprzętu dla Instytutu Materiałów Zaawansowanych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej - Zadania
2026-08-04 07:52:55Z
SZP/243-134/2026 Dostawa spektrometru obrazującego o wysokiej rozdzielczości dla Katedry Fizyki Doświadczalnej W11 PWr
2026-06-11 08:43:45Z
SZP/243-145/2026 Dostawa spektrometrów dla Katedry Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu nr um. FENG.02.04-IP.04-0019/24 – 2 Zadania.
2026-06-03 08:02:50Z
SZP/243-145/2026 Dostawa spektrometrów dla Katedry Teorii Pola, Układów Elektronicznych i Optoelektroniki Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu nr um. FENG.02.04-IP.04-0019/24 – 2 Zadania.
2026-06-03 08:02:50Z
SZP/243-356/2025 Dostawa spektrometra w podczerwieni z transformacją Fouriera
2026-05-22 08:40:39Z
Dostawa spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRP
2026-04-27 07:50:28Z
SZP/243-060/2026 Zintegrowany system spektroelektrochemiczny - 1 szt. dla Katedry Inżynierii Procesowej i Technologii Materiałów Polimerowych i Węglowych PWr.
2026-04-22 12:54:30Z
SZP/243-045/2026_Dostawa: Mikropłytkowy czytnik wielodetekcyjny - 1 szt. dla Instytutu Materiałów Zaawansowanych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej.
2026-04-13 10:01:05Z
Cała Polska — 84 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216463 z dnia 2026-04-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wioletta.franz-prokop@uwr.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ff1683a-0b60-4b83-9378-297642858624
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216463
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-04-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 202-693977
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRP
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru fluorescencji rentgenowskiej XRF
3.9.) Główny kod CPV: 38433000-9 - Spektrometry
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
112 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PIK Instruments Sp.z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231377998
4.3.3.) Ulica: Źródlana 9
4.3.4.) Miejscowość: Laszczki
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-090
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 299800,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 5-10135
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 299800,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.04.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE