Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa sprzetu i aparatury medycznej

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00388416

Zamawiający

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu

Nowy Targ, Małopolskie

NIP: 7352178657

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

30-134 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe HYDROMIX s.c. Kraków -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe HYDROMIX s.c. (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)

Najniższa cena

1 599 PLN

Średnia cena

111 930 PLN

Najwyższa cena

378 888 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO CEZAL SA WROCŁAW ODDZIAŁ KRAKÓW KRAKÓW 3 22 782 PLN 97 261 PLN
MERCATOR MEDICAL SA KRAKÓW 2 53 440 PLN 33 457 PLN
CIRRO Sp.zo.o. Białystok 2 194 252 PLN 388 503 PLN
Ronomed Sp. z o.o., Sp. k. Wrocław 2 349 386 PLN 349 386 PLN
Medtronic Poland Sp. z o.o. Warszawa 2 253 285 PLN 506 570 PLN
BTL Polska Sp. zo.o. Warszawa 2 - 149 040 PLN
Erbe Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 180 677 PLN 180 677 PLN
SKLEP DLA LEKARZA Sp. z o.o. Dąbrówka 2 - 6 800 PLN
WALMED Sp. zo.o. Jastrzębie 2 - 10 584 PLN
Famed Zywiec sp. z o.o. Żywiec 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa cyfrowego aparatu RTG do tomografii stożkowej CBCT z pantomografią i cefalometrią umożliwiającego wykonywanie zdjęć 2D i 3D wraz z dodatkowym wyposażeniem

MED-TEC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 378 888 PLN

2026-08-24 09:25:21Z

Dostawa diatermii dla potrzeb Szpitala Powiatowego w Zakopanem

Erbe Polska Sp. z o.o. -

2026-08-18 10:18:52Z

Dostawa sprzetu i aparatury medycznej

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe HYDROMIX s.c. -

2026-08-12 07:07:14Z

Inwestycyjny zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych - zakup, dostawa 1 sztuki rejestratora holtera oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego

BTL Polska Sp. z o.o. -

2026-08-05 06:22:10Z

Inwestycyjny zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych - zakup, dostawa 3 sztuk łóżek bariatrycznych z szafkami i materacami oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego.

FAMED Żywiec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-05 06:14:38Z

Inwestycyjny zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych - zakup, dostawa i uruchomienie 1 sztuki aparatu USG oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego.

MIRO P.S.A -

2026-08-05 06:03:40Z

„Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu” – II postępowanie.

Laerdal Medical Poland Sp. zo.o. 100 553 PLN

2026-08-03 06:04:38Z

„Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu” – II postępowanie.

Simedu Sp. zo.o. 62 050 PLN

2026-08-03 06:04:38Z

Dostawa aparatu do znieczulania dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Famed Żywiec sp. z o.o. 199 897 PLN

2026-07-30 11:23:51Z

„Zakup aparatów USG dla Gminnego Centrum Usług Medycznych w Lisiej Górze”

Michał Pająk Trade -

2026-07-24 11:03:17Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 464 PLN Średnia: 123 747 PLN Max: 786 216 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzetu i aparatury medycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308324

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Szpitalna14

1.4.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pszs.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszs.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b18cbcc-2b85-4d26-bda9-5e77f8995103

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388416

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: DZUE 2026-132402

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Umowa nr KPOD.07.02-IP.10-0313/25KPO/802/2025/477"Inwestycja D1.1.1"Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa sprzetu i aparatury medycznej

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa 2 sztuk angiografów

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

115 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe HYDROMIX s.c.

4.3.3.) Ulica: Zarzecze 25/2

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-134

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 6689757,25 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS066-00231264

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6689757,25 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33100000-1
33100000-1 (Urządzenia medyczne)