Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 099 010 PLN

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – PWiK Hajnówka – KPO C3.1.1

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00366168

Zamawiający

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Słowackiego 29

17-200 Hajnówka, Podlaskie

NIP: 5431001981

REGON: 050331057

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawy sprzętu informatycznego

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 100%

Część 2

Cena 90%
Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00-17.00 tj. przez całą dobę 10%

Część 3

Cena 90%
Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00-17.00 tj. przez całą dobę 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EUROSOC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Gdynia 8471607042
EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia 8471607042
EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia 8471607042

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EUROSOC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Gdynia) Umowa podpisana 340 710 PLN 340 710 PLN
2 EUROSOC Sp. z o.o. (Gdynia) Umowa podpisana 573 800 PLN 573 800 PLN
3 EUROSOC Sp. z o.o. (Gdynia) Umowa podpisana 184 500 PLN 184 500 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podlaskie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2 - Serwery)

Najniższa cena

6 500 PLN

Średnia cena

170 613 PLN

Najwyższa cena

573 800 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
EUROSOC Sp. z o.o. Gdynia 5 379 150 PLN 758 300 PLN
SUNTAR Sp. z o.o. Tarnów 3 92 250 PLN 92 250 PLN
Centrum Informatyki "ZETO" S.A. Białystok 2 42 251 PLN 84 502 PLN
ZETO Lublin Sp. z o. o Lublin 2 16 605 PLN 33 210 PLN
Software Partner Sp. z o.o Wrocław 2 316 382 PLN 316 382 PLN
AG IT PROJECT Sp. z o.o. Pasmugi 1 51 660 PLN 51 660 PLN
Intratel sp. z o.o. Białystok 1 491 118 PLN 491 118 PLN
SERVCOMP Sp. z o.o. Lubliniec 1 52 152 PLN 52 152 PLN
Koma Nord Sp. z o.o. Gdynia 1 314 592 PLN 314 592 PLN
Signum Edward Kuś Katowice 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – PWiK Hajnówka – KPO C3.1.1

EUROSOC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 340 710 PLN

2026-08-19 08:53:50Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – PWiK Hajnówka – KPO C3.1.1

EUROSOC Sp. z o.o. 573 800 PLN

2026-08-19 08:53:50Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – PWiK Hajnówka – KPO C3.1.1

EUROSOC Sp. z o.o. 184 500 PLN

2026-08-19 08:53:50Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” realizowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach Sp. z o.o.

EUROSOC Sp. z o.o. -

2026-08-06 15:16:36Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” realizowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach Sp. z o.o.

EUROSOC Sp. z o.o. -

2026-08-06 15:16:36Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” realizowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach Sp. z o.o.

EUROSOC Sp. z o.o. -

2026-08-06 15:16:36Z

Dostawa wraz z wdrożeniem sprzętu informatycznego, realizacja szkoleń oraz opracowanie dokumentacji i wdrożenie SZBI w ramach projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

Koma Nord Sp. z o.o. 314 592 PLN

2026-08-04 11:21:43Z

Dostawa wraz z wdrożeniem sprzętu informatycznego, realizacja szkoleń oraz opracowanie dokumentacji i wdrożenie SZBI w ramach projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

ZETO Lublin Sp. z o. o 19 680 PLN

2026-08-04 11:21:43Z

Dostawa wraz z wdrożeniem sprzętu informatycznego, realizacja szkoleń oraz opracowanie dokumentacji i wdrożenie SZBI w ramach projektu grantowego pn.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

ZETO Lublin Sp. z o. o 13 530 PLN

2026-08-04 11:21:43Z

Dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki w Urzędzie Miejskim w Suchowoli - III

Boat. Systems Sp. z o.o 177 359 PLN

2026-08-04 10:52:10Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 3 875 PLN Średnia: 297 343 PLN Max: 1 041 687 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – PWiK Hajnówka – KPO C3.1.1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050331057

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pwik-hajnowka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwik-hajnowka.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi" – PWiK Hajnówka – KPO C3.1.1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d652847d-2693-4e78-8ed8-c03741d595ef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366168

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), inwestycja C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL", przedsięwzięcie „Cyberbezpieczne Wodociągi"

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d652847d-2693-4e78-8ed8-c03741d595ef

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z rozdziałem XX SWZ oraz Regulaminem Systemu e-Zamówienia Publiczne (ezamowienia.gov.pl).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Tak

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 3

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawy sprzętu informatycznego

4.2.6.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

30233132-5 - Napędy dyskowe

30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawy oprogramowania wraz z usługami szkoleń oraz wdrożeń

4.2.6.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

72315000-6 - Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00-17.00 tj. przez całą dobę

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i wdrożenie systemu monitorowania sieci przemysłowej

4.2.6.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00-17.00 tj. przez całą dobę

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Warunki udziału w postępowaniu określono w rozdziale VII SWZ.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Załącznik nr 11 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zestawieniem parametrów technicznych (wypełniony i podpisany), składany dla Części I na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Załącznik nr 11 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zestawieniem parametrów technicznych (dla Części I). Zgodnie z rozdziałem X ust. 4 SWZ Zamawiający przewidział jednokrotne wezwanie do złożenia lub uzupełnienia tego środka na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Wadium: Część I – 3 000,00 zł; Część II – 4 000,00 zł; Część III – 2 000,00 zł. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert, w formach dopuszczonych ustawą Pzp. Szczegółowe wymagania określono w rozdziale XVII SWZ.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-05 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-05 13:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.07.2026
Termin składania ofert
05.08.2026 10:00
Wartość umowy
1 099 010 PLN
Rodzaj zamawiającego
2.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 48820000-2 - Serwery
48820000-2 (Serwery) 30233141-1 (Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)) 30233132-5 (Napędy dyskowe) 30233160-0 (Jednostki pamięci taśmowej) 30233000-1 (Urządzenia do przechowywania i odczytu danych) 31682530-4 (Awaryjne urządzenia energetyczne) 72263000-6 (Usługi wdrażania oprogramowania) 48761000-0 (Pakiety oprogramowania antywirusowego) 48710000-8 (Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania) 80500000-9 (Usługi szkoleniowe) 72315000-6 (Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające) 72220000-3 (Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne) 32420000-3 (Urządzenia sieciowe) 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) 30233132-5 - Napędy dyskowe 30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych 31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

Okres realizacji

60 dni