Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa sprzętu komputerowego
Zamawiający
Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikolaja Kopernika w Toruniu
Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP: 8792076803
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| CEZAR Cezary Machino i Piotr Gębka Sp. z o.o. | Radom | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CEZAR Cezary Machino i Piotr Gębka Sp. z o.o. (Radom) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Kujawsko-pomorskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30213300-8)
Najniższa cena
841 PLN
Średnia cena
28 194 PLN
Najwyższa cena
103 505 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AWM Technology Aneta Starzyk Wolbrom | 2 | 62 962 PLN | 125 925 PLN |
| AVMK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań | 2 | 21 104 PLN | 21 104 PLN |
| AWM Technology Aneta Starzyk Wolbrom | 1 | - | 24 981 PLN |
| Merkator Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 11 341 PLN | 11 341 PLN |
| Alltech sp. j. Z.Pająk A.Pająk Płock | 1 | 24 981 PLN | 139 872 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Kielce | 1 | 841 PLN | 841 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 28 152 PLN | 28 152 PLN |
| CEZAR Cezary Machino i Piotr Gębka Sp. z o.o. Radom | 1 | - | - |
| NTT Technology sp. z o.o. Zakręt | 1 | 13 205 PLN | 13 205 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa sprzętu komputerowego
2026-07-31 06:49:40Z
Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkoły Podstawowej nr 15 im. Teresy Ciepły z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy
2026-05-26 11:59:05Z
Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkoły Podstawowej nr 15 im. Teresy Ciepły z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy
2026-05-26 11:59:05Z
Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy
2026-05-18 05:33:26Z
Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy
2026-05-18 05:33:26Z
Dostawa sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy
2026-05-18 05:33:26Z
Zakup sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, sprzętu multimedialnego oraz urządzeń sieciowych do pracowni szkolnych w ramach projektu pn. Zostań Omnibusem IV.
2026-04-02 12:56:20Z
Zakup sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, sprzętu multimedialnego oraz urządzeń sieciowych do pracowni szkolnych w ramach projektu pn. Zostań Omnibusem IV.
2026-04-02 12:56:20Z
Zakup sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, sprzętu multimedialnego oraz urządzeń sieciowych do pracowni szkolnych w ramach projektu pn. Zostań Omnibusem IV.
2026-04-02 12:56:20Z
Zakup sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, sprzętu multimedialnego oraz urządzeń sieciowych do pracowni szkolnych w ramach projektu pn. Zostań Omnibusem IV.
2026-04-02 12:56:20Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00371607 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikolaja Kopernika w Toruniu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870252274
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Batorego 17/19
1.4.2.) Miejscowość: Toruń
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@med.torun.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.med.torun.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3eeb76d-8210-4ee6-a7ac-5ba893dbf436
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00371607
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 253618-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Instrument Unii Europejskiej na rzecz Odbudowy (EURI) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu komputerowego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, obejmująca zestawy komputerowe składające się z jednostki centralnej oraz monitora, stanowiące komplet przeznaczony do wspólnej pracy. Dostawa obejmuje – w zakresie wynikającym z właściwości asortymentu – transport, wniesienie, montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi.
3.9.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CEZAR Cezary Machino i Piotr Gębka Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Radom
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 432468,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 509649-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 432468,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE