Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa stanowisk do digitalizacji materiałów archiwalnych (FERC). Skaner taśmowy do taśmowej digitalizacji materiałów archiwalnych o formatach A3 A4 A5

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00374728

Zamawiający

Narodowe Archiwum Cyfrowe

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5252088853

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

01-106 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SkanSerwis Sp. z o.o. Sp. k Warszawa 527-23-95-073

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SkanSerwis Sp. z o.o. Sp. k (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 13 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38520000-6)

Najniższa cena

318 570 PLN

Średnia cena

403 240 PLN

Najwyższa cena

487 910 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
GLOBAL 3D Sp. z o. o. Nysa 2 318 570 PLN 318 570 PLN
SkanSerwis Sp. z o.o. Sp. k Warszawa 1 - -
Geo-radar Anna Groffik Wilczyce 1 487 910 PLN 487 910 PLN
SKANOWANIE.PL SP. Z O.O. RASZYN 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 41 przetargów

Min: 19 668 PLN Średnia: 327 205 PLN Max: 558 395 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa stanowisk do digitalizacji materiałów archiwalnych (FERC). Skaner taśmowy do taśmowej digitalizacji materiałów archiwalnych o formatach A3 A4 A5

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Archiwum Cyfrowe

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001229

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Hankiewicza 1

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-103

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@nac.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nac.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3c435bf-cf47-4b3a-8c8d-c645cb395b2f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374728

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 312764-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr FERC.02.03-IP.01-0014/25 „Rozwój centrum kompetencji w zakresie cyfrowego udostępniania i zabezpieczania zbiorów Archiwów Państwowych w Narodowym Archiwum Cyfrowym - etap I: archiwa centralne i warszawskie”, realizowany w ramach działania FERC.02.03 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji, programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa stanowisk do digitalizacji materiałów archiwalnych (FERC). Skaner taśmowy do taśmowej digitalizacji materiałów archiwalnych o formatach A3 A4 A5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa stanowisk do digitalizacji materiałów archiwalnych (FERC). Skaner taśmowy do taśmowej digitalizacji materiałów archiwalnych o formatach A3 A4 A5

3.9.) Główny kod CPV: 38520000-6 - Skanery

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

48318000-0 - Pakiety oprogramowania do skanowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-25

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SkanSerwis Sp. z o.o. Sp. k

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527-23-95-073

4.3.3.) Ulica: ul. Nakielska 3

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 01-106

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2127900 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 423390-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2127900 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 38520000-6
38520000-6 (Skanery) 48318000-0 (Pakiety oprogramowania do skanowania)