Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 162 602 PLN

„Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu” – II postępowanie.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00300874

Numer referencyjny: ZP.382-16/26

Zamawiający

Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu

Staszica 1

33-300 Nowy Sącz, Małopolskie

NIP: 7342559820

REGON: 491861240

Opis przedmiotu zamówienia

Dostawa symulatorów szkoleniowych do Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu zgodnie z załącznikiem 2a. Dostawa obejmuję: - zaawansowany fantom ALS (1 szt.); - trenażer - wkucia obwodowe (4 szt.) - nakładka do iniekcji brzusznych (2szt.); - model do nauki zakładania dostępu naczyniowego pod kontrolą USG (1 szt.) - zestaw treningowy do wkuć do szpikowych złożony z EZ-I0 (1 szt.)

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Skrócony czas dostawy 40%

Część 2

Cena 60%
Skrócony czas dostawy 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Laerdal Medical Poland Sp. zo.o. Katowice 9542460470
Simedu Sp. zo.o. Zielona Góra 9291952157

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Laerdal Medical Poland Sp. zo.o. (Katowice) Umowa podpisana 100 553 PLN 100 553 PLN
2 Simedu Sp. zo.o. (Zielona Góra) Umowa podpisana 62 050 PLN 62 050 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne)

Najniższa cena

1 599 PLN

Średnia cena

111 930 PLN

Najwyższa cena

378 888 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO CEZAL SA WROCŁAW ODDZIAŁ KRAKÓW KRAKÓW 3 22 782 PLN 97 261 PLN
MERCATOR MEDICAL SA KRAKÓW 2 53 440 PLN 33 457 PLN
CIRRO Sp.zo.o. Białystok 2 194 252 PLN 388 503 PLN
Ronomed Sp. z o.o., Sp. k. Wrocław 2 349 386 PLN 349 386 PLN
Medtronic Poland Sp. z o.o. Warszawa 2 253 285 PLN 506 570 PLN
BTL Polska Sp. zo.o. Warszawa 2 - 149 040 PLN
Erbe Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 180 677 PLN 180 677 PLN
SKLEP DLA LEKARZA Sp. z o.o. Dąbrówka 2 - 6 800 PLN
WALMED Sp. zo.o. Jastrzębie 2 - 10 584 PLN
Famed Zywiec sp. z o.o. Żywiec 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa cyfrowego aparatu RTG do tomografii stożkowej CBCT z pantomografią i cefalometrią umożliwiającego wykonywanie zdjęć 2D i 3D wraz z dodatkowym wyposażeniem

MED-TEC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 378 888 PLN

2026-08-24 09:25:21Z

Dostawa diatermii dla potrzeb Szpitala Powiatowego w Zakopanem

Erbe Polska Sp. z o.o. -

2026-08-18 10:18:52Z

Dostawa sprzetu i aparatury medycznej

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe HYDROMIX s.c. -

2026-08-12 07:07:14Z

Inwestycyjny zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych - zakup, dostawa 1 sztuki rejestratora holtera oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego

BTL Polska Sp. z o.o. -

2026-08-05 06:22:10Z

Inwestycyjny zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych - zakup, dostawa 3 sztuk łóżek bariatrycznych z szafkami i materacami oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego.

FAMED Żywiec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-05 06:14:38Z

Inwestycyjny zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych - zakup, dostawa i uruchomienie 1 sztuki aparatu USG oraz przeszkolenie pracowników Zamawiającego.

MIRO P.S.A -

2026-08-05 06:03:40Z

„Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu” – II postępowanie.

Laerdal Medical Poland Sp. zo.o. 100 553 PLN

2026-08-03 06:04:38Z

„Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu” – II postępowanie.

Simedu Sp. zo.o. 62 050 PLN

2026-08-03 06:04:38Z

Dostawa aparatu do znieczulania dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Famed Żywiec sp. z o.o. 199 897 PLN

2026-07-30 11:23:51Z

„Zakup aparatów USG dla Gminnego Centrum Usług Medycznych w Lisiej Górze”

Michał Pająk Trade -

2026-07-24 11:03:17Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 464 PLN Średnia: 123 747 PLN Max: 786 216 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu” – II postępowanie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespól ds. Zamówień publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491861240

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Zp@ans-ns.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ans-ns.edu.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa symulatorów szkoleniowych na potrzeby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu” – II postępowanie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be363e8f-c502-4f9f-9e98-1a068ae82605

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300874

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00133664/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Symulatory szkoleniowe

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be363e8f-c502-4f9f-9e98-1a068ae82605

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje dotyczące środków komunikacji elektronicznej zostały zawarte w pkt. 8) Specyfikacji Warunków Zamówienia.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzule informacyjne z art. 13 i 14 RODO ujęte są w załączniku nr 5 do swz.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zamawiający wymaga złożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą oświadczenia o wypełnieniu obowiązków informacyjnych, przewidzianych w art. 13 oraz jeśli dotyczy art. 14 RODO – oświadczenie jest ujęte w Formularzu ofertowym.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.382-16/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa symulatorów szkoleniowych do Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu zgodnie z załącznikiem 2a. Dostawa obejmuję:
- zaawansowany fantom ALS (1 szt.);
- trenażer - wkucia obwodowe (4 szt.)
- nakładka do iniekcji brzusznych (2szt.);
- model do nauki zakładania dostępu naczyniowego pod kontrolą USG (1 szt.)
- zestaw treningowy do wkuć do szpikowych złożony z EZ-I0 (1 szt.)

4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34152000-7 - Symulatory szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Skrócony czas dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa symulatorów szkoleniowych do Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu zgodnie z załącznikiem 2b. Dostawa obejmuję:
- wymienna skóra dróg oddechowych z sensorami do CSIE SKIN_AIRWAY+SENSORS (1 szt.);
- trenażer do nauki pomiaru ciśnienia z aplikacją ewaluacyjną (1 szt.);
- trenażer do ćwiczenia wykonywania szczepień, iniekcji domięśniowych i podskórnych (3 szt.);
- trenażer do iniekcji domięśniowej z ewaluacją (wstrzyknięcia w obrębie pośladka) (2 szt.);

4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

34152000-7 - Symulatory szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Skrócony czas dostawy

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy,
2) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (do oferty należy załączyć odpowiednie pełnomocnictwo) chyba, że w przypadku spółki cywilnej, z umowy tej spółki wynika sposób jej reprezentowania (do stwierdzenia, czego niezbędne jest załączenie do oferty umowy spółki cywilnej). Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą wyłącznie z podmiotem występującym, jako pełnomocnik pozostałych. Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkie podmioty występujące wspólnie. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Wykonawca dołącza do oferty składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do swz.
2. Wypełniony załącznik nr 2a, 2b ( w zależności od części na którą składana jest oferta)
3. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia z postępowania na dzień składania ofert, tymczasowo zastępuje wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe.
4. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia z postępowania.
5. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający wymaga od wykonawcy złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
6. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w ust. 5, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
7. Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w ust. 5, Zamawiający żąda od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy.
8. Zapis ust. 7 stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego.
9. Wszelkie pełnomocnictwa winny być załączone do oferty w formie oryginału lub urzędowo poświadczonego odpisu pełnomocnictwa (notarialnie – art. 96 ustawy z 14 lutego 1991 r. – Prawo o notariacie /tekst jednolity Dz. U. z 2024 poz.1001/), z zastrzeżeniem innych zasad opisanych w niniejszej swz lub wynikających z przepisów prawa powszechnie obowiązującego.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (do oferty należy załączyć odpowiednie pełnomocnictwo) chyba, że w przypadku spółki cywilnej, z umowy tej spółki wynika sposób jej reprezentowania (do stwierdzenia, czego niezbędne jest załączenie do oferty umowy spółki cywilnej). Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą wyłącznie z podmiotem występującym, jako pełnomocnik pozostałych. Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkie podmioty występujące wspólnie. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający może dokonać zmian umowy bez przeprowadzania nowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie przesłanek, o których mowa w art. 455 ustawy i ponadto nie dopuszcza zmiany postanowień zawartej umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-01 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki "Oferty/wnioski", widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-01 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-31

2026-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
22.06.2026
Termin składania ofert
01.07.2026 09:00
Wartość umowy
162 602 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33100000-1 - Urządzenia medyczne
33100000-1 (Urządzenia medyczne) 34152000-7 (Symulatory szkoleniowe) 34152000-7 - Symulatory szkoleniowe

Okres realizacji

60 dni