Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

DOSTAWA URZĄDZEŃ I SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO NA POTRZEBY ZAMAWIAJĄCEGO

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00391291

Zamawiający

SZPITALE TCZEWSKIE SPÓŁKA AKCYJNA

Tczew, Pomorskie

NIP: 5932526795

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
LOGIN IT SP. Z O. O. STAROGARD GDAŃSKI -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 LOGIN IT SP. Z O. O. (STAROGARD GDAŃSKI) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48822000-6)

Najniższa cena

39 000 PLN

Średnia cena

235 328 PLN

Najwyższa cena

386 700 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
nFlo Sp. z o.o. Warszawa 2 386 700 PLN 386 700 PLN
Advatech Sp. z o.o. Wrocław 2 240 477 PLN 480 955 PLN
LYNX360 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia 1 39 000 PLN 39 000 PLN
Data Experts Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
VTIT sp. z o.o. Bytom 1 - -
LOGIN IT SP. Z O. O. STAROGARD GDAŃSKI 1 - -
PRODATA Sp. z o. o. Poznań 1 269 985 PLN 269 985 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 145 przetargów

Min: 1 252 PLN Średnia: 241 619 PLN Max: 994 975 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA URZĄDZEŃ I SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO NA POTRZEBY ZAMAWIAJĄCEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITALE TCZEWSKIE SPÓŁKA AKCYJNA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220620689

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. 30-go Stycznia 57/58

1.4.2.) Miejscowość: Tczew

1.4.3.) Kod pocztowy: 83-110

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gebczyk.patryk@szpitaletczewskiesa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaletczewskiesa.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f09dc1c7-8780-4887-86f1-2897019c36f3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391291

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 051-176883

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Przyśpieszenie procesów transofrmacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w Szpitale Tczewskie SA

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DOSTAWA URZĄDZEŃ I SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO NA POTRZEBY ZAMAWIAJĄCEGO

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa urządzeń i sprzętu informatycznego

3.9.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LOGIN IT SP. Z O. O.

4.3.4.) Miejscowość: STAROGARD GDAŃSKI

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2071728,36 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 071-247863

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2071728,36 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
13.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 48822000-6
48822000-6 (Serwery komputerowe)