Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa USG (poz. 1.1.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
Zamawiający
INSTYTUT MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI
Lublin, Lubelskie
NIP: 7120103781
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Miro P.S.A. | Warszawa | 6971934576 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miro P.S.A. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33112200-0)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Miro P.S.A. Warszawa | 1 | - | - |
| TRIMED Sp. z o.o. Kraków | 1 | - | - |
| GE Medical System Polska Sp.z o,o. Warszawa | 1 | - | - |
| Yal sp. z o.o. Pionki | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa USG (poz. 1.1.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
2026-07-15 13:06:04Z
Dostawa ultrasonografu dla Oddziału Pediatrii.
2026-06-17 12:23:37Z
Dostawa aparatu ultrasonograficznego z głowicami w ramach projektu: „Doposażenie i zwiększenie dostępności do świadczeń AOS w WOMP CP-L w Lublinie"”
2026-05-28 14:58:03Z
„Zakup wraz z dostawą Aparatu USG, dla Szpitala Powiatowego w Rykach Sp. z o.o”
2026-04-07 17:08:45Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345091 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa USG (poz. 1.1.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288521
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Dra Kazimierza Jaczewskiego 2
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-090
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 65 525 93 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@imw.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.imw.lublin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c83e0726-e2f7-41f1-a38f-cf4dedc84e2c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345091
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 66-231726
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie finansowane jest w ramach projektu nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 pn. „Zwiększenie udziału świadczeń AOS i leczenia jednego dnia w Instytucie Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki poprzez doposażenie w sprzęt specjalistyczny” w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa USG (poz. 1.1.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa USG (poz. 1.1.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25. Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miro P.S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971934576
4.3.3.) Ulica: ul. Mińska 25b lok. U1
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-808
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 619000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 117-423028
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 619000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE