Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TOMASZOWIE LUBELSKIM
Tomaszów Lubelski, Lubelskie
NIP: 9211645721
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Genree IT Sp. z o.o., | Lublin, | NIP 9462714342, |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Genree IT Sp. z o.o., (Lublin,) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 115 rozstrzygniętych przetargów (CPV 30200000-1)
Najniższa cena
979 PLN
Średnia cena
117 927 PLN
Najwyższa cena
541 109 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| INTEGRIZ Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 116 850 PLN | 116 850 PLN |
| Maxto ITS Sp. z o.o. Modlniczka | 3 | 237 810 PLN | 475 619 PLN |
| P.U.S. Lemax - Marek Maliński Puławy | 3 | 7 048 PLN | 29 333 PLN |
| P.U.S. Lemax - Marek Maliński Puławy | 3 | 49 585 PLN | 148 756 PLN |
| Complus Krzysztof Grzelczyk Lisiec Mały | 2 | - | - |
| Alltech s.j. Z. Pająk, A. Pająk Płock | 2 | 9 904 PLN | 9 904 PLN |
| MEGATECH DARIUSZ GUTEK Lublin | 2 | 134 047 PLN | 268 094 PLN |
| TOMASZ STOLAREK ARRIS COMPUTER Puławy | 2 | 24 701 PLN | 61 170 PLN |
| SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin | 2 | 51 498 PLN | 51 498 PLN |
| SPEEDSERWIS Tomasz Wroński Lublin | 2 | 233 700 PLN | 233 700 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup 3 szt. zarządzalnych przełączników sieciowych w ramach projektu „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”
2026-09-03 08:40:01Z
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Wilków
2026-08-28 08:14:28Z
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usługi związane z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Gminy Wilków
2026-08-28 08:14:28Z
Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej
2026-08-27 06:45:15Z
Dostawa, montaż i konfiguracja wyposażenia sprzętowego i oprogramowania dla „Laboratorium Technologii Immersyjnych i Sztucznej Inteligencji”
2026-08-18 08:23:48Z
Dostawa i uruchomienie macierzy dyskowej NVMe dla PL
2026-08-13 09:30:55Z
„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”
2026-08-11 10:08:25Z
Dostawa 9 szt. komputerów z monitorem dla pracowników wspomagających obsługę informacyjną cudzoziemców w LUW w Lublinie
2026-08-10 10:07:32Z
Dostawa sprzętu komputerowego i akcesoriów na potrzeby Urzędu Miejskiego w Bychawie.
2026-08-07 08:26:54Z
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Urzędu Miasta Końskowola
2026-08-03 12:52:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274764 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TOMASZOWIE LUBELSKIM
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304444
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleje Grunwaldzkie 1
1.4.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
1.4.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szpital-tomaszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital-tomaszow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dbcd9a6-866b-4a45-b40c-35e69d077015
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274764
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 022-075572
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, że zadanie realizowane jest w ramach projektu KPOD.07.03-IP.10-0277/25/ o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z Krajowego Planu Odbudowy I Zwiększania Odporności, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Dostawa wdrożenie i konfiguracja rozwiązań wzmacniających
bezpieczeństwo cyfrowe oraz rozwój usług cyfrowych w SP ZOZ
w Tomaszowie Lubelskim”
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
72267100-0 - Konserwacja oprogramowania technologii informacji
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
79212000-3 - Usługi audytu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
44 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Genree IT Sp. z o.o.,
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9462714342,
4.3.3.) Ulica: Turystyczna 11A
4.3.4.) Miejscowość: Lublin,
4.3.5.) Kod pocztowy: 20-207
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5130084,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Cz 1 2026/S 074- 259408
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5130084,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE