Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa wraz z montażem foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach w ramach zadania inwestycyjnego pn.:„Żółto-czerwona Arena dla każdego”

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00406218

Zamawiający

Gmina Kielce Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach

Kielce, Świętokrzyskie

NIP: 6572617325

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

38-400 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Nowy Styl sp. z o. o. Krosno 370016299

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Nowy Styl sp. z o. o. (Krosno) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Świętokrzyskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39111000-3)

Najniższa cena

99 507 PLN

Średnia cena

474 473 PLN

Najwyższa cena

849 438 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Jurajska Fabryka Wind Kaczmarczyk Spółka Jawna Częstochowa 1 99 507 PLN 99 507 PLN
LQS Energy People Company Sp. z o. o Lublin 1 849 438 PLN 849 438 PLN
Nowy Styl sp. z o. o. Krosno 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 6 przetargów

Min: 99 507 PLN Średnia: 474 473 PLN Max: 849 438 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wraz z montażem foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach w ramach zadania inwestycyjnego pn.:„Żółto-czerwona Arena dla każdego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260762197

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Żytnia 1

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-018

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.kielce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.kielce.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dba09b9-f053-4a19-9396-d3b2db9205b2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406218

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 71/2026 - 248027-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa wraz z montażem foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach w ramach zadania inwestycyjnego pn.:„Żółto-czerwona Arena dla każdego”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wymiana krzesełek (siedzisk) stadionowych TYP 1 i TYP 2 razem 440 szt. na Stadionie Piłkarskim przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach, na nowe, nieużywane krzesełka (siedziska) stadionowe w barwach czerwonych.

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) demontaż, dostawa i montaż nowych krzesełek (siedzisk) stadionowych składanych TYP 1 w ilości 220 szt. na sektorach VIP
- w miejscu zdemontowanych, wraz z pokrowcem na siedziska oraz montaż zdemontowanych krzesełek na wyższej trybunie,
2) demontaż, dostawa i montaż nowych krzesełek (siedzisk) stadionowych TYP 2 w ilości 220 szt. na koronie Stadionu przed Sky Box-ami VIP - w miejscu zdemontowanych.

3.9.) Główny kod CPV: 39111000-3 - Siedziska

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-06-18 do 2026-09-06

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Nowy Styl sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 370016299

4.3.3.) Ulica: ul. Pużaka 49

4.3.4.) Miejscowość: Krosno

4.3.5.) Kod pocztowy: 38-400

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 389664,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 133/2026 - 485604-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W trakcie przeprowadzanego postępowania publicznego na dostawę wraz z montażem foteli na sektor VIP na Stadion Piłkarski przy ul. Ściegiennego 8 w Kielcach w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Żółto-czerwona Arena dla każdego” nastąpiły zmiany organizacyjne Klubu KORONA Kielce. Powyższe spowodowało zmiany ilości poszczególnych rodzajów krzesełek stadionowych dla odpowiednio TYP 1 i TYP 2.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zapotrzebowanie Zamawiającego wynosi: 210 szt. krzeseł TYP 1 oraz 233 szt. krzeseł TYP 2., podczas gdy w zamówieniu przewidziano po 220 szt. każdego rodzaju. Łączna ilość zamawianych krzeseł po zmianie wynosi 443 szt.

5.4.6.) Wartość zmiany: 5094,66

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 384569,34 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 39111000-3
39111000-3 (Siedziska) 39110000-6 (Siedziska krzesła i produkty z nimi związane i ich części) 39113000-7 (Różne siedziska i krzesła)