Postępowanie zostało unieważnione.
Dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu ZDROWO – ZAWODOWO.
Numer referencyjny: ZPb-II.271.72.2026.WP
Zamawiający
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
Plac Kolegiacki 17
61-841 Poznań, Wielkopolskie
NIP: 2090001440
REGON: 631257822
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Część 3
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| - | ||
| - | ||
| - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | - | Unieważniono | - | - |
| Powód unieważnienia: art. 255 pkt 1 ustawy | ||||
| 2 | - | Unieważniono | - | - |
| 3 | - | Unieważniono | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 40 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39100000-3 - Meble)
Najniższa cena
3 660 PLN
Średnia cena
185 785 PLN
Najwyższa cena
702 709 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Drzewiarz Bis Sp. z o.o. Lipno | 5 | 11 378 PLN | 56 888 PLN |
| Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Chełmno | 4 | 599 255 PLN | 599 255 PLN |
| Mantis Łukasz Babulewicz Białystok | 2 | 533 882 PLN | 533 882 PLN |
| PHUP Wiesław Zajączek Krotoszyn | 2 | 189 420 PLN | 189 420 PLN |
| INTERIOR GROUP SP. Z O.O. DĄBRÓWKA | 2 | 25 946 PLN | 51 891 PLN |
| KONKRET Sp. z o.o. Chełmno | 1 | - | - |
| Brosco Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 23 446 PLN | 23 446 PLN |
| SIGMA sp. z o.o. Opole | 1 | 694 288 PLN | 694 288 PLN |
| Cesar Group Sp. z o. o . Częstochowa | 1 | 702 709 PLN | 702 709 PLN |
| Meble Merda Sp. z o.o. Skwierzyna | 1 | 411 981 PLN | 411 981 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu ZDROWO – ZAWODOWO.
2026-09-04 12:56:39Z
Dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu ZDROWO – ZAWODOWO.
2026-09-04 12:56:39Z
Wyposażenie pomieszczeń w budynku przy ul. 17 Dywizji Piechoty w celu uruchomienia działalności Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie
2026-08-24 09:17:57Z
Wyposażenie budynku Gminnego Centrum Kultury w Gołuchowie
2026-08-20 06:05:16Z
Zakup wraz z dostawą mebli biurowych
2026-08-19 06:31:38Z
Zakup wraz z dostawą mebli biurowych
2026-08-19 06:31:38Z
Zakup wraz z dostawą mebli biurowych
2026-08-19 06:31:38Z
Zakup wraz z dostawą mebli biurowych
2026-08-19 06:31:38Z
Zakup wraz z dostawą mebli biurowych
2026-08-19 06:31:38Z
Zakup wraz z dostawą mebli biurowych
2026-08-19 06:31:38Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306695 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu ZDROWO – ZAWODOWO.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu ZDROWO – ZAWODOWO.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1c31ddd-59ce-4424-bf67-a770c9682dac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306695
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030424/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.22 Zakup wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu „ZDROWO – ZAWODOWO. Program na rzecz niwelowania czynników negatywnie wpływających na zdrowie pracowników .."
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
„ZDROWO – ZAWODOWO. Program na rzecz niwelowania czynników negatywnie wpływających na zdrowie pracowników Urzędu Miasta Poznania oraz MOPR w Poznaniu”
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/poznan3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/poznan
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zawiera pkt. VIII SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.72.2026.WP
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 3
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu „ZDROWO – ZAWODOWO. Program na rzecz niwelowania czynników negatywnie wpływających na zdrowie pracowników Urzędu Miasta Poznania oraz MOPR w Poznaniu”.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części.
Część I: Meble – biurka
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części znajduje się w Załączniku nr 2 dla części I Wzoru umowy, stanowiącym załącznik nr 7a do SWZ.
4) Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich, wysokiej jakości.
5) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 60 miesięcznego okresu gwarancji na dostarczane wyposażenie, wymienione w przedmiocie zamówienia na warunkach określonych w umowie.
6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 7a do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
39130000-2 - Meble biurowe
39151000-5 - Meble różne
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu „ZDROWO – ZAWODOWO. Program na rzecz niwelowania czynników negatywnie wpływających na zdrowie pracowników Urzędu Miasta Poznania oraz MOPR w Poznaniu”.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części.
Część II: Fotele obrotowe
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części znajduje się w Załączniku nr 2 dla części II Wzoru umowy, stanowiącym załącznik nr 7b do SWZ.
4) Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich, wysokiej jakości.
5) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 60 miesięcznego okresu gwarancji na dostarczane wyposażenie, wymienione w przedmiocie zamówienia na warunkach określonych w umowie.
6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 7b do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 39113100-8 - Fotele
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
39111100-4 - Siedziska obrotowe
39113000-7 - Różne siedziska i krzesła
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 3
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu „ZDROWO – ZAWODOWO. Program na rzecz niwelowania czynników negatywnie wpływających na zdrowie pracowników Urzędu Miasta Poznania oraz MOPR w Poznaniu”.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części.
Część III: Artykuły biurowe – stojaki na dokumenty
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części znajduje się w Załączniku nr 1 dla części III Wzoru umowy, stanowiącym załącznik nr 7c do SWZ.
4) Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich, wysokiej jakości.
5) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 12 miesięcznego okresu gwarancji na dostarczane wyposażenie, wymienione w przedmiocie zamówienia na warunkach określonych w umowie.
6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 7c do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
30193900-7 - Podpórki na dokumenty
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej:a) Części I:
Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że Wykonawca samodzielnie lub jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, lub inny podmiot, na którego zdolnościach technicznych lub zawodowych polega Wykonawca (doświadczenie ww. podmiotów nie sumuje się), w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, zrealizował należycie jedną dostawę mebli biurowych wraz z ich montażem o wartości nie mniejszej niż 10 000,00 zł brutto.
b) Części II:
Warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że Wykonawca samodzielnie lub jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, lub inny podmiot, na którego zdolnościach technicznych lub zawodowych polega Wykonawca doświadczenie ww. podmiotów nie sumuje się), w okresie ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, zrealizował należycie jedną dostawę foteli obrotowych/krzeseł obrotowych wraz z ich montażem o wartości nie mniejszej niż 35 000,00 zł brutto.
c) Części III:
Zamawiający nie ustanawia warunku udziału.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona na część I i/lub II, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 5 dni, terminie aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych:
Wykazu dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania, wartości i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie – załącznik nr 5 do SWZ.
Dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy.
W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Oświadczenie zgodności, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Oświadczenie zgodności, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Dokumenty/oświadczenia składające się na ofertę:1) Formularz ofertowy – załącznik nr 1 do SWZ;
2) Formularz cenowy na Część I– załącznik nr 1a do Formularza ofertowego;
3) Formularz cenowy na Część II– załącznik nr 1b do Formularza ofertowego;
4) Formularz cenowy na Część III– załącznik nr 1c do Formularza ofertowego;
Inne dokumenty składane wraz z ofertą:
5) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu – załącznik nr 2a do SWZ,
6) Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu – załącznik nr 2b do SWZ, jeśli dotyczy;
7) Oświadczenia Podmiotu udostępniającego zasoby – załącznik nr 3 do SWZ, jeśli dotyczy;
8) Zastrzeżenie informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa – załącznik nr 4 do SWZ, jeśli dotyczy,
9) Przedmiotowy środek dowodowy – Oświadczenie zgodności – załącznik nr 6 do SWZ,
10) Pełnomocnictwo, jeśli dotyczy.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt. VI. 1. SWZ, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to musi potwierdzać brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna) ustalają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, składając stosowne pełnomocnictwo.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy, Zamawiający przewiduje możliwości dokonania zmian postanowień zawartej umowy, na warunkach określonych w:1) § 9 wzoru umowy na część I;
2) § 10 wzoru umowy na część II;
3) § 8 wzoru umowy na część III.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/poznan
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 12:10
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-01
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:
Część 1 : Tak
Część 2 : Tak
Część 3 : Tak
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie
a) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp;
b) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2. Na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu z postępowania, Wykonawca złoży aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w zakresie art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - Załącznik nr 2 do SWZ.
3. Pełna nazwa postępowania brzmi: Dostawa wraz z montażem wyposażenia na stanowiska pracy w ramach projektu „ZDROWO – ZAWODOWO. Program na rzecz niwelowania czynników negatywnie wpływających na zdrowie pracowników Urzędu Miasta Poznania oraz MOPR w Poznaniu”.
4. Termin wykonania zamówienia:
Część I – 3 miesiące od zawarcia umowy z zastrzeżeniem § 2 ust. 9 Wzoru umowy;
Część II – 3 miesiące od zawarcia umowy z zastrzeżeniem § 2 ust. 2 Wzoru umowy;
Część III – 30 dni od dnia zawarcia umowy.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.06.2026
- Termin składania ofert
- 03.07.2026 10:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
3 miesiące