Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia przełączników sieciowych

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00315250

Zamawiający

SZPITAL UNIWERSYTECKI IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zielona Góra, Lubuskie

NIP: 9731025315

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

30-443 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ASCOMP S.A. Kraków -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ASCOMP S.A. (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 11 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32420000-3)

Najniższa cena

77 490 PLN

Średnia cena

190 691 PLN

Najwyższa cena

319 800 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
"Trecom Spółka Akcyjna" Spółka Komandytowa Warszawa 1 174 783 PLN 174 783 PLN
VTIT Sp. z o.o. Bytom 1 319 800 PLN 319 800 PLN
Kaja Komputer Krzysztof Jasek Wschowa 1 77 490 PLN 77 490 PLN
ASCOMP S.A. Kraków 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 212 PLN Średnia: 206 745 PLN Max: 788 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia przełączników sieciowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL UNIWERSYTECKI IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970773231

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Zyty 26

1.4.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.4.3.) Kod pocztowy: 65-046

1.4.4.) Województwo: lubuskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpital.zgora.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zgora.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cce18e87-bc76-4f51-912c-4b22002a6146

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315250

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 828879-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Uniwersyteckim im. K. Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o. o.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia przełączników sieciowych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z uruchomieniem i przeprowadzeniem wdrożenia przełączników sieciowych. Zamówienie obejmuje łącznie 152 urządzenia sieciowe: 90 przełączników dostępowych standardowych (klasa Access), 60 przełączników dostępowych z obsługą PoE/PoE+ (Power over Ethernet), 2 przełączniki rdzeniowe (Core/Distribution) - jednostki wysoko-wydajne oraz system zarządzania i monitorowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ASCOMP S.A.

4.3.3.) Ulica: Józefa Marcika 14A

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-443

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1546533,75 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 97887-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-08

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1546533,75 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 32420000-3
32420000-3 (Urządzenia sieciowe) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 80500000-9 (Usługi szkoleniowe)