Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika- bluzy oraz spodnie o charakterze softshell.
Zamawiający
Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
Łódź, Łódzkie
NIP: 7250028434
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ZOL TAGART Sp. z o.o. | Tarnobrzeg | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ZOL TAGART Sp. z o.o. (Tarnobrzeg) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 18230000-0)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ZOL TAGART Sp. z o.o. Tarnobrzeg | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Cała Polska — 12 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00424055 z dnia 2026-09-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika- bluzy oraz spodnie o charakterze softshell.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470742683
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Legionów 113
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 91-073
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zup@lodz.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodz.lasy.gov.pl/zup
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c115e4b-ceb6-4e65-9067-8df5ab24a46e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00424055
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 174/2025 594551-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika- bluzy oraz spodnie o charakterze softshell.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wybranych elementów munduru codziennego leśnika
bluzy oraz spodnie o charakterze softshell: bluza codzienna damska w kolorze ciemnooliwkowym o charakterze
softshell250 szt. bluza codzienna męska w kolorze ciemnooliwkowym o charakterze softshell 2000 szt. spodnie
codzienne damskie w kolorze ciemnooliwkowym o charakterze softshell 300 par spodnie codzienne męskie w
kolorze ciemnooliwkowym o charakterze softshell 2000 par Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku
nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 18230000-0 - Odzież różna
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZOL TAGART Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Tarnobrzeg
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1388608,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 237/2025 815126-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1387676,78 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE