Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
dostawa wyposażenia meblowego
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie
Lublin, Lubelskie
NIP: 7122429274
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Novax sp. z o. o | Bydgoszcz | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novax sp. z o. o (Bydgoszcz) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 45 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39100000-3)
Najniższa cena
1 722 PLN
Średnia cena
111 485 PLN
Najwyższa cena
592 296 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 5 | 99 472 PLN | 397 890 PLN |
| EMI PLUS Spółka Jawna Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski Lublin | 3 | 239 887 PLN | 239 887 PLN |
| KORINA POLSKA Sp. z o.o. Lublin | 3 | 5 689 PLN | 17 067 PLN |
| AV MULTIMEDIA MAŁYSZ I SPÓŁKA, SP.J. KIELCE | 3 | 209 948 PLN | 629 844 PLN |
| Paweł Wiśnicki prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo - Usługowe Kielecka Fabryka Mebli Paweł Wiśnicki Warszawa | 2 | 235 618 PLN | 471 236 PLN |
| Domi Styl Maciej Banaszek Mełgiew | 2 | 19 373 PLN | 38 745 PLN |
| PHU BMS SP. J. BIELECKI KWIDZYN | 1 | 225 293 PLN | 225 293 PLN |
| Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź | 1 | 51 394 PLN | 51 394 PLN |
| NEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | 45 645 PLN | - |
| ProEquip sp. z o.o. Wrocław | 1 | 35 531 PLN | 35 531 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wyposażenie żłobka gminnego ,,Małe CzeMisie” w Czemiernikach - dostawa mebli i wyposażenia pomieszczeń.
2026-07-31 10:15:06Z
dostawa wyposażenia meblowego
2026-07-30 09:37:29Z
dostawa wyposażenia meblowego
2026-07-29 12:01:04Z
dostawa wyposażenia meblowego
2026-07-29 09:05:25Z
dostawa wyposażenia meblowego
2026-07-29 09:01:11Z
Dostawa z montażem mebli do jednostek
2026-07-22 13:10:19Z
Dostawa z montażem mebli do jednostek
2026-07-22 13:10:19Z
Dostawa z montażem mebli do jednostek
2026-07-22 13:10:19Z
Dostawa z montażem mebli do jednostek
2026-07-22 13:10:19Z
Dostawa z montażem mebli do jednostek
2026-07-22 13:10:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367404 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
dostawa wyposażenia meblowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029234
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Staszica 16
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-081
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@usk1.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spsk1.ezamawiajacy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b313df26-5488-4895-ad9e-222c83fb776a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367404
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
KPO
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
dostawa wyposażenia meblowego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
dostawa wyposażenia meblowego
3.9.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Novax sp. z o. o
4.3.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6335 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/s 133-484213
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6335 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE