Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 177 812 PLN
Dostawa łyżek światłowodowych
Numer referencyjny: FZP.2810.100.2026
Zamawiający
Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP: 8212577607
REGON: 141944750
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| teleflex polska sp. zo.o. | warszawa | 5223086403 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | teleflex polska sp. zo.o. (warszawa) | Umowa podpisana | - | 177 812 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3 - Materiały medyczne)
Najniższa cena
469 PLN
Średnia cena
106 404 PLN
Najwyższa cena
967 756 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bialmed Sp. z o. o. Warszawa | 8 | 109 766 PLN | 548 832 PLN |
| Zarys International Sp. z o. o. Zabrze | 4 | 42 273 PLN | 169 094 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutyczno-Weterynaryjnego „Centrowet” Sp. z o.o. Białystok | 3 | 189 601 PLN | 568 803 PLN |
| NEOMED Barbara Stańczyk, ul. Kajki 18, 05-501 Piaseczno, NIP: 1230018984 Piaseczno | 3 | 2 453 PLN | 7 340 PLN |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl | 3 | 17 271 PLN | 52 565 PLN |
| Beryl Med Poland sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| CEZETEL Olsztyn Sp. z o.o. Sp. k., ul. Lubelska 9, 10-404 Olsztyn, NIP: 7393378933 Olsztyn | 2 | 8 344 PLN | 16 688 PLN |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 14 645 PLN | - |
| Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice | 2 | 42 042 PLN | 42 042 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa łyżek światłowodowych
2026-08-31 08:52:25Z
Dostawa materiałów jednorazowych dla Klinicznego Zakładu Patomorfologii Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
2026-08-31 06:33:10Z
Dostawa środków higienicznych
2026-08-28 13:00:13Z
Dostawa środków higienicznych
2026-08-28 13:00:13Z
Dostawa środków higienicznych
2026-08-28 13:00:13Z
Dostawa środków higienicznych
2026-08-28 13:00:13Z
Dostawa środków higienicznych
2026-08-28 13:00:13Z
Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
2026-08-28 10:25:51Z
Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
2026-08-28 10:25:51Z
Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
2026-08-28 10:25:51Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00380090 z dnia 2026-08-06 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa łyżek światłowodowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141944750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozp@szpital.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital.siedlce.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
spółka z o.o.
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa łyżek światłowodowych
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-734a8696-bcd8-4d53-8a85-2cfa84046571
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00380090
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: zgodnie z swz
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: FZP.2810.100.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Jednorazowa łyżka światłowodowa, zgodna z ISO-7376 światłowodowa, zarówno korpus jak i podstawa łyżki wykonane są ze stopu metali (cynk, aluminium, magnez, miedź) o matowym ciemnym wykończeniu, które redukuje powstawanie świetlnych refleksów, mocowanie łyżki do rękojeści za pomocą trzech łożysk kulkowych, włókna światłowodu w całości osadzone w rdzeniu z elastycznego tworzywa sztucznego, następnie okryte są czarnym płaszczem z PCV i osłonięte dodatkowo tworzywem (PP). Średnica światłowodu na jego końcu wynosi 4,7mm. Mocowanie łyżki -długi ogonek-zapobiega dotykaniu łyżki do uchwytu po użyciu. Dostępna w rozmiarach dla nas potrzebnych Mac 1,2,3,4, o długości od 94.5; 111; 133; 149, mmi średnicy 9.9; 13; 14; 13 mm. Rozmiar wyraźnie kodowany kolorem na opakowaniu jednostkowym ( biały, niebieski, żółty, różowy, dla MAC), etykieta i instukcja użycia (w tym graficzna) w j.polskim. Na łyżce widoczne typ, rozmiar łyżki, znak CE, symbol nie do powtórnego użycia, nazwa handlowa oraz nazwa producenta. Na opakowaniu jednostkowym widoczne są m.in..: Typ, rozmiar łyżki, znak CE, numer LOT, REF, termin ważności, kodowanie kolorystyczne rozmiaru. Podwójne opakowanie jednostkowe (łyżka umieszczona w kieszonce z folii bąbelkowej, całość zapakowana w jednostkowe opakowanie foliowe z polietylenu).
4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników4.3.5.) Nazwa kryterium: jakosc
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
Próbki oferowanego asortymentu w ilości i rodzajach określonych w Formularzu asortymentowo – cenowym – ZAŁĄCZNIK NR 2 do SWZ.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
zgodnie z projektem7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-19 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-19 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 06.08.2026
- Termin składania ofert
- 21.08.2026 07:00
- Wartość umowy
- 177 812 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące