Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa zestawu do syntezy, oczyszczania substancji aktywnych biologicznie i kontroli procesów laboratoryjnych
Zamawiający
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252836114
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| CEMIS-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | NIP: 5252870832 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CEMIS-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 123 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38540000-2)
Najniższa cena
13 124 PLN
Średnia cena
411 286 PLN
Najwyższa cena
1 211 097 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Devmatech Sp. z o.o. Warszawa | 6 | - | - |
| Comef Sp. z o.o. Katowice | 6 | - | - |
| Devmatech Sp. z o.o. Warszawa | 4 | - | - |
| Technolutions Sp. z o.o. Łowicz | 4 | - | - |
| Donserv Wojciech Kaca Warszawa | 3 | 82 226 PLN | 164 451 PLN |
| Inseto (UK) Limited Andover | 3 | - | - |
| Merck Life Science Sp. z o.o. Poznań | 3 | 491 835 PLN | 491 835 PLN |
| NGLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wilcza Góra | 2 | 337 271 PLN | 337 271 PLN |
| Technolutions Sp. z o.o. Łowicz | 2 | 1 007 900 PLN | 1 007 900 PLN |
| Marek Sanaluta HD Julianów | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Piec rurowy dzielony z akcesoriami do rozdrabniania próbek
2026-08-27 10:23:47Z
Urządzenie-stanowisko do sprawdzania numeracji typograficznej
2026-08-03 08:38:18Z
Dostawa wektorowego analizatora sieci mikrofalowych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem pomiarowym
2026-07-27 16:15:01Z
Dostawa, instalacja i uruchomienie Urządzenia do pomiaru mikrotwardości Vickersa metali, warstw i powłok dla projektu NOMATEN CoRE
2026-07-27 10:30:25Z
Dostawa zestawu do syntezy, oczyszczania substancji aktywnych biologicznie i kontroli procesów laboratoryjnych
2026-07-23 17:29:28Z
Dostawa zestawu reaktorów do wytwarzania cienkich warstw i cienkich warstw porowatych technikami reaktywnego rozpylania katodowego
2026-07-21 11:50:19Z
Dostawa mikroskopu SEM z systemem do elektronolitografii.
2026-07-21 11:38:40Z
Dostawa stanowiska do detekcji defektów przyrządów półprzewodnikowych w warunkach in-operando za pomocą mikroskopii emisyjnej
2026-07-21 10:10:22Z
Dostawa dyfraktometru XRD z wyposażeniem
2026-07-21 09:35:21Z
Dostawa stanowiska do charakteryzacji efektu Hall w szerokim zakresie temperatur.
2026-07-21 08:48:22Z
Cała Polska — 195 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359681 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa zestawu do syntezy, oczyszczania substancji aktywnych biologicznie i kontroli procesów laboratoryjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387049383
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rydygiera 8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-793
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut działający w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-044d510f-c6ca-4090-bbc0-8a7a97251dd1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359681
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 044-149702
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa zestawu do syntezy, oczyszczania substancji aktywnych biologicznie i kontroli procesów laboratoryjnych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa zestawu do syntezy, oczyszczania substancji aktywnych biologicznie i kontroli procesów laboratoryjnych.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki:
1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia”;
2)Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne.
Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
3.9.) Główny kod CPV: 38540000-2 - Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 38432200-4 - Chromatografy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CEMIS-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5252870832
4.3.3.) Ulica: ul. Ludwika Rydygiera 8/24/1015
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-793
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1345005,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 106-385298
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1345005,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE