Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Ecmo
Zamawiający
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z POlikliniką SP ZOZ w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 6772081964
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| GETINGE POLSKA SP. Z O.O. | WARSZAWA | NIP 113-10-80-431 REGON 012328754 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GETINGE POLSKA SP. Z O.O. (WARSZAWA) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3)
Najniższa cena
551 PLN
Średnia cena
82 772 PLN
Najwyższa cena
491 456 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Peters Surgical Polska Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 27 681 PLN | 138 404 PLN |
| Abena Polska Sp. z o.o. Łozienica | 3 | 171 137 PLN | 747 062 PLN |
| Zarys International Sp. z o.o. Zabrze | 3 | 21 178 PLN | 231 330 PLN |
| ANMAR Spółka z o. o. Tychy | 3 | 56 197 PLN | 168 592 PLN |
| Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 199 099 PLN | 597 298 PLN |
| SINMED Sp. z o. o. Przyszowice | 2 | 7 048 PLN | 54 937 PLN |
| Media-MED Sp. z o.o. Kraków | 2 | 83 265 PLN | 696 901 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 87 066 PLN | 174 133 PLN |
| Billmed Sp.zo.o. Warszawa | 2 | - | 27 141 PLN |
| AMED Biuro Techniczno-Handlowe Andrzej Abramczyk Warszawa | 2 | 16 097 PLN | 262 802 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa środków higienicznych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
2026-09-01 07:40:20Z
DOSTARCZANIE MATERIAŁÓW JEDNORAZOWYCH
2026-08-31 09:25:13Z
DOSTARCZANIE MATERIAŁÓW JEDNORAZOWYCH
2026-08-31 09:25:13Z
DOSTARCZANIE MATERIAŁÓW JEDNORAZOWYCH
2026-08-31 09:25:13Z
DOSTARCZANIE MATERIAŁÓW JEDNORAZOWYCH
2026-08-31 09:25:13Z
DOSTARCZANIE MATERIAŁÓW JEDNORAZOWYCH
2026-08-31 09:25:13Z
Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Ecmo
2026-08-27 11:36:27Z
Materiały medyczne do podaży żywienia dojelitowego Osprzęt do terapii nerkozastępczej , materiały do podaży kontrastu
2026-08-25 12:04:17Z
Materiały medyczne do podaży żywienia dojelitowego Osprzęt do terapii nerkozastępczej , materiały do podaży kontrastu
2026-08-25 12:04:17Z
Materiały medyczne do podaży żywienia dojelitowego Osprzęt do terapii nerkozastępczej , materiały do podaży kontrastu
2026-08-25 12:04:17Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410500 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Ecmo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z POlikliniką SP ZOZ w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351506868
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wrocławska 1-3
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-901
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam@5wszk.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://5wszk.com.pl/zamowienia-publiczne
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33aced15-2953-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410500
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00364664
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Ecmo
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Ecmo na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GETINGE POLSKA SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 113-10-80-431 REGON 012328754
4.3.3.) Ulica: Adres: UL. ŻWIRKI I WIGURY 18,
4.3.4.) Miejscowość: WARSZAWA
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-092
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 557280,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00381322/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 551178 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE