Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dostawy worków foliowych

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00123506

Zamawiający

SZPITAL POMNIK CHRZTU POLSKI

Gniezno, Wielkopolskie

NIP: 7842008454

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

76-200 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
P.P.H.U. STOLKO S.C. E. Kończal, I. Stolarczyk, J. Kończal Słupsk 008124138

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 P.P.H.U. STOLKO S.C. E. Kończal, I. Stolarczyk, J. Kończal (Słupsk) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 19640000-4)

Najniższa cena

319 099 PLN

Średnia cena

319 099 PLN

Najwyższa cena

319 099 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
P.P.H.U. STOLKO S.C. E. Kończal, I. Stolarczyk, J. Kończal Słupsk 1 - -
Centrum Zaopatrzenia Arkady Choszczno 1 319 099 PLN 319 099 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 11 przetargów

Min: 2 411 PLN Średnia: 190 806 PLN Max: 363 834 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawy worków foliowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL POMNIK CHRZTU POLSKI

1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000315123

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. św. Jana 9

1.4.2.) Miejscowość: Gniezno

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-200

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpitalpomnik.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpomnik.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2642e8e-90b7-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00123506

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-02-23

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00018177

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawy worków foliowych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są dostawy worków foliowych, wraz z ich transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko wykonawcy) w sposób wskazany przez Zamawiającego do magazynu przy ul. Św. Jana 9.

3.9.) Główny kod CPV: 19640000-4 - Torebki i torby z odpadów i resztek polietylenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

36 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U. STOLKO S.C. E. Kończal, I. Stolarczyk, J. Kończal

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 008124138

4.3.3.) Ulica: Słoneczna 15d

4.3.4.) Miejscowość: Słupsk

4.3.5.) Kod pocztowy: 76-200

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 317094,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00110880/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 380500,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-02-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
23.02.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 19640000-4
19640000-4 (Torebki i torby z odpadów i resztek polietylenu)