Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026

Rozstrzygnięty Usługi 2025/BZP 00380721

Numer referencyjny: IZP.271.17.2025.PG

Zamawiający

Gmina Łęczyce

Długa 53

84-218 Łęczyce, Pomorskie

NIP: 5882087766

REGON: 191675385

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych. Uczniowie będą dowożeni do szkół i odwożeni do domów po zajęciach. 1. transport będzie realizowany w dni robocze w ciągu roku szkolnego, z wyłączeniem dni wolnych od nauki, takich jak wakacje, przerwy świąteczne i inne dni wolne od zajęć z miejsca zamieszkania dzieci do szkoły i odwóz po zajęciach lekcyjnych do miejsca zamieszkania 2. Wykonawca zapewni opiekę nad dziećmi w czasie transportu

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Eurotrans Przewozy Autokarowe Mirosław Turzyński Łęczyce 5881347662

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Eurotrans Przewozy Autokarowe Mirosław Turzyński (Łęczyce) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Pomorskie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób)

Najniższa cena

5 PLN

Średnia cena

179 763 PLN

Najwyższa cena

562 872 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Wan-Bus sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 4 96 140 PLN 288 419 PLN
NORD AMBULANSE Radowit Sadowski Sopot 4 142 765 PLN 571 058 PLN
GERT-TRANS Papke Krzysztof Kębłowo 3 236 527 PLN 709 582 PLN
SPTS GDYBUS Marcin Kosow Gdynia 3 288 905 PLN 866 715 PLN
OL-LEX Karol Olewiński Sadlinki 2 562 872 PLN 562 872 PLN
Firma Transportowa Grabus Damian Grabara Prabuty 2 5 PLN 354 155 PLN
CITY PLUS TAXI Sp. z o.o., ul. Nasypowa nr 1A/6, 81-177 Gdynia Gdynia 2 - 318 018 PLN
Taxi Osobowe Waldemar Lewiński Rumia 2 46 750 PLN 90 328 PLN
Stowarzyszenie Transportu Osobowego Pojedźmy Razem Wejherowo 2 46 748 PLN 93 496 PLN
P.P.H.U. MIŁAD ADAM MIŁOSZ Żukowo 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie gminy Puck w roku szkolnym 2026-2027 w podziale na 9 części”.

Taxi Osobowe Waldemar Lewiński 42 823 PLN

2026-09-01 09:20:19Z

„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie gminy Puck w roku szkolnym 2026-2027 w podziale na 9 części”.

Stowarzyszenie Transportu Osobowego Pojedźmy Razem 59 838 PLN

2026-09-01 09:20:19Z

„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie gminy Puck w roku szkolnym 2026-2027 w podziale na 9 części”.

Taxi Osobowe Waldemar Lewiński 50 677 PLN

2026-09-01 09:20:19Z

„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie gminy Puck w roku szkolnym 2026-2027 w podziale na 9 części”.

Stowarzyszenie Transportu Osobowego Pojedźmy Razem 33 658 PLN

2026-09-01 09:20:19Z

Świadczenie usługi dowozu osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Kwidzyna do Placówek Oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu w roku szkolnym 2026/2027.

OL-LEX Karol Olewiński 562 872 PLN

2026-08-24 06:23:21Z

Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026

Eurotrans Przewozy Autokarowe Mirosław Turzyński -

2026-08-17 08:50:53Z

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Miejskiej Tczew do placówek oświatowych w celu realizacji obowiązku szkolnego i nauki

Firma Handlowo-Usługowa Mateobus Sławomir Tecław 250 400 PLN

2026-08-14 06:18:49Z

Świadczenie usług w zakresie dowozu dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych

Prywatny Transport Autobusowy Marian Kaczmarek -

2026-08-13 15:22:51Z

„Świadczenie usług dowozu uczniów z niepełnosprawnościami będących mieszkańcami Rumi do/z szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na trzy części."

SPTS GDYBUS Marcin Kosow 303 687 PLN

2026-08-13 12:23:53Z

„Świadczenie usług dowozu uczniów z niepełnosprawnościami będących mieszkańcami Rumi do/z szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na trzy części."

SPTS GDYBUS Marcin Kosow 409 984 PLN

2026-08-13 12:23:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 4 PLN Średnia: 210 935 PLN Max: 939 455 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675385

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 53

1.5.2.) Miejscowość: Łęczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-218

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@leczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-leczyce

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a88a4407-8353-42a9-a839-a5d32455dcbe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00380721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036573/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl/
2. Korzystanie z Platformy przez Wykonawcę jest bezpłatne.
3. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji:
3.1. Elektronicznie za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl/ w zakładce „Korespondencja”.
4. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu:

Godziny pracy: od 730 do 1700 w poniedziałek; od wtorku do czwartku od 730 do 1530; od 730 do 1400 w piątek.
Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich złożenia/wysłania na Platformie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: IZP.271.17.2025.PG

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych. Uczniowie będą dowożeni do szkół i odwożeni do domów po zajęciach.
1. transport będzie realizowany w dni robocze w ciągu roku szkolnego, z wyłączeniem dni wolnych od nauki, takich jak wakacje, przerwy świąteczne i inne dni wolne od zajęć z miejsca zamieszkania dzieci do szkoły i odwóz po zajęciach lekcyjnych do miejsca zamieszkania
2. Wykonawca zapewni opiekę nad dziećmi w czasie transportu

4.2.6.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2025-09-01 do 2026-06-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej
lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów.
Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże,
że posiada uprawnienia do przewozu osób,, jeśli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień (tj. ważną licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób lub inny dokument, zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa.
2) sytuacji ekonomicznej i finansowej.
Zamawiający nie określa wymagań w tym zakresie.
3) zdolności technicznej lub zawodowej.
1) Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
a) w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał lub wykonuje
co najmniej jedno zamówienie polegające na pełnieniu usługi w zakresie przewozu osób, przez nieprzerwany okres minimum 6 miesięcy z podaniem daty i miejsca wykonania, gdzie usługi te zostały wykonane lub wykonywane są należycie.
b) dysponuje następującym wyposażeniem zakładu lub urządzeniami technicznymi dostępnymi wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz
z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami:
- - min 4 pojazdami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych, klimatyzowanymi, z dodatkowym ogrzewaniem, w tym co najmniej 1 pojazdem samochodowym wyposażonym w windę z podnośnikiem elektrycznym (min. 2 miejsca z przeznaczeniem na wózki inwalidzkie oraz 2 miejsca siedzące), w pasy bezpieczeństwa oraz miejsca siedzące dla uczniów i opiekunów (zgodnie z ilością miejsc wpisaną do dowodu rejestracyjnego pojazdu,- min. 1 pojazdem przystosowanym do przewozu osób (2 uczniów oraz opiekuna

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie ze wzorem umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-08-26 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-08-26 12:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-09-24

2025-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2025
Termin składania ofert
26.08.2025 10:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób)

Okres realizacji

01.09.2025 - 30.06.2026