Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026
Numer referencyjny: IZP.271.17.2025.PG
Zamawiający
Gmina Łęczyce
Długa 53
84-218 Łęczyce, Pomorskie
NIP: 5882087766
REGON: 191675385
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Eurotrans Przewozy Autokarowe Mirosław Turzyński | Łęczyce | 5881347662 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eurotrans Przewozy Autokarowe Mirosław Turzyński (Łęczyce) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób)
Najniższa cena
5 PLN
Średnia cena
179 763 PLN
Najwyższa cena
562 872 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Wan-Bus sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki | 4 | 96 140 PLN | 288 419 PLN |
| NORD AMBULANSE Radowit Sadowski Sopot | 4 | 142 765 PLN | 571 058 PLN |
| GERT-TRANS Papke Krzysztof Kębłowo | 3 | 236 527 PLN | 709 582 PLN |
| SPTS GDYBUS Marcin Kosow Gdynia | 3 | 288 905 PLN | 866 715 PLN |
| OL-LEX Karol Olewiński Sadlinki | 2 | 562 872 PLN | 562 872 PLN |
| Firma Transportowa Grabus Damian Grabara Prabuty | 2 | 5 PLN | 354 155 PLN |
| CITY PLUS TAXI Sp. z o.o., ul. Nasypowa nr 1A/6, 81-177 Gdynia Gdynia | 2 | - | 318 018 PLN |
| Taxi Osobowe Waldemar Lewiński Rumia | 2 | 46 750 PLN | 90 328 PLN |
| Stowarzyszenie Transportu Osobowego Pojedźmy Razem Wejherowo | 2 | 46 748 PLN | 93 496 PLN |
| P.P.H.U. MIŁAD ADAM MIŁOSZ Żukowo | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie gminy Puck w roku szkolnym 2026-2027 w podziale na 9 części”.
2026-09-01 09:20:19Z
„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie gminy Puck w roku szkolnym 2026-2027 w podziale na 9 części”.
2026-09-01 09:20:19Z
„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie gminy Puck w roku szkolnym 2026-2027 w podziale na 9 części”.
2026-09-01 09:20:19Z
„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkujących na terenie gminy Puck w roku szkolnym 2026-2027 w podziale na 9 części”.
2026-09-01 09:20:19Z
Świadczenie usługi dowozu osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Kwidzyna do Placówek Oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu w roku szkolnym 2026/2027.
2026-08-24 06:23:21Z
Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026
2026-08-17 08:50:53Z
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Miejskiej Tczew do placówek oświatowych w celu realizacji obowiązku szkolnego i nauki
2026-08-14 06:18:49Z
Świadczenie usług w zakresie dowozu dzieci niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych
2026-08-13 15:22:51Z
„Świadczenie usług dowozu uczniów z niepełnosprawnościami będących mieszkańcami Rumi do/z szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na trzy części."
2026-08-13 12:23:53Z
„Świadczenie usług dowozu uczniów z niepełnosprawnościami będących mieszkańcami Rumi do/z szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 z podziałem na trzy części."
2026-08-13 12:23:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00380721 z dnia 2025-08-19 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęczyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 53
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-218
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@leczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-leczyce
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a88a4407-8353-42a9-a839-a5d32455dcbe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00380721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036573/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu w roku szkolnym 2025-2026
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl/
2. Korzystanie z Platformy przez Wykonawcę jest bezpłatne.
3. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający dopuszcza możliwość przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji:
3.1. Elektronicznie za pośrednictwem Platformy znajdującej się pod adresem: https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl/ w zakładce „Korespondencja”.
4. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu:
Godziny pracy: od 730 do 1700 w poniedziałek; od wtorku do czwartku od 730 do 1530; od 730 do 1400 w piątek.
Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich złożenia/wysłania na Platformie.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: IZP.271.17.2025.PG
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu uczniów z terenu Gminy Łęczyce do placówek oświatowych. Uczniowie będą dowożeni do szkół i odwożeni do domów po zajęciach.
1. transport będzie realizowany w dni robocze w ciągu roku szkolnego, z wyłączeniem dni wolnych od nauki, takich jak wakacje, przerwy świąteczne i inne dni wolne od zajęć z miejsca zamieszkania dzieci do szkoły i odwóz po zajęciach lekcyjnych do miejsca zamieszkania
2. Wykonawca zapewni opiekę nad dziećmi w czasie transportu
4.2.6.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2025-09-01 do 2026-06-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczejlub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów.
Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże,
że posiada uprawnienia do przewozu osób,, jeśli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień (tj. ważną licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób lub inny dokument, zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa.
2) sytuacji ekonomicznej i finansowej.
Zamawiający nie określa wymagań w tym zakresie.
3) zdolności technicznej lub zawodowej.
1) Zamawiający uzna powyższy warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że:
a) w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał lub wykonuje
co najmniej jedno zamówienie polegające na pełnieniu usługi w zakresie przewozu osób, przez nieprzerwany okres minimum 6 miesięcy z podaniem daty i miejsca wykonania, gdzie usługi te zostały wykonane lub wykonywane są należycie.
b) dysponuje następującym wyposażeniem zakładu lub urządzeniami technicznymi dostępnymi wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz
z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami:
- - min 4 pojazdami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych, klimatyzowanymi, z dodatkowym ogrzewaniem, w tym co najmniej 1 pojazdem samochodowym wyposażonym w windę z podnośnikiem elektrycznym (min. 2 miejsca z przeznaczeniem na wózki inwalidzkie oraz 2 miejsca siedzące), w pasy bezpieczeństwa oraz miejsca siedzące dla uczniów i opiekunów (zgodnie z ilością miejsc wpisaną do dowodu rejestracyjnego pojazdu,- min. 1 pojazdem przystosowanym do przewozu osób (2 uczniów oraz opiekuna
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
zgodnie ze wzorem umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2025-08-26 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://gmina-leczyce.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-08-26 12:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-09-24
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2025
- Termin składania ofert
- 26.08.2025 10:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
01.09.2025 - 30.06.2026