Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

DRUK I DOSTAWA 180 PUBLIKACJI KSIĄŻKOWYCH

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00386212

Zamawiający

Wojskowa Akademia Techniczna

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5270206300

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

05-083 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
HIRONDELLE ANDRZEJ GRZEGORCZYK MARIEW 1180728553

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 HIRONDELLE ANDRZEJ GRZEGORCZYK (MARIEW) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 22110000-4)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
HIRONDELLE ANDRZEJ GRZEGORCZYK MARIEW 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 1 przetargów

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
DRUK I DOSTAWA 180 PUBLIKACJI KSIĄŻKOWYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-908

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f394fc2-97ee-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386212

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00050849

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

DRUK I DOSTAWA 180 PUBLIKACJI KSIĄŻKOWYCH

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na druku i dostawie 180 publikacji książkowych:
 książki w formacie B-5, oprawa miękka, klejona,
 książki w formacie B-5, oprawa twarda,
 książki w formacie B-5, oprawa miękka, zeszytowa,
 książki w formacie A-4, oprawa miękka, klejona
 książki w formacie A-4, oprawa twarda,
 książki w formacie A-4, oprawa miękka, zeszytowa,
 książki (albumy) w formacie A-4, oprawa twarda,
 książki (albumy) w formacie 218x310, oprawa twarda,
 książki (albumy) w formacie A-4, oprawa miękka, klejona,
 książki (albumy) w formacie 220x220, oprawa twarda,
 książki (albumy) w formacie 200x235, oprawa twarda,
 płyty DVD dołączane do książek.

3.9.) Główny kod CPV: 22110000-4 - Drukowane książki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

36 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HIRONDELLE ANDRZEJ GRZEGORCZYK

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180728553

4.3.3.) Ulica: KWIATOWA 53

4.3.4.) Miejscowość: MARIEW

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-083

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 413595 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00153246/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 217513,32 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Na Wykonawcę nałożono kary umowne w wysokości 71 687,25 zł.
Wystąpiły opóźnienia w realizacji umowy przekraczające 30 dni.
Odstąpiono od umowy z winy wykonawcy w dniu 10.03.2025 r.
2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
11.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 22110000-4
22110000-4 (Drukowane książki)