Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 06:00 (5 dni)
Druk i dostawa publikacji pt. Big Beat Land. Transfer kulturowy zachodnich wzorców muzyki popularnej do PRL lat 1959–1973, z nadanym numerem ISBN. Znak sprawy: DW.5300.2/1.2026.DKM
Numer referencyjny: DW.5300.2/1.2026.DKM
Zamawiający
Ośrodek "Pamięć i Przyszłość"
Grabiszyńska 184
53-235 Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8992597458
REGON: 020480740
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
SWZ DW.5300.21.2026.DKM
SWZ DW.5300.21.2026.DKM.pdf
Zał. nr 2 do SWZ DW.5300.21.2026.DKM projekt umowy
Zał. nr 2 do SWZ DW.5300.21.2026.DKM projekt umowy.pdf
Zał. nr 1 do SWZ DW.5300.21.2026.DKM opis przedmiotu zamówienia
Zał. nr 1 do SWZ DW.5300.21.2026.DKM opis przedmiotu zamówienia.pdf
Zał. nr 3 do SWZ DW.5300.21.2026.DKM oświadczenie składane na podstawie art. 125
Zał. nr 3 do SWZ DW.5300.21.2026.DKM oświadczenie.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy)
Najniższa cena
7 054 PLN
Średnia cena
119 249 PLN
Najwyższa cena
337 917 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Libra-Print Sp. z o.o Łomża | 2 | 7 054 PLN | 7 005 PLN |
| Drukarnia I-BIS Bierońscy Sp.k. Wrocław | 2 | - | - |
| PHU OLEJNIK Piotr Olejnik Warszawa | 2 | 337 917 PLN | 337 917 PLN |
| Drukarnia Jaks s.c. Sławomir Kępa, Jerzy Janeczek Wrocław | 2 | 28 035 PLN | 28 035 PLN |
| V i W STUDIO Wiktor Krawczyński Dobiesza | 1 | - | - |
| Perfect s.c. Wojciech Pelc Jakub Zaborowski Ząbkowice Śląskie | 1 | 103 990 PLN | 103 990 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
SZP/243-188/2026 Usługa drukowania i dostawy książek, czasopism i broszur na potrzeby Politechniki Wrocławskiej
2026-09-02 11:30:26Z
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Perdoniamo e chiediamo perdono”. Znak sprawy DW.5310.1/1.2026.JW
2026-08-31 06:45:07Z
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Perdoniamo e chiediamo perdono”. Znak sprawy DW.5310.1/1.2026.JW
2026-08-31 06:37:50Z
Usługa drukowania i dostawa ulotki projektu „Odkryj Ukryte Klejnoty II” nr rej: CZ.11.02.01/00/23_004/0000126 w ramach programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.
2026-06-25 10:42:58Z
Usługa drukowania i dostawa ulotki projektu „Odkryj Ukryte Klejnoty II” nr rej: CZ.11.02.01/00/23_004/0000126 w ramach programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.
2026-06-11 11:12:35Z
BZP.2711.3.2026.KWK "Sukcesywna usługa -wykonania druku i dostawy: tablic, tabliczek, banerów, folderów, ulotek i plakatów zewnętrznych oraz wewnętrznych z gotowych plików dla Arboretum Wojsławice.
2026-05-26 07:27:13Z
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Wiek samochodu. Motoryzacja w XX stuleciu”
2026-04-20 08:14:03Z
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Wiek samochodu. Motoryzacja w XX stuleciu”
2026-03-24 12:23:12Z
Usługa drukowania i dostawy materiałów promocyjnych na potrzeby Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.
2026-03-12 10:21:44Z
Druk i dostawa czasopisma w formie książkowej: „Wrocławski Rocznik Historii Mówionej” tom 15 (2025), z nadanym numerem ISSN. Znak sprawy: DW.250.1/1.2025.JW
2026-02-26 13:36:48Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421432 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Druk i dostawa publikacji pt. Big Beat Land. Transfer kulturowy zachodnich wzorców muzyki popularnej do PRL lat 1959–1973, z nadanym numerem ISBN. Znak sprawy: DW.5300.2/1.2026.DKM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek "Pamięć i Przyszłość"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020480740
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grabiszyńska 184
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-235
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zajezdnia.org
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zajezdnia.org
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Druk i dostawa publikacji pt. Big Beat Land. Transfer kulturowy zachodnich wzorców muzyki popularnej do PRL lat 1959–1973, z nadanym numerem ISBN. Znak sprawy: DW.5300.2/1.2026.DKM
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa281ee2-9571-4cf3-a34b-7bbd458251a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421432
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066361/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Druk i dostawa monografii naukowej autorstwa Patryka Mamczura: "Big Beat Land. Transfer kulturowy zachodnich wzorców muzyki popularnej do PRL lat 1959–1973".
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa281ee2-9571-4cf3-a34b-7bbd458251a83.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert,
wniosków o dopuszczenie do postępowania, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów oraz oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1513 z późn. zm.).
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za
pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DW.5300.2/1.2026.DKM
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Druk i dostawa publikacji pod tytułem Big Beat Land. Transfer kulturowy zachodnich wzorców muzyki popularnej do PRL lat 1959–1973, z nadanym numerem ISBN w ilości
4.2.6.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin wykonania przedmiotu zamówienia
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 6
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zakres zmian umowy został opisany w projekcie umowy w § 9. Umowa stanowi załącznik nr 2 do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 09:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3
8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:
W przypadku podjęcia decyzji o przeprowadzeniu negocjacji, Zamawiający działając zgodnie z art. 288 ust. 1 PZPograniczy, stosując kryteria oceny ofert (tj. cenę i termin wykonania przedmiotu zamówienia), liczbę wykonawców
zaproszonych do negocjacji do trzech Wykonawców, których oferty spełniają w najwyższym stopniu te kryteria.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- 11.09.2026 06:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
20 dni