Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Perdoniamo e chiediamo perdono”. Znak sprawy DW.5310.1/1.2026.JW
Zamawiający
Ośrodek "Pamięć i Przyszłość"
Grabiszyńska 184
53-235 Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8992597458
REGON: 020480740
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Drukarnia I-BIS Bierońscy Sp.k. | Wrocław | 8970020361 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Drukarnia I-BIS Bierońscy Sp.k. (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9)
Najniższa cena
7 054 PLN
Średnia cena
119 249 PLN
Najwyższa cena
337 917 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Libra-Print Sp. z o.o Łomża | 2 | 7 054 PLN | 7 005 PLN |
| Drukarnia I-BIS Bierońscy Sp.k. Wrocław | 2 | - | - |
| PHU OLEJNIK Piotr Olejnik Warszawa | 2 | 337 917 PLN | 337 917 PLN |
| Drukarnia Jaks s.c. Sławomir Kępa, Jerzy Janeczek Wrocław | 2 | 28 035 PLN | 28 035 PLN |
| V i W STUDIO Wiktor Krawczyński Dobiesza | 1 | - | - |
| Perfect s.c. Wojciech Pelc Jakub Zaborowski Ząbkowice Śląskie | 1 | 103 990 PLN | 103 990 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
SZP/243-188/2026 Usługa drukowania i dostawy książek, czasopism i broszur na potrzeby Politechniki Wrocławskiej
2026-09-02 11:30:26Z
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Perdoniamo e chiediamo perdono”. Znak sprawy DW.5310.1/1.2026.JW
2026-08-31 06:45:07Z
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Perdoniamo e chiediamo perdono”. Znak sprawy DW.5310.1/1.2026.JW
2026-08-31 06:37:50Z
Usługa drukowania i dostawa ulotki projektu „Odkryj Ukryte Klejnoty II” nr rej: CZ.11.02.01/00/23_004/0000126 w ramach programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.
2026-06-25 10:42:58Z
Usługa drukowania i dostawa ulotki projektu „Odkryj Ukryte Klejnoty II” nr rej: CZ.11.02.01/00/23_004/0000126 w ramach programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.
2026-06-11 11:12:35Z
BZP.2711.3.2026.KWK "Sukcesywna usługa -wykonania druku i dostawy: tablic, tabliczek, banerów, folderów, ulotek i plakatów zewnętrznych oraz wewnętrznych z gotowych plików dla Arboretum Wojsławice.
2026-05-26 07:27:13Z
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Wiek samochodu. Motoryzacja w XX stuleciu”
2026-04-20 08:14:03Z
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Wiek samochodu. Motoryzacja w XX stuleciu”
2026-03-24 12:23:12Z
Usługa drukowania i dostawy materiałów promocyjnych na potrzeby Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.
2026-03-12 10:21:44Z
Druk i dostawa czasopisma w formie książkowej: „Wrocławski Rocznik Historii Mówionej” tom 15 (2025), z nadanym numerem ISSN. Znak sprawy: DW.250.1/1.2025.JW
2026-02-26 13:36:48Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413391 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Perdoniamo e chiediamo perdono”. Znak sprawy DW.5310.1/1.2026.JW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek "Pamięć i Przyszłość"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020480740
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grabiszyńska 184
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-235
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zajezdnia.org
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zajezdnia.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16321d8d-4362-4859-885a-9600cfa7ee391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN pt. „Perdoniamo e chiediamo perdono”. Znak sprawy DW.5310.1/1.2026.JW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16321d8d-4362-4859-885a-9600cfa7ee39
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413391
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066361/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 Druk i dostawa publikacji - materiałów po konferencji na papieskim uniwersytecie Gregoriańskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: Art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający przygotowywał publikację „Przebaczamy i prosimy o przebaczenie. W 60. rocznicę Listu pojednania ...”, realizując wielomiesięczne prace (tłumaczenia w 4 językach, redakcję, skład) i ponosząc większość kosztów. W połowie lipca 2026 r. partnerzy projektu (korpus dyplomatyczny i ambasady) zgłosili nagłą zmianę uwarunkowań organizacyjnych działań międzynarodowych, wymagającą dostarczenia nakładu do 21.08.2026 r.
Okoliczności te powstały na finiszu prac, były niezależne od Zamawiającego i niemożliwe do wcześniejszego przewidzenia. Niedotrzymanie terminu 21.08.2026 r. uniemożliwiłoby realizację celów dyplomatycznych i zniweczyło poniesione nakłady. Spowodowało to pilną potrzebę druku. Z uwagi na czasochłonność procedur konkurencyjnych niemożliwe było zachowanie terminów dla innych trybów, co w pełni uzasadnia tryb z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DW.5310.1/1.2026.JW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Druk i dostawa publikacji z nadanym nr ISBN w ilości 200 szt. w miękkiej oprawie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drukarnia I-BIS Bierońscy Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8970020361
7.3.3) Ulica: ul. Sztabowa 32
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-984
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11760 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-21Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Poniżej progów UE