Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Działania informacyjno-promocyjne Funduszy Europejskich w Internecie – z prawem opcji

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00285293

Zamawiający

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Kraków, Małopolskie

NIP: 6762178337

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

03-450 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Fabryka Marketingu Sp. z o.o. Warszawa NIP: 1132900362

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Fabryka Marketingu Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 10 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79341400-0)

Najniższa cena

214 937 PLN

Średnia cena

216 307 PLN

Najwyższa cena

217 677 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Rengl Polska sp. z o.o. Wrocław 1 214 937 PLN 214 937 PLN
SO BRIGHT SP. Z O.O. Kraków 1 - -
EDUKACJA EKOLOGICZNA DAGMARA HIRSZ Łódź 1 - -
AMS S.A. Warszawa 1 217 677 PLN 217 677 PLN
Fabryka Marketingu Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Sagier spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Rzeszów 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 74 przetargów

Min: 1 999 PLN Średnia: 194 248 PLN Max: 650 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Działania informacyjno-promocyjne Funduszy Europejskich w Internecie – z prawem opcji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554287

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Basztowa 22

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-156

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: 12 / 63 03 278

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umwm.malopolska.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5360b8b8-e440-43fe-aa98-312a3d92b33f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285293

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-11

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 86-286558

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia jest dofinansowany przez Unię Europejską z programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 oraz Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach schematu II: Wsparcie operacji realizowanych w ramach KSOW + PS WPR 2023-2027 – Pomoc Techniczna w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – II Schemat

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Działania informacyjno-promocyjne Funduszy Europejskich w Internecie – z prawem opcji

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i emisja artykułów natywnych i sponsorowanych w Internecie, przygotowanie i emisja bannerów reklamowych, przygotowanie i realizacja mailingów, reklama na platformach Facebook i Instagram oraz reklama w wyszukiwarce internetowej.
2. Planowane działania będą informować o możliwościach wsparcia, jakie oferuje program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 oraz Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (m.in. aktualne i planowane nabory, bieżące wydarzenia związane z realizacją programów, efekty wdrażania).
3. Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji.
4. Opcja będzie polegała na realizacji tożsamego przedmiotu umowy jak dla zamówienia podstawowego do 10 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji prawa opcji lub do wyczerpania środków na realizację prawa opcji, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. O korzystaniu z opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na zasadach i w trybie opisanym w § 4 Umowy.
5. Wartość zamówienia w ramach opcji została ustalona na 1 086 775,00 zł (bez podatku od towarów i usług).
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
7. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).
8. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową.
9. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

10 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Fabryka Marketingu Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1132900362

4.3.3.) Ulica: Ratuszowa 11

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 03-450

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2152746,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 155-533186

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 786831,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

1. Umowa została zawarta na kwotę 2 152 746,00 zł brutto, w tym kwota zamówienia podstawowego: 1 076 373,00 zł brutto (co daje netto: 1 750 200,00 zł, w tym netto dla zamówienia podstawowego: 875 100,00 zł).
2. Informacja o wykonaniu umowy dotyczy wykonania zamówienia podstawowego w wysokości 786 831,00 zł brutto, co daje 639 700,00 zł netto.
3. Dla zamówienia podstawowego usługa realizowana do 10 miesięcy od dnia podpisania Umowy lub do dnia wyczerpania środków Zamawiającego przeznaczonych na realizację ww. zamówienia, w zależności od tego, która z tych okoliczności nastąpi wcześniej.
4. Dla zamówienia w ramach prawa opcji usługa realizowana będzie do 10 miesięcy od dnia rozpoczęcia realizacji prawa opcji lub do wyczerpania środków na realizację prawa opcji, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. O korzystaniu z opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na zasadach i w trybie opisanym w § 4 Umowy (w dniu 7 maja 2026r. zostało wysłane Oświadczenie Zamawiającego o zamiarze skorzystania z prawa opcji - od 26 maja 2026 r.).
2026-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
11.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 79341400-0
79341400-0 (Usługi prowadzenia kampanii reklamowych)